Formanowiczowie z Wielkopolski

Formanowiczowie (Furmanowiczowie) z Buku i Gostynia

1670

1680

1690

1700

1710

1720

1730

1740

1750

1760

1770

1780

1790

1800

1810

1820

1830

1840

1850

1860

1870

1880

1890

1900

1910

1920

1930

1940

1950

1960

1970

1980

1990

2000

2010

Opis związku #2

Opis związku #1

Zawód wykonywany

Data zgonu i miejsce pochówku

Data urodzenia i miejsce urodzenia

Imię

[Nazwisko rodowe]

+10-11-1732 (52) Buk

*około 1680

Antoni

∞ 06-02-1703 Buk

*około 1685 Buk (?)

Ewa

+przed 1718 (15)

*02-11-1703 Buk, Targowisko

Katarzyna

+07-02-1774 (68) Buk

*11-02-1705 Buk, Targowisko

Ewa

∞ 19-02-1726 Buk

majster Kołodziejski

+około 1760 (60)

*około 1700

Jan

+18-12-1741 (14) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*22-01-1727 Buk, Targowisko

Agnieszka

c. Boińska (7)

*16-03-1729 Buk, Targowisko

Katarzyna

∞ 03-11-1750 Buk

*27-04-1727 Buk

Jakub

szewc

+19-01-1790 (38) Buk

*12-01-1752 Buk

Melchior

∞ 22-11-1773 Buk

+21-04-1798 (50) Buk

*1748 Szamotuły

Regina

+09-01-1795 (40) Buk

*07-02-1754 Buk

Apolonia

∞ 02-03-1772 Buk

*11-01-1746

Aleksander

*14-09-1756 Buk

Mateusz

*13-11-1758 Buk

Marianna

*06-01-1761 Buk

Kacper

*20-04-1764 Buk

Wojciech

*04-12-1767 Buk

Mikołaj

c. Boińska (8)

+01-10-1809 (78)

*07-02-1731 Buk, Targowisko

Franciszka

∞ 09-09-1755 Buk

+30-04-1765 Buk, cmentarz przy kościele paraf.

Dominik

∞ #2 Wąsowicz

∞ 17-07-1765 Buk

+01-09-1779

Jan

+09-05-1759 (2) Buk

*04-11-1756 Buk

Katarzyna

+20-05-1759 (0) Buk

*16-04-1759 Buk

Magdalena

+04-07-1765 (2) Buk

*26-10-1762 Buk

Franciszek Ksawery

+18-03-1775 (9)

*03-05-1765 Buk

Nepomucena

s. #2 Wąsowicz

*17-01-1767 Buk

Francioszek

s. #2 Wąsowicz

+1767 (0)

*17-01-1767 Buk

Antoni

s. #2 Wąsowicz

+16-06-1797 (29)

*09-02-1768 Buk

Walenty

∞ 1787 Buk

*1763 Buk

Bibiana

s. #2 Wąsowicz

*10-08-1772 Buk

Wawrzyniec

*29-09-1733 Buk, Targowisko

Michał

*09-06-1735 Buk, Targowisko

Jan

*12-06-1738 Buk, Targowisko

Antoni

s. Boiński (11)

Kołodziej

+04-12-1796 (55) Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha

*28-03-1741 Buk

Gabriel

∞ 08-06-1765 Buk

*07-03-1745 Buk

Franciszka

+26-04-1779 Buk

Regina

+11-09-1767 (1)

*19-07-1766 Buk

Małgorzata

*12-09-1768 Buk

Marianna

∞ 22-12-1788 Buk

*15-03-1767 Buk

Józef

+01-02-1774 (2) Buk

*02-04-1771 Buk

Stanisław

*09-08-1776 Buk

Zuzanna

+21-02-1785 (5) Buk, kościół paraf.

*09-01-1780 Buk

Feliks

+24-02-1785 (2) Buk, kościół paraf.

*01-01-1783 Buk

Ewa

*26-05-1784 Buk

Magdalena

*15-03-1787 Buk

Józef

*28-10-1789 Buk

Szymon

∞ 11-1810 Buk

*1791

Marianna

*01-09-1793 Buk

Rozalia

*01-02-1744 Buk

Regina

+29-09-1749 (0)

*29-09-1749 Buk

Jadwiga

+11-02-1784 (76)

*09-10-1707 Otusz k/Buku

Jadwiga

Krauza

∞ 30-01-1730 Buk

+12-01-1769 Buk

Śmigiel

Maciej

s. Krauza (2)

+16-10-1769 (34) Buk

*około 1735

Franciszek

∞ 05-11-1757 Buk

+07-12-1818 (80) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*15-11-1738 Buk

Elżbieta

+12-09-1763 (4)

*1759

Zofia

*05-08-1763 Buk

Dominika

majster kołodziejski

+18-07-1776 (66) Buk

*09-02-1710 Dobieżyn k/Buku

Walenty

∞ 17-01-1736 Buk

+24-07-1788 (66) Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha

*06-09-1721 Wilkowo k/Buku

Regina

majster kołodziejski

+26-07-1797 (60) Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha

*22-10-1736 Buk, Targowisko

Jan

∞ 10-01-1758 Buk

+21-03-1806 (66) Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża

*około 1740

Kunegunda

+12-10-1759 (0) Buk

*01-10-1759 Buk

Franciszek

+03-06-1762 (1) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*10-10-1760 Buk

Franciszek

+18-01-1830 (66) Buk

*08-03-1763 Buk

Franciszka

∞ #1 Obzebulski

∞ 12-11-1783 Buk

szewc

+19-09-1799 (40) Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża

*13-08-1759 Buk

Hipolit

∞ #2 Filipowski

∞ 09-08-1800 Buk

szewc

*17-06-1773 Buk

Jan

+10-11-1786 (2) Buk

*23-06-1784 Buk

Jan

+26-09-1790 (0) Buk

*10-11-1789 Buk

Marcin

+13-07-1810 (17) Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża

*26-02-1793 Buk

Józef

+09-01-1797 (1) Buk

*02-11-1795 Buk

Katarzyna

+20-06-1800 (2) Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża

*19-11-1797 Buk

Andrzej

*14-04-1801 Buk

Wojciech

+19-10-1803 (0)

*19-10-1803 Buk

Jan Kanty

*23-04-1805 Buk

Antoni

+20-07-1768 (0) Buk

*30-11-1767 Buk

Andrzej

+01-09-1773 (4) Buk

*14-07-1769 Buk

Małgorzata

kołodziej

+22-07-1822 (50) Lusowo

*04-05-1772 Buk

Stanisław

∞ 04-11-1795 Buk

+22-04-1848 (73)

*około 1775

Marianna

+26-06-1802 (5) Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha

*29-04-1797 Buk

Jakub

+20-08-1799 (0) Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha

*30-04-1799 Buk

Stanisław

+21-03-1802 (1) Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha

*17-08-1800 Buk

Joanna

+27-09-1804 (1) Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha

*08-02-1803 Buk

Walenty

Szewc

+po 1848 (42)

*29-01-1806 Buk

Wincenty

∞ 16-01-1831 Poznań

+24-03-1840 (29)

*1811

Marianna

+13-07-1835 (1)

*06-04-1834 Poznań

Anastazja

robotnik

+12-06-1910 (74)

*31-03-1836 Poznań - Garbary

Wincenty

∞ 27-02-1876 Warszawa

szwaczka

*około 1849 Rytele-Wszołki

Julianna

∞ #2 Szalewska

∞ 20-04-1895 Poznań

+19-11-1896 (29)

*04-07-1867 Śrem

Rozalia

∞ #3 Rok

∞ 16-05-1902 Poznań

+12-09-1943 (85)

*03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki

Katarzyna

*07-05-1838 Poznań

Stanisław

*07-09-1808 Buk

Józefa

+14-07-1817 (9) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*około 1808

Franciszek

+28-08-1893 (82)

*25-08-1811 Buk

Rozalia

Snyś

∞ 08-10-1837 Poznań, parafia św. Wojciecha

stolarz

+15-07-1878 (65) Poznań - Jeżyce

*11-11-1812 Jeżyce

Marcin

*03-10-1838 Poznań - Jeżyce

Franciszek

+04-05-1843 (3)

*12-02-1840 Poznań

Józef

+08-03-1843 (0)

*05-10-1842 Poznań - Jeżyce

Wiktoria

c. Snyś (3)

+13-01-1869 (24)

*08-12-1844 Poznań - Jeżyce

Marianna

Giebel

∞ 20-10-1863 Poznań, parafia św. Wojciecha

telegrafista

+15-10-1890 (58)

*04-12-1831 Frömsdorf (Czerńczyce)

Reinhold

+04-11-1918 (55)

*19-08-1863 Poznań - Jeżyce

Marta

+po 1932 (68)

*16-10-1864 Poznań - Jeżyce

Cecylia

∞ 1893 Poznań

+15-04-1907 (51)

*03-10-1855

Karol

+25-05-1871 (3)

*1868

Maksymilian

c. Snyś (7)

+20-04-1917 (67)

*01-11-1849 Poznań - Jeżyce

Katarzyna

∞ 1870 Poznań, parafia św. Wojciecha

karczmarz, restaurator z Jeżyc

+23-12-1921 (82)

*18-03-1839 Poznań

Fryderyk

inspektor okręgowy w Dyrekcji Poczt i Telegrafów w Poznaniu

*06-03-1874 Poznań

Józef

∞ 26-10-1907 Obrzycko

*01-10-1883 Obrzycko

Jadwiga

+02-05-1875 (0)

*30-04-1875 Poznań

Stanisław

nauczyciel, kierownik szkoły

+03-11-1938 (60)

*15-01-1878 Poznań - Jeżyce

Bolesław

∞ 23-11-1903 Baranów

*11-05-1885 Baranów

Zofia

nauczyciel

*20-06-1880 Poznań - Jeżyce

Edmund

*15-03-1892 Pawłowo

Małgorzata

+16-09-1884 (1)

