Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]3665    >> Strona 2

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
3Adamczewski Antoni   
4Adamczewski Wincenty *1837  
5Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
6Adamski Franciszek   
7Adamski Mikołaj  +15-09-1750 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
8Adamski Stefan   
9Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
10Andersch Antoni *1807  
11Andrzejeski Wincenty z d. Andrzejewski    
12Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
13Andrzejewska Klara z d. Kopczyńska * Buk    
14Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
15Andrzejewski Stanisław     
16Andrzejewski Szymon    
17Andrzejewski Wiktor * Buk    
18Andrzejewski Zbigniew * Buk    
19Antkowiak Małgorzata z d. Lisowska * Buk    
20Antkowiak Włodzimierz * Poznań    
21Arletp Fryderyk *1828   
22Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
23Babska Jadwiga   
24Babska Regina z d. Mięcik   
25Babski Andrzej   
26Babski Stanisław   
27Balcerkiewicz Dorota    
28Balcerkiewicz Marcin   
29Balewicki Franciszek    
30Bandurska Anna     
31Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz     
32Bandurski Henryk     
33Baranowicz Stanisław   
34Baranowicz Wojciech   
35Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +1978   
36Baranowski Jan *1900 +1983   
37Bartczak Błażej   
38Bartczak Marianna z d. Kędziora   
39Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
40Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
41Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
42Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
43Basińska Michalina *1901 Ostrów Wl;kp.   
44Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
45Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
46Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
47Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
48Basiński Józef   
49Basiński Józef *1843  
50Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
51Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
52Baszyński Jakub   
53Beyga Ewa   
54Beyga Wojciech   
55Beygowicz Wojciech *1859  
56Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
57Białek Adam     
58Białek Anna z d. Świetlińska     
59Białek Bartłomiej      
60Białka Joanna z d. Fórmanowicz     
61Białka Piotr     
62Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
63Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
64Bielecka Beata Izabela z d. Gałka     
65Bielecka Edyta     
66Bielecka Inga     
67Bielecka Olga     
68Bielecki Tadeusz     
69Bigałke Edward   
70Bigałke Marianna z d. Dalecka   
71Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
72Bilski Marcin   
73Błachowicz Józef     
74Błażeczkowiak Agnieszka   
75Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
76Błażeczkowiak Franciszek *1799  
77Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
78Błażeczkowiak Kazimierz   
79Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
80Bob Janina     
81Bob Mallrice * Berlin    
82Bob Michael * Berlin    
83Bob Robin     
84Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
85Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
86Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
87Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
88Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
89Bogusławski Jan *1861  
90Bogusławski Jan *1861  
91Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
92Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
93Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
94Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
95Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
96Boińska Katarzyna   
97Boińska Katarzyna *1707 Buk  
98Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
99Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
100Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
101Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
102Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
103Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
104Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
105Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
106Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
107Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
108Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
109Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
110Boiński Marcin   
111Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
112Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
113Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
114Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
115Boiński Wojciech *1709 Buk  
116Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
117Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
118Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
119Borsuk Alexandra Isabella     
120Borsuk Jacek Bogusław     
121Borsuk Maxymilian Benedict     
122Borsuk Roman *03-08-1923 Lwów   
123Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
124Bosy Marcin   
125Braszka Florian   
126Braszka Maria z d. Konarska   
127Brun Halina Eugenia z d. Chrzanowska  +04-03-1982  
128Brun N.   
129Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
130Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
131Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
132Brzeski Józef    
133Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
134Brzozowska Anna     
135Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann    
136Budnik Gottlob  +przed 1828  
137Buhlert Joachim Carl August   
138Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
139Buraczyńska Dorota * Poznań    
140Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
141Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
142Buraczyński Zbigniew * Buk    
143Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
144Burwiel N.     
145Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
146Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
147Buszewicz Tomasz   
148Buszewicz Tomasz   
149Bzyl Antoni   
150Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
151Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
152Bzyl Maria z d. Czach *1828  
153Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
154Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
155Bzyll Elżbieta   
156Bzyll Elżbieta   
157Bzyll Jakub   
158Bzyll Józef   
159Bzyll Marcin   
160Bzyll Weronika z d. Kosicka   
161Bzyll Wojciech   
162Cacha Andrzej   
163Cacha Ignacy *1850  
164Cacha Marianna z d. Michalska   
165Ceglarek Dorota z d. Zygmunt    
166Ceglarek Gabriela    
167Ceglarek Marek    
168Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
169Chelminiak Bożena z d. Fórmanowicz     
170Chelminiak Justyna     
171Chelminiak Marlena     
172Chelminiak Waldemar     
173Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
174Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
175Chocieszyński Maciej   
176Chraplak Danuta z d. Kulka     
177Chraplak Jacek     
178Chraplak Mirosław     
179Chróścik Józef *1809   
180Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
181Chróścik Tekla z d. Szamowska    
182Chróścik Teodor    
183Chrzanowska Małgorzata     
184Chrzanowski Kazimierz  +1902  
185Chrzanowski Tytus *1899 +1971 Warszawa  
186Chudak Anna z d. Larek     
187Chudak Igor     
188Chudak Karolina z d. Zuber     
189Chudak Michał     
190Chudak Mikołaj     
191Chudak Monika z d. Benyskiewicz     
192Chudak Wiktor     
193Chudak Wojciech     
194Chudak Zbigniew *1942 +2010   
195Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
196Chyliński Władysław Stanisław *1857  
197Ciachowska Tekla *14-09-1817 Gostyń +16-04-1821 Gostyń /Gostyń/   
198Ciachowski Antoni *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
199Ciachowski Filip *22-05-1815 Gostyń +30-01-1827 Gostyń   
200Ciachowski Józef *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
201Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
202Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
203Cichorski Jan   
204Cichorski Wojciech   
205Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
206Cichoszewicz Kazimierz *1776 +25-07-1833 Gostyń /Gostyń/  
207Cichy Mikołaj  +28-03-1789 Wielichowo  
208Cieślewicz Stanisław *1817  
209Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
210Cieślik Gabriel *28-03-1790 Ziemin +30-01-1849 Ziemin  
211Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
212Ciosański Jakub   
213Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
214Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
215Cwojdzinski Tomasz *około 1710 Krobia  
216Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
217Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
218Cwojdziński Aleksander *11-01-1746   
219Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
220Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
221Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
222Czabajska Magdalena z d. Ganowicz    
223Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
224Czabajski Edmund *21-11-1830 Gostyń  
225Czabajski Franciszek *1802  
226Czabajski Józef Piotr *1856 Gostyń  
227Czabajski Marcin *1832 Gostyń +1910 Gostyń  
228Czabajski Tomasz *1862 Gostyń  
229Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
230Czarkowski Jan *1809   
231Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
232Czekaj Jan z d. Świetliński *1860  
233Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
234Czekała Daniel     
235Czekała Filip     
236Czekała Katarzyna z d. Śmigaj     
237Czerniak Justyna Karolina     
238Czerniak Krzysztof     
239Czerniak Małgorzata Maria z d. Formanowicz     
240Czerniak Michalina Maria     
241Czerwiński Antoni   
242Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
243Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
244Ćwiklińska Elżbieta   
245Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849   
246Ćwikliński Ignacy   
247Ćwikliński Jakub *1843   
248Danaszek Barbara   
249Danaszek Łukasz   
250Danel Szymon *1810  
251Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
252Dąbrowska Regina   
253Dąbrowski Bartłomiej * Poznań  
254Dąbrowski Ignacy   
255Dąbrowski Mikołaj *1771 Wielka Wieś  
256Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
257Derdzinski Adam *1821  
258Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
259Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
260Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
261Dębiński Andrzej *31-07-1927   
262Dębiński Czesław    
263Dębiński Olgierd *02-07-1923 +15-08-1997 Australia   
264Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
265Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
266Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
267Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
268Dłużyński Jan    
269Doba Katarzyna z d. Nowak     
270Doba N. [0¬]     
271Doba Sebastian     
272Dobiliński Mikołaj   
273Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *1850   
274Dobrogowski Fryderyk Karol *1840   
275Dobrosławska Helena   
276Dobrosławski Stanisław   
277Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
278Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
279Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
280Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
281Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
282Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
283Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
284Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
285Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
286Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
287Dobrowolski Maciej *21-02-1801 Krzywiń  
288Dobrowolski Maciej [0¬]    
289Dobrowolski Szymon *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
290Dobrowolski Tomasz *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
291Dobrowolski Wincenty *04-04-1831 Nowieczek +09-06-1832 Nowieczek  
292Doepke Elmer Sylvester    
293Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
294Dohnke Józef *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
295Dohnke Leon *1864 Grodzisk  
296Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
297Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
298Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
299Domagalski Bonawentura   
300Domagała Paweł     
301Domagała Agnieszka     
302Domagała Aleksandra     
303Domagała Barbara z d. Czapla     
304Domagała Jan     
305Domagała Karolina z d. Majchrzak     
306Domagała Krystyna z d. Larek     
307Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *1861 Lewice   
308Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska   
309Domazarski Jan   
310Domazarski Wawrzyniec Włodzimierz *1862 Kutno   
311Donabidowicz Danuta z d. Zalisz     
312Donabidowicz Janusz     
313Donabidowicz Marta     
314Donabidowicz Rafał     
315Dondajewska Izabela     
316Dondajewska Krystyna z d. Słomińska     
317Dondajewski Łukasz     
318Dondajewski Marian     
319Doruchowski Jan   
320Drecka Maria z d. Stark *08-12-1926 +01-12-1986   
321Drecki Ryszard     
322Drgasz Eligiusz    
323Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
324Drgasz N.   