*29-07-1883 Poznań - Jeżyce

Roman

+17-09-1887 (0)

*17-09-1887 Poznań - Jeżyce

Maksymilian

*25-07-1889 Poznań - Jeżyce

Wiktoria

∞ 13-02-1911 Poznań

kupiec

*24-10-1874 Mroczeń (Kępno)

Edmund

+16-03-1818 (0) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*07-07-1817 Buk

Marianna

s. Formanowicz (10)

majster szewski

+19-03-1831 (55) Buk

*01-12-1775 Buk

Andrzej

∞ 04-02-1795 Buk

+04-03-1855 (78) Buk

*około 1777

Regina

majster szewski

+30-06-1857 (61) Buk

*08-11-1795 Duszniki k/Buku

Marcin

∞ 27-04-1817 Buk

akuszerka

+18-12-1833 (40) Michorzewo

*około 1793

Barbara

∞ #2 Kalicka

∞ 18-05-1842 Buk

+22-06-1852 (33)

*16-05-1819 Buk

Marianna

+26-04-1819 (1) Buk

*25-05-1817 Buk

Magdalena

s. #1 Formanowicz (1)

majster szewski

+około 1859 (40)

*23-01-1819 Buk

Wincenty

∞ 25-11-1841 Buk

+29-01-1892 (71)

*04-12-1820 Buk

Marianna

+21-04-1848 (2) Buk

*23-01-1846 Buk

Ignacy

+17-07-1822 (1) Buk

*11-07-1821 Buk

Magdalena

+14-12-1825 (2) Buk

*26-07-1823 Buk

Ignacy

służąca

+03-04-1897 (70) Poznań

*10-02-1827 Michorzewo k/Buku

Teofila

+05-12-1831 (2)

*26-08-1829 Michorzewo k/Buku

Maksymilian

*22-02-1798 Śliwno k/Buku

Franciszka

+10-06-1810 (9) Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha

*16-01-1801 Śliwno k/Buku

Antoni

majster szewski

+27-07-1848 (44) Buk

*29-10-1803 Śliwno k/Buku

Andrzej

∞ 26-10-1825 Buk

+11-05-1869 (66) Buk

*26-08-1802 Buk

Marianna

+23-08-1827 (1) Buk

*12-07-1826 Buk

Jakub

+30-09-1828 (0) Buk

*01-04-1828 Buk

Teodor

majster szewski

+02-04-1854 (23) Buk

*29-11-1830 Buk

Andrzej

∞ 20-11-1850 Buk

+03-11-1909 (80)

*10-01-1829 Buk

Agnieszka

szewc

+12-09-1911 (60)

*07-01-1851 Buk

Walenty

∞ 26-01-1880 Buk

+po 14-10-1913 (55)

*27-03-1858 Buk

Agnieszka

+16-12-1880 (0) Buk

*05-12-1880 Buk

Jan

+07-02-1882 (0) Buk

*14-01-1882 Buk

Marianna

Stolarz

+20-12-1950 (67) Nowina

*25-12-1882 Buk

Antoni

Bzyl

∞ 24-11-1909 Berlin

*09-06-1886 Buk

Władysława

+02-06-1982 (71)

*06-06-1910 Buk

Władysław

∞ 26-12-1940 Chodów diec. Kielce

+29-06-1990 (77) cmentarz Junikowo

*17-02-1913 Poznań

Helena

Wojciech

∞ 1963 Szwecja, pow. Wałcz

Genowefa

Rafał

Beata

Karolina

Wojciech

Zuzanna

Julia

Anna

Nowak

Kazimierz

c. Nowak (1)

Katarzyna

Doba

N.

s. Doba

Sebastian

c. Nowak (2)

Małgorzata

∞ 1995 Poznań

Tomasz

Patryk

Klaudia

+13-08-1934 (22)

*22-05-1912 Buk

Felicja

∞ 04-11-1932 Poznań

+16-11-1977 (69)

*24-07-1908

Bartłomiej

*22-05-1915 Buk

Tadeusz

∞ 16-03-1941 Ostrów Wlkp., parafia pw. św. Stanisława Biskupa

+03-04-1972 (55)

*22-11-1916 Krzywiń

Stefania

+12-2015 (73) Junikowo

*21-04-1942

Jadwiga

Tomasz

+04-08-1984 (40)

*14-06-1944 Poznań

Włodzimierz

Bogumiła

Iwona

+21-12-1914 (29) Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie

*25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy)

Jakub

∞ 08-06-1909 Buk

+07-12-1971 (85)

*10-03-1886 Buk

Pelagia

*05-06-1910 Buk

Julianna (Halina)

+17-06-1957 (43)

*02-08-1913 Buk

Stefan

∞ 13-11-1935 Konarzewo (gm. Dopiewo)

+23-03-1986 (72)

*20-12-1913 Dopiewo

Wiktoria

Adam

Joanna

Dariusz

Fiksa

Hanna

Paweł

Karolina

Celina

Michał

+19-06-1943 (3)

*12-10-1939 Dopiewo

Ryszard

+17-04-1916 (28) Nieznane

*18-01-1888 Buk

Ignacy

+07-09-1968 (80) Junikowo

*25-01-1888 Buk

Marianna

+03-03-1995 (81) Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie

*14-10-1913 Buk

Irena

∞ 02-08-1933 Buk

+1943

Franciszek

Urszula

Zenon

Witold

+26-11-1986 (71) Junikowo

*07-12-1914 Buk

Kazimiera

Janelt

∞ 13-11-1948 Poznań

+17-11-1995 (80) Junikowo

*16-01-1915

Marian

Izabela

szewc

+09-01-1931 (40) Buk

*21-06-1890 Buk

Władysław

∞ 20-11-1920 Buk

+16-04-1975 (77)

*22-03-1898 Buk

Maria

+01-07-1975 (81)

*03-01-1894 Buk

Seweryna

∞ 26-11-1919 Buk

obuwnik

+1974 (86)

*06-04-1888 Buk

Wojciech

c. Lisowska (5)

+26-06-2004 (84)

*09-05-1920 Buk

Zofia

+28-11-1986 (60)

*26-02-1926

Ludwik

Elżbieta

Mamet

Jarosław

+25-03-2011 (57)

*07-08-1953 Buk

Maria

Jarosław

Zbigniew

Dorota

Irena

Wasiak

Grzegorz

+13-09-1993 (34)

*28-03-1959 Buk

Alina

Kadoch

Marek

s. Lisowski (1)

+16-09-1990 (67)

*18-01-1923 Buk

Kazimierz

+09-09-2004 (84)

*26-08-1920

Gertruda

Iwona

Krzysztof

s. Lisowski (3)

+03-1988 (63)

*18-04-1925 Buk

Tadeusz

+07-1986 (58)

*1928

Maria

Halina

Jacek

Małgorzata

Włodzimierz

Dorota

Stanisław

c. Lisowska (1)

Wanda

Zygmunt

Ewa

Mariusz

+17-05-1853 (0)

*23-11-1852 Buk

Andrzej

+03-07-1838 (5) Buk

*18-11-1832 Buk

Franciszek

szewc

+25-12-1879 (44) Buk

*10-01-1835 Buk

Antoni

∞ 21-01-1857 Buk

+03-07-1917 (82) Buk

*22-08-1834 Buk

Marianna

+20-01-1858 (0) Buk

*26-12-1857 Buk

Agnieszka

szewc, kupiec, robotnik

+02-05-1907 (48)

*25-12-1858 Buk

Szczepan (Stefan)

∞ 29-02-1892 Grodzisk

robotnica

+10-02-1940 (71)

*01-10-1868 Grodzisk

Eleonora

+11-01-1964 (70) Buk

*24-01-1893 Buk

Maria (-nna)

+13-04-1957 (62)

*18-09-1894

Stanisław

+13-08-1894 (0) Grodzisk

*16-05-1894 Grodzisk

Jan

+17-03-1978 (82) Buk

*16-09-1895 Grodzisk

Zofia

+18-12-1976 (86) Buk

*29-08-1890

Jan

c. Lisowska (3)

Janina

Laufer

Władysław

Genowefa

Stefan

Emilia

c. Lisowska (6)

+08-1968 (39) Buk

*1929

Helena

Leon

Aniela

Hanna

Grzegorz

Teodora

Małgorzata

Jolanta

*1930

Stanisław

Podoficer Straży Granicznej

+09-1939 (42)

*05-05-1897 Grodzisk

Stanisław

Utrata

∞ 11-05-1923 Kopanica k/Wolsztyna

+14-08-1948 (46)

*09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna

Helena

+04-12-1999 (75)

*1924 Kopanica k/Wolsztyna

Helena

N.

∞ 1947

N.

s. N.

Stanisław

s. N.

Józef

+26-05-2008 (81)

*08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna

Łucja

∞ 06-04-1953 Międzychód

Marian

N.

N.

Zegarmistrz

+24-02-1950 (21) Międzychód

*08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna

Zbigniew

Ślusarz - mechanik

+07-1977 (78)

*30-08-1899 Grodzisk

Feliks

+około 1950 (52)

*06-04-1898 Hanosin

Władysława

∞ 15-02-1958 Białystok

+04-1981

Aleksandra

+około 1940

Zbigniew

urzędnik państwowy

+26-04-1989 (88) Środa Wlkp.

*15-04-1901 Berlin (Rixdorf)

Stefan

∞ 07-12-1922 Grodzisk

+11-04-1999 (96) Środa Wlkp.

*16-11-1902 Grodzisk

Stanisława

lekarz

+28-02-1973 (50) Koźmin Wlkp.

*09-02-1923 Grodzisk

Marian

nauczyciel

+30-12-1995 (68) Koźmin Wlkp.

*03-06-1927 Rudziszki koło Wilna

Klotylda

Lekarz anestezjolog w szpitalach poznańskich

+12-08-2015 (63)

*29-10-1951 Gostyń

Edmund

Jolanta

weterynarz

+27-11-2001 (45) Koźmin Wlkp.

*11-02-1956 Koźmin Wlkp.

Tomasz

Alicja

Mateusz

Edward

Stefania

Daria

Przemysław

Wojciech

Dominika

Mariusz

Teresa

Adam

Wilk

Rita

Daniel

Krzysztof

+23-08-1978 (75)

*17-09-1902 Berlin (Rixdorf)

Tekla

∞ 08-06-1932 Buk

zegarmistrz

+18-01-1945 (41)

*10-04-1903 Buk

Leon

+18-01-1945 (12)

*1933 Lwówek

Janusz

Urszula

N.

Janina

N.

szewc

Grodzisk

*24-04-1866 Buk

Zygmunt

+21-12-1869 (2) Buk

*14-12-1867 Buk

Jan

+21-08-1870 (0) Buk

*15-02-1870 Buk

Helena

+07-07-1844 (6) Buk

*19-04-1838 Buk

Wojciech

+01-04-1841 (0) Buk

*04-06-1840 Buk

Małgorzata (Rozalia)

+12-07-1864 (22) Buk

*15-05-1842 Buk

Jan

c. Formanowicz (11)

+14-01-1886 (79) Buk

*01-03-1806 Więckowice k/Buku

Antonina

∞ #1 N.

N.

∞ 23-05-1831 Buk

+16-11-1833 (29) Buk

*około 1804

Julian

∞ 11-02-1834 Buk

+04-05-1848 (44) Buk

*około 1804

Józef

∞ #4 Raczka

∞ 30-11-1848 Buk

kowal / kołodziej / kasjer

+14-02-1896 (71) Buk

*05-10-1824 Mieszków

Marcin

*08-01-1828 Buk

Antoni

+01-04-1834 (2) Buk

*17-08-1831 Buk

Marianna

*19-05-1835 Buk

Julianna

∞ 10-02-1858 Buk

*1832

Józef

*28-06-1837 Buk

Marianna

*02-11-1839 Buk

Marcin

∞ 23-02-1867 Buk

*08-11-1844 Buk

Elżbieta

+15-07-1905 (62)

*18-07-1842 Buk

Ludwik

∞ 27-01-1869 Buk

*28-10-1849 Buk

Katarzyna

+24-08-1845 (0) Buk

*04-11-1844 Buk

Stanisław

+02-12-1846 (0) Buk

*30-05-1846 Buk

Jan

s. #3 Marszałkiewicz (2)

*21-01-1848 Buk

Wincenty

∞ 17-06-1879 Buk

*1862

Michalina

*07-07-1880 Buk

Marianna

*01-11-1891 Buk

Łucja

∞ 11-02-1911 Buk

*10-05-1884 Buk

Leon

c. #4 Raczka

*14-11-1849 Buk

Katarzyna

∞ 23-01-1872 Buk

*1841 Dopiewo

Józef

s. #4 Raczka (9)

kupiec w Poznaniu

+19-01-1941 (89) Poznań

*16-05-1851 Buk

Feliks

∞ 15-06-1882 Poznań

+24-02-1954 (99) Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie

*10-02-1855 Przecław

Walentyna

c. Raczkowska (3)

*24-12-1884 Poznań

Mieczysława

∞ 07-07-1906 Poznań

Józef

+1939

Wanda

+07-12-1984 (76)

*20-06-1908

Stanisław

+06-01-2000 (89)

*06-03-1910

Alfreg

s. Raczkowski (4)

nauczyciel

+31-10-1939 (53) Bydgoszcz

*26-05-1886 Poznań

Tadeusz

Myszka

Maria

oficer kawalerii

+1941 (28)

*1913

Janusz

+24-04-2001 (87)

*28-03-1914

Halina

+1917 (1)

*1916

Aleksandra

+21-01-1988 (69)

*18-12-1918

Witold

s. Raczkowski (2)

architekt

+04-10-1939 (51)

*12-03-1888 Poznań

Bogdan

∞ 1817 Charków

+04-10-1939 (44)

*23-02-1895

Maria

+04-10-1939 (19)

*22-05-1920

Danuta

+31-01-2006 (82)

*27-07-1923

Zbisław

s. Raczkowski (2)

+30-09-1972 (82)

*25-11-1889 Poznań

Włodzimierz

Edyta

Wiktor

Henryk

s. Raczkowski (2)

*24-06-1891 Poznań

Kornel

Ludwika

Wanda

+10-02-1999 (76)

*24-01-1923

Jerzy

c. Raczkowska (3)

muzyk, pedagog

+27-12-1983 (90) Bydgoszcz

*22-01-1893 Poznań

Irena

∞ 16-01-1919 Poznan

komendant Policji Państwowej w Bydgoszczy

+20-07-1928 (49)

*30-10-1878 Trzemeszno

Bolesław

∞ #2 Jahnke

muzyk i pedagog

+07-08-1972 (77)

*09-02-1895 Poznań

Zdzisław

+02-01-1954 (33)

*03-09-1920

Jerzy

*14-11-1922

Krystyna

c. #2 Jahnke

Wiesława

c. Raczkowska (4)

+09-07-1989 (95)

*09-07-1894

Czesława

∞ 26-01-1920 Poznań

Czesław

+28-08-1977 (54)

*15-01-1923

Barbara

+15-08-1997 (74)

*02-07-1923

Olgierd

+02-09-1944 (19)

*30-09-1924

Krystyna

*31-07-1927

Andrzej

+05-05-1976 (78)

*01-11-1897 Poznań

Mary

∞ 17-03-1931 Poznań

Tomasz

c. Raczkowska (1)

+06-01-1975 (75)

*26-04-1899 Poznań

Zofia

∞ 22-10-1919 Poznań

Stanisław

Bogumiła

+03-03-1853 (43) Buk

*21-01-1810 Buk

Agnieszka

∞ 06-09-1833 Buk

szewc

+02-04-1850 (42) Buk

*04-06-1807 Stęszew

Wincenty

∞ 27-07-1851 Buk

*03-09-1828 Stęszew

Idzi

+20-11-1858 (24)

*05-08-1834 Buk

Dominik

+04-03-1840 (2) Buk

*17-03-1837 Buk

Józef

+28-07-1852 (13)

*26-06-1839 Buk

Marianna

+przed 1850 (8)

*08-03-1842 Buk

Franciszka

+przed 1850 (6)

*08-06-1844 Buk

Antoni

+29-10-1848 (2)

*15-05-1846 Buk

Jan

+01-09-1852 (2)

*23-04-1850 Buk

Stanisław

+26-01-1814 (1) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*08-01-1813 Buk

Melchior

+10-10-1822 (7) Buk

*28-05-1815 Buk

Antoni

+11-08-1822 (4) Buk

*17-02-1818 Buk

Julianna

+30-07-1822 (0) Buk

*29-10-1821 Buk

Karol

*28-05-1739 Buk

Małgorzata

∞ 12-01-1761 Buk

młynarz

Jan

*21-01-1768 Buk

Józefa

+22-08-1741 (0) Buk

*10-05-1741 Buk

Michał

*03-01-1743 Sędzinko

Agnieszka

∞ #1 Ginter

∞ 08-02-1762 Buk

młynerz

+23-04-1782 (63) Buk

*19-12-1718 Opalenica

Tomasz

∞ #2 Nowacki

∞ 17-11-1784 Buk

wojskowy

Józef

c. #1 Ginter

*30-04-1763 Buk

Katarzyna

s. #1 Ginter

+05-09-1767 (1) Buk, cmentarz przy kościele paraf.

*26-11-1765 Buk

Andrzej

c. #1 Ginter

+13-09-1769 (0) Buk

*04-10-1768 Buk

Franciszka

c. #1 Ginter

*10-11-1770 Buk

Katarzyna

s. #1 Ginter

+24-09-1773 (0) Buk

*28-02-1773 Buk

Kazimierz

s. #1 Ginter

*10-12-1774 Buk

Tomasz

c. #1 Ginter (4)

+02-07-1830 (52) Buk

*31-07-1777 Buk

Helena

∞ 27-10-1804 Buk

Młynarz

*około 1765

Grzegorz

+30-05-1814 (6) Buk

*1808 Buk

Julianna

*12-05-1812 Buk

Nepomucen

*26-08-1816 Buk

Marianna

*19-01-1819 Buk

Agnieszka

c. #1 Ginter

*13-03-1780 Buk

Józefa

*17-10-1745 Buk

Łukasz

+06-06-1737 (24) Buk

*17-04-1713 Dobieżyn k/Buku

Wojciech

Kołodziej

+przed 1780 (65) Gostyń

*około 1715 Buk

Jan

∞ 1743 Gostyń

+30-01-1784 (72) Gostyń

*około 1712

Regina

proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Ap. w Przemęcie

+02-03-1808 (63) Przemęt

*30-01-1745 Gostyń

Jan (Piotr)

Kołodziej

+27-06-1809 (61) Gostyń

*06-07-1747 Gostyń

Paweł

∞ 1773 Gostyń

+28-03-1814 (66) Krobia

*09-12-1747 Gostyń

Barbara

c. Formanowicz (11)

*31-08-1774 Gostyń

Rozalia

∞ 13-02-1794 Przemęt

kołodziej

+22-10-1830 (56) Gostyń

*1774

Fabian

+29-08-1797 (2)

*23-08-1795 Gostyń

Jan

stelmach z Grabowa

*10-07-1797 Gostyń

Jakub

∞ 30-10-1838 Łęczyca

*1813

Barbara

+10-09-1800 (1) Gostyń

*25-04-1799 Gostyń

Piotr

+25-03-1804 (2) Gostyń

*07-12-1801 Gostyń

Marianna

*20-11-1803

Andrzej

*04-12-1805 Gostyń

Barbara

∞ 1829 Słupca

*1806

Karol

+15-04-1811 (2) Gostyń

*20-09-1808 Gostyń

Mateusz

+05-07-1828 (17) Gostyń

*28-02-1811 Gostyń

Teofila

+11-03-1811 (0) Gostyń

*28-02-1811 Gostyń

Teofil

*22-11-1813 Gostyń

Katarzyna

+15-11-1820 (3) Gostyń

*07-07-1817 Gostyń

Małgorzata

+1778 (1)

*30-01-1777 Gostyń

Piotr

notariusz w Morownicy

+10-10-1808 (30)

*22-09-1778 Gostyń

Michał

Bzyll

∞ 05-10-1808 Wilkowo Polskie

*21-02-1782 Reńsko

Rozalia

c. Formanowicz (12)

+17-01-1838 (56) Krobia

*31-03-1781 Gostyń

Balbina

∞ 11-07-1805 Gostyń

muzyk

*23-02-1783 Krobia

Maciej

+09-01-1809 (3) Krobia

*16-08-1805 Gostyń

Roch

+29-04-1807 (0) Krobia

*02-04-1807 Krobia

Zofia

+31-08-1809 (1) Krobia

*23-04-1808 Krobia

Teofil

+03-08-1810 (0) Krobia

*04-02-1810 Krobia

Walenty

+25-02-1812 (0) Krobia

*25-05-1811 Krobia

Antonina

*12-04-1813 Krobia

Teofila

*03-03-1814 Krobia

Kazimierz

*24-01-1816 Krobia

Ignacy

*13-02-1818 Krobia

Konstancja

*20-03-1820 Krobia

Francioszek

*23-02-1822 Krobia

Maciej

*20-04-1825 Krobia

Wojciech

+26-03-1787 (1)

*09-07-1785 Gostyń

Elżbieta

s. Formanowicz (10)

Stelmach

+16-12-1832 (44) Gostyń

*25-02-1788 Gostyń

Maciej

∞ #1 Malinowska

∞ 28-02-1810 Łaszczyn k/Rawicza

+23-02-1824 (46)

*29-09-1777 Gostyń

Justyna

∞ #2 Kapska

∞ 22-08-1825 Gostyń

+04-08-1830 (31) Gostyń

*około 1799

Faustyna

∞ #3 Sawińska

∞ 11-07-1831 Gostyń

*około 1799

Elżbieta

s. #1 Formanowicz (10)

Szewc

+21-05-1893 (81) Gostyń

*18-01-1812 Gostyń

Wincenty

∞ 26-06-1839 Gostyń

+14-12-1893 (77)

*22-04-1816 Gostyń

Katarzyna

+04-08-1923 (82) Modliszewko

*03-10-1840 Gostyń

Franciszek

∞ 03-10-1871 Szubin

+19-02-1922 (81) Modliszewko

*30-09-1840 Łobżenica pow. pilski

Franciszka

+13-12-1960 (88)

*11-08-1872 Szubin

Ludwik

Hagen

+04-01-1950 (70)

*08-06-1879 Chodzież

Marta

+18-06-1983 (80)

*14-07-1902 Nakło nad Notecią

Izabela

Sauer

∞ 07-04-1926

+08-04-1942 (46)

*03-11-1895

Marian

Bogdan

c. Sauer (1)

Urszula

Borsuk

Roman

s. Borsuk (2)

Jacek

∞ #1 Trzcionka

Anna

Małgorzata

c. #1 Borsuk

Alexandra

s. #2 Borsuk

Maxymilian

+16-12-1983 (80)

*04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk

Marcin

Wimmer

∞ 31-12-1935

+27-02-2004 (87)

*02-02-1917

Maria

Bogumiła

Włodzimierz

Tomasz

Wojciech

+11-08-1874 (0)

*21-01-1874

Wincenty

+07-10-1877 (2)

*24-01-1875

Maria

+13-02-1902 (25)

*29-09-1876 Szubin

Izabela

∞ 05-02-1896 Szubin

technik drogi żelaznej Warszawa - Terespol

+26-05-1935 (66)

*04-10-1868 Wola

Franciszek

c. Siwczńska (2)

+02-12-1984 (87)

*12-12-1896 Warszawa

Irena Aleksandra

Stark

+02-12-1960 (67)

*21-11-1893

Klemens

Maria

Drecki

Ryszard

s. Stark (2)

Bogdan

Maria

∞ #2 Czaki

Danuta

c. #1 Stark (4)

Ewa

Bogdan

Konrad

Szymon

Zofia

Kamil

s. #1 Stark

Adam

+27-02-1983 (84)

*16-06-1898

Maria

Bronisław

+27-09-1968 (68)

*05-05-1900

Władysław

*12-09-1900

Helena

c. Rodys (2)

Teresa

Rodys

Andrzej

Andrzej

Olszak

Anita

Ryszard

Jadwiga

+08-08-1989 (60)

*24-02-1929

Stansław

s. Stokłosa (2)

Dariusz

Maria

Kamil

Maciej

c. Stokłosa (3)

Mirosława

Tomasz

Emil

Tymon

Ida

Ksiądz katolcki

+04-05-1942 (64) Dachau

*26-03-1878 Szubin

Leon

+13-11-1957 (77)

*18-04-1880 Szubin

Piotr

∞ #1 Czabajska

∞ 07-02-1910 Modliszewko

+27-06-1914 (26)

*08-10-1887 Gostyń

Teresa

∞ 22-06-1920 Modliszewko

+02-02-1973 (77)

*31-05-1895 Września

Anna

c. #1 Formanowicz (1)

+16-12-1997 (86)

*31-01-1911 Gostyń

Maria

+21-04-1988 (87)

*1901

Stanisław

c. Zaiwerucha (3)

Czesława

Bogdan

Przemysław

Marcin

Maria

c. #1 Formanowicz (5)

+09-2012 (100)

*21-04-1912

Lubomira

+09-01-1976 (76)

*07-03-1899

Stanisław

c. Rogalewska (2)

Barbara

Tadeusz

s. Piorunek (2)

Tomasz

Marzena

Marcin

Justyna

Danuta

Janusz

s. Rogalewski (2)

Krzysztof

Janina

Rafał

Izabela

Olek

Ryszard

c. Rogalewska (1)

Anna

Jerzy

Maciej

s. Rogalewski (2)

Adam

Emilia

Ewa

Piotr

c. Rogalewska (2)

Maria

Czesław

Łukasz

Paweł

c. #2 Formanowicz (2)

+29-12-2003 (82)

*30-06-1921 Gniezno

Krystyna

+24-04-1992 (92) Białe Błota k/ Bydgoszczy

*11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin

Antoni

s. Grygiel (4)

Piotr

Ewa

Michał

Anna

Maciej

Małgorzata

c. Grygiel (2)

Ewa

Miska

Grzegorz

Anna

Bartosz

c. #2 Formanowicz (2)

Ewa

Król

+28-04-1989 (73)

*27-01-1916

Jan

s. Król (2)

Michał

Irena

Agnieszka

Joanna

s. Król (2)

Jerzy

Anna

Małgorzata

Grzegorz

kupiec

+29-03-1948 (65)

*29-01-1883

Kazimierz

∞ 1938

+18-02-1972 (84) Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie

*11-03-1887

Pelagia

+11-11-1970 (85) Poznań, cmentarz Junikowo

*07-03-1885 Szubin

Józef

∞ 1915

+20-01-1990 (95) Poznań, cmentarz Junikowo

*03-03-1894

Kazimiera

Filolog, bibliograf, historyk, nauczycielka

+05-12-1992 (76) Poznań, cmentarz Junikowo

*29-02-1916 Sieraków

Janina

+19-01-2017 (99)

*27-11-1917 Sieraków

Mieczysław

+16-04-1998 (79)

*22-02-1919

Hanna

Maciej

Anna

Magdalena

Maria

Małgorzata

Krzysztof

Michalina

Justyna

+03-01-1985 (65)

*28-09-1919

Krystyna

+01-03-1984 (65)

*04-04-1918

Tadeusz

+04-10-1852 (9) Gostyń

*05-10-1842 Gostyń

Edward

+04-04-1845 (0) Gostyń

*20-10-1844 Gostyń

Jan

+14-07-1928 (82)

*07-02-1846 Gostyń

Apolonia

∞ 01-05-1871 Gostyń

płóciennik

*27-03-1845

Wincenty

s. Ganowicz (2)

+05-05-1953 (70) Gniezno

*20-11-1882 Gostyń

Feliks

+10-04-1969 (85) Gniezno

*30-11-1883 Siemowo

Waleria

+17-05-1980 (58)

*30-08-1921

Stefan

Melania

nauczyciel

+23-08-1902 (54) Siemowo

*20-06-1848 Gostyń

Jan

Lück

∞ 15-07-1878 Garzyn

+06-08-1930 (74)

*20-08-1855 Bolęcin k/Leszna

Bronisława

+30-11-1962 (83)

*10-05-1879 Siemowo

Zofia

+17-06-1964 (83)

*26-12-1880 Siemowo

Felicja

+10-04-1969 (85) Gniezno

*30-11-1883 Siemowo

Waleria

+05-05-1953 (70) Gniezno

*20-11-1882 Gostyń

Feliks

nauczyciel

+22-03-1918 (31) Saint-Quentin, dep. Aisne

*15-06-1886 Siemowo

Stefan

+10-08-1899 (8) Siemowo

*23-04-1891 Siemowo

Bolesław

bławatnik

+08-07-1916 (23) Nieznane

*23-01-1893 Siemowo

Marian

Oficer wojska polskiego

+08-09-1962 (67)

*06-07-1895 Siemowo

Jan

∞ 10-07-1929 Poznań

+1987 (85)

*27-10-1902 Grabowa pow. Konin

Józefa

+08-10-1965 (35)

*13-05-1930 Poznań

Barbara

+15-02-1989 (90)

*13-08-1898 Siemowo

Klementyna

N.

+21-05-1974 (73)

*25-03-1901 Siemowo

Bolesław

Jadwiga

Jacek

Henryka

Małgorzata

Piotr

+22-12-1850 (0) Gostyń

*01-07-1850 Gostyń

Bonawentura

+21-06-1882 (30)

*20-11-1851 Gostyń

Klementyna

∞ 02-06-1878 Garzyn

gorzekany

*26-03-1847 Osieczna

Wincenty

*26-06-1879 Górzno

Roman

+26-06-1957 (76)

*23-12-1880 Kobylin

Julian

Scholz

+17-02-1968 (78) Poznań, cmentarz Górczyn

*14-09-1889

Michalina

+25-07-1882 (0)

*22-04-1882 Kobylin

Wanda

kupiec

+07-07-1926 (72)

*13-12-1853 Gostyń

Józef

Lis

∞ 08-02-1880 Osieczna

+12-04-1938 (78)

*08-11-1859

Gertruda

c. Formanowicz (10)

+08-08-1951 (70)

*22-12-1880 Gostyń

Marianna

Hensel

∞ 15-07-1901 Gostyń

radca budowlany

+07-10-1943 (63)

*01-10-1880 Gostyń

Maksymilian

+1992 (90)

*24-05-1902 Gostyń

Mirosława

+18-08-1958 (55)

*26-05-1903 Gostyń

Felicja

+03-02-1979 (74) Gniezno

*24-07-1904 Gostyń

Marian

Maria

+14-02-1993 (86)

*18-03-1906 Fürstenwalde

Izabella

głowna księgowa w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin

+30-12-1982 (75)

*06-04-1907 Poznań

Janina

N.

+24-09-1908 (0)

*24-09-1908 Poznań

N.

+13-06-1910 (0)

*23-11-1909 Poznań

Wanda

+05-04-1985 (72)

*03-07-1912 Poznań

Anatola

∞ #1 Ładygin

Aleksander

∞ #2 Radwański

Tadeusz

+18-07-2001 (86)

*30-10-1914 Poznań

Romuald

s. Hensel (4)

+22-11-2008 (91)

*29-03-1917 Poznań

Witold

+14-09-2007 (87)

*05-05-1920

Maria

Wojciech

s. Hensel (1)

Zdzisław

Hensel

N.

Przemysław

Leszek

Barbara

+22-11-1885 (2)

*25-02-1883 Gostyń

Pelagia

+03-02-1968 (83)

*14-05-1884 Gostyń

Zofia

urzędnik państwowy i oficer WP

+08-02-1953 (66)

*19-09-1886 Gostyń

Wacław

∞ #1 Kotarska

∞ 14-07-1920 Warszawa

+1949 (82)

*05-09-1867 Przecław

Marianna

∞ #2 Kucharek

∞ 26-02-1949 Radom

+1960 (61)

*1899

Salomea

+07-07-1970 (82) Kościan

*24-02-1888 Gostyń

Izabela

∞ 11-10-1908 Warszawa

+12-07-1942 (62)

*03-07-1880

Józef

c. Zawadzka (4)

+2000 (91)

*25-07-1909

Beata

Gałka

+06-07-1983 (76)

*09-08-1906

Wawrzyniec

c. Gałka (1)

Eleonora

+27-12-1980 (49)

*08-05-1931

Stanisław

Krzysztof

c. Gałka (2)

Beata

Tadeusz

Ewa

Robert

s. Gałka (2)

Jacek

Barbara

Arkadiusz

Tomasz

c. Gałka (2)

Beata

Tadeusz

c. Bielecka (1)

Edyta

Michał

Olga

Inga

+18-01-1924 (31)

*11-09-1892 Gostyń

Zdzisława (Władysława)

N.

+25-03-1963 (68)

*28-02-1895 Gostyń

Józefa

Larek

∞ 06-11-1918 Gostyń

+14-07-1965 (71)

*01-08-1893

Symforian

s. Larek (5)

+06-05-1965 (45)

*15-12-1919

Tadeusz

∞ 14-03-1948

+15-03-1988 (68)

*20-01-1920

Jadwiga

s. Larek (4)

Symforian

Elżbieta

s. Larek (1)

Grzegorz

Agnieszka

Bartosz

s. Larek (1)

Tomasz

Molis

Renata

Wiktoria

Marcin

Karolina

c. Larek (2)

*1949

Anna

Chudak

Zbigniew

s. Chudak (2)

Michał

Zuber

Karolina

Wiktor

Mikołaj

s. Chudak (1)

Wojciech

Monika

Igor

c. Larek (3)

Maria

Stanisław

Krzysztof

Renata

Jagoda

Kamil

Dariusz

Dorota

Martyna

Jakub

Robert

Piosik

Renata

c. Larek (2)

Krystyna

Jan

Agnieszka

s. Domagała (1)

Paweł

Karolina

Aleksandra

Władysław

Czapla

Barbara

c. Larek (3)

+04-01-2007 (83)

*24-04-1923

Helena

∞ 06-11-1948

+1993 (70)

*1923

Jerzy

c. Kachlicka (2)

Barbara

Lucjan

Krzysztof

Dagmara

s. Kachlicki (2)

Zbigniew

Karina

Maciej

Aleksandra

s. Kachlicki (4)

Adam

Barbara

c. Kachlicka (1)

Katarzyna

Piotr

Mateusz

Magdalena

Agnieszka

Paweł

c. Larek (2)

M.

J.

s. Śmigaj (3)

W.

D.

s. Śmigaj (3)

P.

∞ #1 Sikora

D.

∞ #2 Michalak

K.

c. #1 Śmigaj

E.

c. #2 Śmigaj

B.

c. #2 Śmigaj

P.

c. Śmigaj (2)

J.

Moczyk

P.

M.

J.

M.

Radoń

P.

s. Śmigaj (3)

M.

W.

c. Śmigaj (1)

A.

Kudła

T.

M.

c. Śmigaj (1)

Katarzyna

Daniel

Filip

M.

*27-08-1898 Gostyń

Stefan

∞ 22-10-1922

Zofia

+09-10-1939 (81) Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej

*27-04-1858 Gostyń

Stanisława

agronom

+04-10-1951 (90) Pniewy

*03-01-1861 Gostyń

Antoni

∞ 27-01-1895 Dolsk

+24-11-1949 (87) Pniewy

*05-01-1862 Zemsko

Józefa

+12-09-1951 (55)

*01-01-1896 Błażejewo

Stefania

∞ 13-04-1923

+23-04-1942 (59)

*01-06-1882

Ludwik

+17-04-1984 (85)

*26-12-1898 Błażejewo

Janina

+27-12-1979 (71)

*21-07-1908

Jerzy

c. Szwemin (2)

Bożena

Tadeusz

Tomasz

Grzegorz

+18-12-1968 (68)

*08-05-1900 Błażejewo

Stanisława

Aleksander

Andrzej

Stansława

Beata

Maria

Zygmunt

Janusz

Marek

Danuta

Maurycy

Wojciech

Maria

Ewa

Henryk

Kinga

Anna

+20-07-1978 (75)

*30-08-1902 Słupia

Marian

+22-11-1992 (92)

*10-01-1900

Irena

Mirosława

Graban

Leszek

Małgorzata

Ewa

+07-06-1815 (0) Gostyń

*11-04-1815

Katarzyna

c. #1 Formanowicz (1)

+30-12-1845 (28) Gostyń

*10-02-1817 Gostyń

Julianna

∞ 20-01-1845 Gostyń

szewc

*około 1808

Karol

+31-12-1845 (0)

*11-12-1845 Gostyń

Apolonia

+20-02-1858 (39)

*21-05-1818 Gostyń

Helena

+27-09-1823 (0) Gostyń

*19-09-1823 Gostyń

Konstancja

c. #2 Formanowicz (6)

+19-08-1894 (68)

*25-07-1826 Gostyń

Anna

∞ 04-06-1848 Cerekwica

ekonom, kupiec

+24-05-1892 (90)

*1802 Trzciel

Michał

*26-06-1849 Gralewo

Anna

s. Lewandowski (15)

+08-11-1905 (52)

*06-10-1853 Lewice

Franciszek Serafin

∞ 17-02-1884 Strzałkowo

+10-03-1936 (72)

*03-04-1863 Strzałkowo

Konstancja

*12-03-1885 Strzałkowo

Zofia Maria

+29-01-1887 (0)

*11-06-1886 Komorze (Żerków)

Modest Czesław

*21-05-1887 Komorze (Żerków)

Charlotte (Władysława Helena)

Franz Anton (Frank)

*05-11-1888 Komorze (Żerków)

Irena Leokadia

Doepke

Elmer Sylvester

*24-04-1890 Komorze (Żerków)

Stella (Stanisława Franciszka)

Kubiak

John Andrew

+17-08-1954 (63)

*10-07-1891 Komorze (Żerków)

Chester Charles (Czesław)

*26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Teofila Viola

+05-11-1959 (66)

*29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Alois Louis

Anna Alvin

+22-02-1978 (83)

*12-09-1894 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Sabina Cornelia

Weller

∞ 15-09-1923 Calumet, Houghton, Michigan

*1893

Charles A.

+23-05-1962 (66)

*08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Damazy L. (Daniel)

Durski

Anna R.

*08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Charley D

*12-08-1896 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Waclaw (Walter)

+11-10-1948 (49)

*11-11-1898 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Edmund Martin (Eddie)

Edna

*08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Sigmund

+14-11-1991 (90)

*02-08-1901 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Aniela (Angeline)

John A. H.

+1916 (11)

*1905 Milwaukee, Wisconsin (USA)

Leonard (Leroy)

*1859 Lewice

Elżbieta Anna

∞ 12-01-1885 Częstochowa, Jasna Góra

*30-11-1848 Warszawa

Julian

*1885 Warszawa

Antoni Marian

*1861 Lewice

Jadwiga Maria

∞ 23-04-1894 Kutno

+po 1929 (67)

*1862 Kutno

Włodzimierz

*1863 Lewice

Konstancja

∞ 21-04-1901 Kutno

*1863 Sierakówek (Gostynin)

Jan Antoni

księgowy (buchalter)

*10-01-1868 Główna /Poznań/

Stefan Ignacy

Bosz

∞ 15-04-1900 Warszawa

*1881 Warszawa

Marta

+16-01-1829 (0)

*07-01-1829 Gostyń

Julian

+07-04-1832 (1) Gostyń

*17-07-1830 Gostyń

Marianna

c. #3 Formanowicz (adop.) (5)

+22-05-1882 (53)

*19-05-1829 Gostyń

Helena

∞ 10-10-1847 Pleszew

rzeźnik

*1822

Walenty

rzeźnik

*1851 Pleszew

Cyprian

Kozik

∞ 1873 Tursko

+09-11-1918 (63)

*1855

Józefa

*26-03-1876 Wyszki k/Jarocina

Stanisława

+22-01-1881 (1)

*1880 Gołuchów

Adelajda

*11-1852 Pleszew

Stanisława

Vogt

∞ 1883 Kucharki

*1850

Johann

c. Vogt

*1884 Kucharki

Marianna

s. Vogt

*1887 Kucharki

Władysław

*30-11-1857 Pleszew

Pelagia

∞ 1883 Kucharki

*1858

Michał

+1885 (1)

*1884 Kucharki

Stefan

Józef

*1888 Kucharki

Mieczysław

*1890 Kucharki

Kazimiera

*1892 Kucharki

Jan

+18-06-1953 (90)

*09-08-1862 Pleszew

Rozalia

∞ 1900 Wiry

*1865

Józef

*1901 Środa Wlkp.

Marian

+27-11-1982 (79)

*1903 Środa Wlkp.

Helena

rolnik

+26-09-1935 (71)

*1864 Jedlec

Maksymilian

∞ 1893 Pobiedziska

+09-08-1915 (46)

*1869

Katarzyna

*1879 Łęczyca pod Poznaniem

Maria

+1964 (67)

*1897

Maria

*1899 Łęczyca pod Poznaniem

Zofia

+1956 (55)

*22-03-1901 Łęczyca pod Poznaniem

Marian

+1989 (87)

*1902

Jadwida

+20-02-1836 (3) Gostyń

*25-04-1832 Gostyń

Katarzyna

+1752 (2)

*02-05-1750 Gostyń

Atanazy

+1753 (1)

*11-11-1752 Gostyń

Katarzyna

+1761 (7)

*15-05-1754 Gostyń

Zofia

Kołodziej

+10-02-1830 (73) Gostyń

*26-07-1756 Gostyń

Ignacy

∞ 18-02-1783 Przemęt

+21-01-1831 (74) Gostyń

*07-06-1756 Gostyń

Małgorzata

*04-11-1783 Gostyń

Karol

+20-11-1836 (49) Gostyń

*04-04-1787 Gostyń

Magdalena

∞ 26-02-1810 Gostyń

kołodziej

*1785

Andrzej

+01-12-1843 (31) Gostyń

*30-06-1812 Gostyń

Marianna

∞ 02-09-1835 Gostyń

*1809

Jan

s. Formanowicz (10)

kołodziej

+23-03-1868 (78) Gostyń

*26-12-1789 Gostyń

Stefan

∞ 05-02-1812 Gostyń

+04-03-1861 (72) Gostyń

*1789

Franciszka

*05-01-1813 Gostyń

Kacper, Melchior

+15-11-1884 (70)

*22-03-1814

Marianna

∞ 20-01-1836 Gostyń

młynarz

+05-01-1886 (74)

*05-03-1811 Gostyń

Tomasz

+1842

Ludwik

+27-03-1838 (1)

*06-11-1836 Gostyń

Leonard

+23-09-1842 (1)

*18-08-1841 Gostyń

Bartłomiej

+29-06-1846 (3)

*23-04-1843 Gostyń

Wojciech

*22-05-1845 Gostyń

Helena

Szwarc

∞ 1863 Gostyń

*1836

Wawrzyniec

*30-04-1847 Gostyń

Chryzostom

∞ 1874 Kołaczkowice

*1832

Joanna

*11-10-1849 Gostyń

Szymon

*09-03-1852 Gostyń

Józef

*13-02-1855 Gostyń

Walenty

+17-09-1819 (3)

*1816

Piotr

+15-02-1892 (73)

*11-02-1819 Gostyń

Julianna

∞ 23-01-1840 Gostyń

+25-08-1888 (76) Gostyń

*1812

Kacper

*02-03-1840 Gostyń

Józef

*03-03-1841 Gostyń

Franciszka

*27-07-1843 Gostyń

Marianna

+13-02-1847 (0) Gostyń

*06-08-1846 Gostyń

Klara

*21-02-1851 Gostyń

Anastazja

*17-11-1820 Gostyń

Elżbieta

+13-06-1910 (87)

*21-10-1822 Gostyń

Kordula

∞ 07-11-1848 Gostyń

nauczyciel szkoły elementarnej w Marianowie k. Ostrowa Wlkp. a później w Gostyniu

+19-11-1866 (39) Gostyń

*31-12-1826 Gostyń

Sylwester Konstanty

c. Ostrowicz (2)

+05-09-1902 (52)

*15-07-1850 Gostyń

Marianna

∞ 15-02-1876 Gostyń

*08-02-1850 Zieliniec

Franciszek

+01-04-1943 (76)

*26-01-1867 Gostyń

Kazimierz

∞ 22-01-1907 Kościan

*16-08-1884 Kościan

Ludwika

c. Golniewicz (1)

+17-12-1957 (79) Leszno

*18-04-1878 Gostyń

Helena

+27-02-1945 (77)

*23-03-1867 Skarszew

Bolesław

+16-12-1978 (76)

*14-06-1902 Koźmin Wlkp.

Władysława

∞ 23-04-1923

+01-01-1982 (81)

*03-09-1900

Nikodem

krawiec

*13-10-1851 Masanów (Massenau)

Feliks

Pleger

∞ 25-11-1896 Berlin

*27-02-1856 Peetzig

Maria

s. Ostrowicz (5)

kuśnierz i czapnik

*14-09-1854 Marianowo k. Ostrzeszowa

Michał

∞ 10-09-1876 Leszno

*14-04-1852 Leszno

Rozalia Katarzyna

*08-12-1879 Leszno

Maria Kordula

Freund

∞ 14-12-1905 Weißensee

*13-12-1881

Heinrich Julius

*25-03-1882 Leszno

Michalina Rozalia

∞ 14-11-1901 Berlin

*22-06-1873

Ernst Richard Paul

*08-03-1885 Leszno

Franciszka Kordula

∞ 06-11-1905 Weißensee

*25-02-1880

Wilhelm Emil Fritz

*12-07-1887 Leszno

Feliks Franciszek Karol

*08-10-1888 Leszno

Jadwiga

kupiec (w 1873 uczeń kupiecki)

+po 1873 (17)

*27-11-1856 Gostyń

Witold

zecer (składacz tekstu do druku)

+po 1878 (20)

*23-08-1858 Gostyń

Jan Alfons

s. Ostrowicz (3)

krawiec

*18-08-1861 Gostyń

Cezary

Hinz

∞ 09-08-1883 Berlin

+14-06-1887 (28)

*29-10-1858 Klammer

Emilie Lisette

*13-08-1883 Berlin

Lucie Cordula Emilie Silvia

*30-08-1884 Berlin

Ella Emilie Cordula

*05-11-1885 Berlin

Jennÿ Clara

Kołodziej

+20-10-1871 (47) Gostyń

*11-10-1824 Gostyń

Jan

∞ 02-06-1856 Gostyń

*17-11-1831 Gostyń

Katarzyna

s. Formanowicz (13)

Szewc

+13-11-1928 (71) Krobia

*14-05-1857 Gostyń

Jan Nepomucen

ø 1928

∞ 15-10-1883 Krobia

+29-11-1937 (75) Krobia

*03-01-1862 Krobia

Seweryna

+18-11-1887 (3) Krobia

*28-02-1884 Krobia

Marianna

+14-04-1959 (73)

*11-10-1885 Krobia

Roman

∞ 24-01-1912 Krobia

+23-01-1965 (76)

*06-10-1888 Gostyń

Jadwiga

rzeźnik

+10-08-1995 (82) Katowice

*18-03-1913 Krobia

Józef

Pass

∞ 01-07-1950 Anglia

+03-07-1995 (77) Katowice

*30-10-1917

Gladys

Andrzej

Mclean

∞ 1981 Southampton, Hampshire

Susan

Jessica

Ashleigh

+23-12-1995 (79)

*02-02-1916 Krobia

Romana

Duda

∞ 07-09-1949 Katowice

+12-2011 (94)

*14-11-1917 Jarosław

Kazimierz

s. Duda (2)

Wojciech

Urszula

c. Duda

Aleksandra

s. Duda

Marcin

Hudzik

Agnieszka

c. Duda (1)

Małgorzata

Jan

Wojciech

rzeźnik

+07-03-1978 (59)

*05-01-1919

Leon

+05-02-1921 (0)

*25-05-1920 Krobia

Ignacy

+22-06-1987 (62)

*19-08-1924 Krobia

Bernard

∞ 20-10-1948 Katowice

+23-05-1992 (67)

*1925

Izabela

Gabriela

Jerzy

Damian

Grzegorz

Teresa

Katarzyna

+09-07-1967 (80) Krobia

*18-04-1887 Krobia

Joanna

∞ 07-11-1916 Krobia

+23-10-1960 (74)

*02-10-1886 Dembowo

Otto

+12-01-1981 (63)

*18-08-1917 Krobia

Romana

+21-10-1939 (20)

*18-02-1919 Berlin

Kazimierz

+06-10-1922 (0)

*08-05-1922 Krobia

Stanisława

+29-09-1922 (0)

*08-05-1922 Krobia

Stanisław

c. Sonnenberg (2)

Zofia

Bob

+22-03-1994 (82)

*02-05-1911 Łódź

Harold

c. Bob (1)

Mallrice

∞ N.N.

s. ?

Jonathan

s. Bob (2)

Michael

∞ N.N.

c. Bob

Janina

s. Bob

Robin

s. Sonnenberg (2)

+20-12-2002 (78)

*18-02-1924 Krobia

Konrad

∞ 28-04-1951 Legnica

+25-04-1984 (63)

*11-02-1921 Komorno

Stefania

c. Sonnenberg (3)

Krystyna

Stanisław

Piotr

Jacek

Marta

c. Sonnenberg (2)

Barbara

Zbigniew

Mariusz

Anna

Rzeźnik

+20-07-1944 (55)

*03-05-1889 Krobia

Władysław

∞ 10-08-1920 Krobia

+07-06-1979 (77)

*23-12-1901 Krobia

Seweryna

+24-05-2001 (79)

*11-09-1921 Rawicz

Sylwester

∞ 25-04-1949

+08-08-1997 (84)

*21-03-1913 Berlin

Zofia

Krystyna

+15-07-1993 (69)

*24-06-1924 Sarnowa

Władysław

∞ 26-12-1950 Sarnowa

+20-05-2007 (78) Rawicz

*1929

Teresa

+12-04-2018 (91)

*21-01-1927 Sarnowa

Helena

Kupiec

+2014 (81)

*09-03-1933

Franciszek

+13-11-2008 (82)

*10-11-1926 Rawicz

Irena

Maciej

Barbara

Alicja

Wiktoria

+07-04-1920 (29) Krobia

*23-01-1891 Krobia

Jan

klasyfikator mięsa

+30-01-1965 (71)

*11-04-1893 Krobia

Stanisław

∞ 30-10-1926 Kołaczkowo

Położna

+01-11-1984 (87) Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września

*23-06-1897 Rogowo k/Żnina

Kazimiera

+22-04-1998 (69) Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września

*12-12-1928 Borzykowo

Jan

∞ 30-04-1965 Kołaczkowo

+28-08-1989 (60) Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września

*05-05-1929

Władysława

Anna

Tomasz

Maurycy Maks

+01-01-1921 (26)

*19-11-1894 Krobia

Marianna

∞ 11-07-1918 Krobia

+19-06-1960 (68)

*19-09-1891 Niechanów k. Gniezna

Michał

c. Klimczak (5)

+14-11-1985 (66)

*29-04-1919 Krobia

Helena

Nelke

∞ 22-09-1946 Wilhelmshafen

+20-02-1991 (74)

*14-09-1916 Kulice pow. Tczew

Józef

s. Nelke (1)

Eugeniusz

Katarzyna

Magdalena

c. Nelke (1)

+20-05-2012 (62)

*19-09-1949

Danuta

Piotr

s. Taczała (2)

Michał

Halina

Alicja

Dawid

s. Nelke (2)

Zbigniew

Krystyna

s. Nelke (2)

Marcin

Aleksandra

Kazimierz

Odeta

Tomasz

s. Nelke (2)

Marek

Bomska

Barbara

Piotr

Anna (Ana)

Romuald

Ewa

lekarz medycyny

+06-09-1986 (65) Gostyń

*16-11-1920 Krobia

Edmund

Hałas

∞ 15-08-1955 Krobia

+26-01-2003 (78)

*24-03-1924 Krobia

Zenona

+14-03-1896 (0) Krobia

*12-03-1896 Krobia

Józef

+26-11-1959 (62)

*12-03-1897 Krobia

Józefa

∞ 22-04-1927 Berlin

restaurator

*09-07-1887

Alfred

+10-11-1979 (80)

*04-03-1899 Krobia

Pelagia

∞ 21-02-1922 Krobia

policjant

+24-07-1946 (57) Rawicz

*26-02-1889 Ujazdów

Piotr

s. Stępczak (2)

Bolesław

Irena

Elżbieta

Józef

Hanna

Wojciech

s. Stępczak (1)

+28-11-1994 (69)

*16-02-1925 Krobia

Zygfryd

Ukleja

Zofia

Maciej

Rafał

Halina

kupiec drogerzysta

+26-11-1929 (27) Sarnowa

*15-09-1902 Krobia

Wacław

+28-05-1904 (0) Krobia

*11-05-1904 Krobia

Jan

+24-01-1907 (1) Krobia

*01-05-1905 Krobia

Helena

szewc

*07-02-1859 Gostyń

Walenty

∞ 03-11-1890 Berlin

*17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)

Helena Emma

+04-11-1897 (36)

*15-05-1861 Gostyń

Filipina

∞ 06-02-1884 Bodzewo / Krobia

+21-09-1904 (42)

*25-11-1861

Josefat

+21-10-1930 (45) Poznań, Dębiec

*01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)

Filipina

∞ 04-03-1905 Charlottenburg (Berlin)

mistrz garncarski / zdun

+1933 (52)

*02-02-1881 Jaraczewo

Roman

+03-08-1992 (87) Berlin

*02-06-1905 Berlin, Charlottenburg

Ewa

Sommer

∞ 05-07-1930 Poznań

*24-10-1901 Poznań

Richard

*24-05-1886 Gostyń

Feliks

+20-03-1964 (75)

*13-11-1888 Berlin

Edmund

∞ 03-04-1915 Neukölln

*19-01-1892

Anna

+05-08-1895 (4)

*07-04-1891 Berlin

Laura

*16-09-1863 Gostyń

Józefa

Kempee

N.

+14-10-1931 (65) Poznań

*01-05-1866 Gostyń

Stanisława

∞ 01-12-1890 Berlin

szewc i kupiec

+około 1943 (78)

*28-05-1865 Poznań

Władysław

*21-07-1891 Berlin

Maria Magdalena

*17-10-1892 Berlin

Teofil Wiktor

*26-11-1895 Berlin

Wiktor Feliks

c. Ruczkowska (1)

+24-06-1978 (78)

*28-10-1899 Berlin

Gertruda

∞ 08-05-1932 Poznań

+14-01-1983 (83)

*04-04-1899 Byszki

Jan

+30-03-2010 (77)

*30-01-1933 Poznań

Roman

s. Ruczkowski (2)

+1975 (76)

*28-10-1899 Berlin

Edmund Ryszard

+1974 (75)

*1899

Maria

c. Ruczkowska (4)

+08-03-1991 (71)

*15-07-1919 Poznań

Czesława

+13-06-2002 (86)

*08-05-1916 Wilhelmsburg

Jan

+01-02-1986 (46)

*01-09-1939 Poznań

Andrzej

Wojtas

Stanisława

Irena

Bogdan

Edward

Krystyna

Krystyna

Marian

Izabela

Łukasz

s. Ruczkowski (2)

+14-12-2000 (71)

*15-11-1929 Poznań

Henryk

Barbara

Małgorzata

Maciej

s. Ruczkowski (2)

+1944 (37)

*21-05-1907 Berlin

Władysław

*24-09-1907 Poznań

Marta

+04-1981 (49)

*08-07-1932

Czesław

+29-06-1995 (57)

*27-07-1937 Poznań

Róża

+07-07-1871 (2) Gostyń

*22-03-1869 Gostyń

Marianna

*26-05-1870 Gostyń

Julianna

∞ 23-02-1893 Berlin

*22-03-1867

Feliks

*30-10-1893 Berlin

Ferdynand Feliks

*09-03-1895 Berlin

Maria

*22-02-1898 Berlin

Paweł

+18-10-1833 (7) Gostyń

*06-10-1826 Gostyń

Franciszek

*08-12-1829 Gostyń

Marianna

organista w gostyńskiej Farze (murarz)

+31-03-1875 (42)

*05-06-1832 Gostyń

Antoni

∞ 04-01-1861 Gostyń

+21-05-1917 (89) Gostyń

*14-04-1828 Chwałkowo

Agnieszka

+17-12-1894 (39)

*20-07-1855 Gostyń

Małgorzata Anna

∞ #1 N.N.

∞ #2 Wosiński

∞ 30-08-1890 Berlin

*11-04-1854 Doktorowo

Wojciech

*18-07-1885 Berlin

Alexander Friedrich Wilhelm

s. #2 Wosiński

*18-11-1894 Berlin

Feliks Teofil

*13-06-1858 Gostyń

Antonina

∞ #1 N.N.

∞ 10-12-1880 Poznań

*około 1848

Walenty

*13-05-1879 Poznań

Józefa

+26-05-1887 (26)

*13-05-1861 Gostyń

Julianna

+04-09-1892 (27)

*23-11-1864 Gostyń

Pelagia

∞ 09-02-1887 Berlin

*10-07-1861 Pogorzela

Jan

*19-06-1887 Berlin

Władysław

+17-07-1867 (0)

*17-07-1867 Gostyń

Adam

+17-07-1867 (0)

*17-07-1867 Gostyń

Ewa

+01-03-1907 (38)

*26-02-1869 Gostyń

Franciszka

∞ 02-07-1892 Berlin

*16-12-1865 Kobylin

Antoni

*27-10-1892 Berlin

Franciszka Agnieszka Rozalia

c. Formanowicz (10)

+04-02-1861 (68)

*26-11-1792 Gostyń

Katarzyna

∞ #1 Ciachowski

∞ 14-02-1814 Gostyń

szewc

+25-06-1821 (29) Gostyń

*1792

Józef

∞ #2 Jankiewicz

∞ 30-07-1822 Gostyń

kuśnierz

*około 1792

Filip

+30-01-1827 (11)

*22-05-1815 Gostyń

Filip

+16-04-1821 (3) Gostyń

*14-09-1817 Gostyń

Tekla

+02-01-1842 (21)

*12-01-1820 Gostyń

Antoni

*11-10-1822 Gostyń

Walentyna

+28-03-1828 (5) Gostyń

*1823

Wiktoria

+02-09-1828 (3)

*1825

Józefa

+21-08-1827 (0) Gostyń

*01-07-1827 Gostyń

Józef

*15-08-1829 Gostyń

Marianna

∞ 1850 Gostyń

Franciszek

s. #2 Jankiewicz (5)

+25-08-1895 (63)

*24-09-1831 Gostyń

Michał

∞ #1 Hoffman

∞ 1858 Witaszyce

+31-01-1862 (27)

*1835 Witaszyce

Antonina

∞ #2 Fatio

∞ 08-02-1863 Błociszewo

+05-08-1913 (77) Gostyń

*około 1836 Orbe (Szwajcaria}

Susanne

*14-03-1864

Józef

*31-12-1865

Sylwia

c. #2 Jankiewicz (4)

+17-06-1898 (30)

*24-11-1867

Marianna

∞ 24-05-1887

+20-02-1923 (59) Leszno, cmentarz przy ul. Kąkolewskiej

*01-03-1863 Poledno (pow. Świecie)

Kazimierz

+11-1915

Wacław

Stefan

*1890

Józef

+17-01-1932 (38)

*12-02-1893

Aleksander

∞ 23-04-1920

+06-08-1994 (98)

*12-02-1896

Anna

+26-11-1988 (65)

*13-06-1923

Kazimierz

*04-09-1869

Józef

s. #2 Jankiewicz (7)

+23-05-1940 (68)

*08-10-1871

Kalikst

∞ 11-1899 Gostyń

+05-09-1967 (87)

*11-04-1880

Zofia

sędzia powiatowy

+26-08-1927 (26) Gostyń

*18-09-1900 Gostyń

Michał

+12-06-1963 (61)

*25-03-1902

Zygmunt

+27-06-1963 (58)

*01-10-1904

Wojciech

+14-04-1931 (25)

*30-01-1906

Maria

N.

ksiądz katolicki

+26-04-1937 (28) Gostyń

*05-02-1909 Gostyń

Jarosław

+20-10-1993 (80)

*03-10-1913

Urszula

∞ #1 Nagler

N.

∞ #2 Limiński

N.

+02-03-1991 (69)

*26-06-1921 Gostyń

Kalikst

*03-09-1834 Gostyń

Rozalia

∞ 1857 Gostyń

Wincenty

+15-11-1881 (85) Gostyń

*07-06-1796 Gostyń

Małgorzata

∞ 21-07-1819 Gostyń

+09-08-1849 (60) Gostyń

*1789

Piotr

+26-02-1824 (3) Gostyń

*28-04-1820 Gostyń

Piotr

*09-02-1823 Gostyń

Julianna

*16-07-1826 Gostyń

Magdalena

∞ 26-01-1848 Gostyń

*1821

Piotr

+26-02-1829 (0) Gostyń

*10-01-1829 Gostyń

Paweł

*26-02-1832 Gostyń

Kazimierz

ø przed 1859

∞ 16-02-1857 Gostyń

*1836

Zuzanna

∞ #2 Henry?

∞ 26-01-1859 Gostyń

*1827

Emilia

*26-08-1834 Gostyń

Rozalia

s. Formanowicz (12)

Kołodziej

+05-02-1863 (63) Książ Wlkp.

*07-03-1799 Gostyń

Tomasz

Kapska

∞ 09-11-1818 Gostyń

+29-03-1871 (73) Książ Wlkp.

*08-01-1798 Gostyń

Agnieszka

+17-11-1882 (64)

*05-11-1818 Gostyń

Karolina

∞ #1 N.N.

∞ 1845 Twardów

ekonom w majątku Skałów koło Koźmina

+06-07-1881 (75)

*1806 Swinkowo koło Krotoszyna

Michał

+05-09-1839 (0) Gostyń

*11-02-1839 Gostyń

Walentyna

*17-07-1850 Skałów k/Koźmina

Ignacy

*13-03-1856

Julian

∞ 1881 Piaski

*1861

Stanisława

stelmach

+06-11-1859 (39) Stary Gostyń

*21-10-1820 Gostyń

Jan Kanty

∞ 05-02-1849 Gostyń

*20-06-1824 Gostyń

Marianna

+18-02-1823 (0)

*04-02-1823 Gostyń

Dorota

+18-02-1823 (0)

*04-02-1823 Gostyń

Agata

+04-01-1893 (68)

*09-05-1824 Gostyń

Julianna

+18-03-1828 (1) Gostyń

*21-01-1827 Gostyń

Agnieszka

młynarz

+11-11-1887 (58) Kłecko

*18-01-1829 Gostyń

Piotr

∞ 27-06-1858 Gniezno, Katedra NMP

+około 1887 (53)

*1834 Gniezno

Marianna

+22-01-1860 (0)

*01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi

Franciszka

listonosz / kupiec

+przed 1939 (78)

*25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi

Józef

∞ 08-02-1886 Kłecko

+1949 (86)

*14-12-1863 Kłecko

Pelagia

*29-01-1887 Sławno k/Gniezna

Zygfryd

*21-08-1889 Chicago

Bronisława

∞ 19-10-1908 Kłecko

kierownik biura w Urzędzie Miejskim

+1918 (45)

*1873

Klemens

Marian

Leonard

+15-04-1964 (72)

*04-10-1891 Chicago

Jadwiga

∞ 17-08-1920 Wągrowiec

+13-07-1967 (72)

*11-09-1894 Berlin

Franciszek

Halina

Bogdan

+29-12-1894 (0)

*16-11-1894 Kłecko

Władysław

+03-01-1989 (91)

*28-01-1897 Kłecko

Zofia

∞ #1 N.

+przed 1928

N.

∞ 07-08-1928 Wągrowiec

kupiec

+01-01-1972 (79) Poznań, cmentarz Górczyn

*12-12-1892 Poznań

Adam

wojskowy

+11-12-1972 (73)

*11-03-1899 Kłecko

Leon

Likir

+około 1939 (31)

*08-11-1908

Aleksandra

Anna

∞ #1 N.

N.

∞ #2 N.

∞ 1955 Poznań

N.

nauczycielka

+21-02-1983 (81)

*15-01-1902 Kłecko

Czesława

∞ 20-07-1930 Wągrowiec

+13-01-1999 (98)

*22-11-1900 Lubiń

Franciszek

+15-12-1989 (58)

*1931

Jerzy

+30-09-1904 (0)

*30-09-1904 Kłecko

N.

s. Furmanowicz (11)

kowal i karczmarz

+1948 (85) Poznań

*01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi

Walenty

Libera

∞ 18-11-1891 Buk

+19-04-1942 (74)

*03-04-1868 Wielka Wieś

Joanna

+23-12-1895 (3) Kłecko

*14-09-1892 Kłecko

Stanisław

*18-01-1894 Kłecko

Marianna

∞ 13-05-1914 Dortmund, parafia św. Trójcy

Stefan

Stefan

Helena

c. Piotrowicz (2)

Janina

+05-11-2005 (83) Poznań, cmentarz Junikowo

*13-03-1922

Czesław

Piotr

Zofia

Tomasz

Agnieszka

Adam

Antoni

Paweł

?

Marta

Halina

Benon

Waleria

+30-10-1895 (0) Kłecko

*11-08-1895 Biskupice k/Kłecka

Ludwika

*15-08-1896 Biskupice k/Kłecka

Bronisława

Stanisław

Edward

+25-03-1898 (0) Kłecko

*17-01-1898 Biskupice k/Kłecka

Antoni

+17-05-1985 (85)

*23-01-1900 Biskupice k/Kłecka

Konstanty

∞ 13-05-1923 Litwa (diecezja wileńska)

+06-02-1989 (90)

*22-05-1898

Adela

+1992 (91) Buk

*29-04-1901 Biskupice k/Kłecka

Zofia

+28-11-1963 (66)

*04-05-1897 Buk

Stanisław

Teresa

Kulka

Feliks

c. Kulka (2)

Danuta

Mirosław

Jacek

Anna

Hanna

Klara

∞ 1952

Stanisław

Zbigniew

Wiktor

+17-03-2009 (74)

*19-10-1934 Buk

Tadeusz

Sabina

Ryszard

Ilona

Urszula

∞ #1 Skrzypczak

Włodzimierz

∞ #2 Skrzypek

∞ 1959

+25-02-1997 (60)

*12-07-1936 Buk

Grzegorz

c. #2 Skrzypek

Elżbieta

Zbigniew

s. #2 Skrzypek

Przemysław

Jadwiga

∞ #1 Jaśkowiak

Ireneusz

∞ #2 Knapacz

Czesław

c. #1 Jaśkowiak (2)

Iwona

Geming

Grzegorz

Maciej

Ewa

c. #2 Knapacz (1)

Ewa

Korcz

N.

Witold

s. #2 Knapacz (1)

Krzysztof

Agnieszka

Konrad

Janusz

Jolanta

Rafał

Monika

Robert

Krzysztof

+12-02-1903 (0)

*14-08-1902 Biskupice k/Kłecka

Ludwik

Monter samochodowy

+12-02-1998 (91) Poznań, cmentarz Podolany

*20-07-1906 Dortmund

Czesław

∞ 1937 Poznań

Poznań, cmentarz Podolany

Stanisława

+30-07-1970 (32) Poznań, cmentarz Junikowo

*11-01-1938 Poznań

Bogdan

?

Wanda

Jacek

Andrzej

∞ #1 Łancewicz

Olga

∞ #2