325Drożdżyńska Agnieszka   
326Drożdżyński Maciej   
327Drożdżyński Maciej * Krotoszyn  
328Drożdżyński Marcin   
329Drożdżyński Stanisław   
330Drzewiecka Anna     
331Drzewiecka Ewa     
332Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
333Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
334Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
335Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
336Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
337Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
338Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
339Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
340Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
341Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
342Drzewiecka Marta     
343Drzewiecka Marta z d. Knop    
344Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
345Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
346Drzewiecki Antoni *1864   
347Drzewiecki h. Nałęcz Marcin Stanisław *około 1795 +od 1868 do 1887   
348Drzewiecki Jan Stefan *29-08-1866 Warszawa   
349Drzewiecki Jerzy *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
350Drzewiecki Józef Piotr *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
351Drzewiecki Leopold *około 1817 Inowrocław +07-05-1900 Bojarowo pod Warszawą   
352Drzewiecki Piotr Marcin *19-10-1837 Koronowo +19-01-1868 Szubin /Szubin/   
353Drzewiecki Stefan Karol *27-08-1835 Inowrocław   
354Drzewiecki Władysław *1833 Inowrocław +04-10-1896 Ruda Guzowska   
355Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
356Dubkiewicz Marian     
357Dubkiewicz N.     
358Dubkiewicz N.     
359Duda Agnieszka z d. Hudzik     
360Duda Aleksandra     
361Duda Kazimierz *14-11-1917 Jarosław +12-2011   
362Duda Marcin     
363Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
364Duda Urszula z d. Lejwoda     
365Duda Wojciech * Katowice    
366Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
367Dudziak Stanisław    
368Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo   
369Dudziak Tadeusz    
370Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
371Dulczewski Ignacy *1776 Jarocin  
372Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
373Dupczyński Walerian   
374Dura Józef   
375Dura Julian *1827   
376Dura Katarzyna z d. Wróż   
377Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
378Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
379Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
380Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
381Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
382Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
383Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
384Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
385Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
386Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
387Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
388Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
389Dybizbański Franciszek *20-09-1820 Buk  
390Dybizbański Jakub *1737 Buk  
391Dybizbański Jan *26-12-1816 Buk  
392Dybizbański Józef *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
393Dybizbański Józef *08-03-1825 Buk  
394Dybizbański Ludwik *24-08-1835 Buk  
395Dybizbański Łukasz *11-10-1799 Buk  
396Dybizbański Mikołaj *04-12-1829 Buk  
397Dybizbański Stanisław *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
398Dybizbański Telesfor (Szczepan) *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
399Dybizbański Wincenty *04-04-1832 Buk  
400Dybizbański Wojciech *1752 Buk  
401Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
402Dyderska Marianna z d. Ławicka   
403Dyderska N.     
404Dyderski Czesław * Opalenica + Śląsk   
405Dyderski Jan Władysław *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
406Dyderski Julian   
407Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
408Dydryński Jan   
409Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
410Dziembowski Stanisław *02-11-1897 Buk  
411Dzierzbon Jan   
412Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
413Engleicht N.    
414Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
415Engler Franciszek   
416Fatio Joanna z d. Lassieur   
417Fatio Karol   
418Fechner Jan *19-12-1881 Wielka Wieś  
419Fechner Józef *1825  
420Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
421Fechner Walenty *1854 +po 14-10-1913  
422Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
423Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
424Feliszkowski Wincenty *1830   
425Fiedler Franciszek   
426Fiedler Maria z d. Wosińska   
427Figura Agnieszka     
428Figura Ryszard     
429Figura Wiesława z d. Zaczkowska     
430Filipowska Jadwiga     
431Filipowska Maria z d. Drzewiecka     
432Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
433Filipowski Antoni *23-04-1805 Buk   
434Filipowski Jan Bazyli *17-06-1773 Buk   
435Filipowski Jan Kanty *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
436Filipowski Roman     
437Filipowski Władysław    
438Filipowski Władysław     
439Filipowski Wojciech *14-04-1801 Buk   
440Fliger Marianna    
441Fliger Patrycjusz    
442Forman Berenice *1902 Wisconsin   
443Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
444Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
445Formanowicz (?) Roch z d. Formanowicz (?)Formanowicz (?) *16-08-1799 Smogorzewo   
446Formanowicz (Formanowska) Regina    
447Formanowicz (Formanowski) Bartłomiej *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
448Formanowicz (Formanowski) Franciszek *06-04-1788 Pysząca   
449Formanowicz (Formanowski) Melchior *około 1760   
450Formanowicz (Furmanowicz) Walenty *07-01-1851 Buk +12-09-1911 Buk   
451Formanowicz Adam *06-10-2004 Poznań +28-03-2008 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
452Formanowicz Adam *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
453Formanowicz Adam Edward     
454Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
455Formanowicz Agnieszka    
456Formanowicz Agnieszka    
457Formanowicz Agnieszka * Poznań    
458Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
459Formanowicz Agnieszka *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
460Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
461Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
462Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
463Formanowicz Alexander Friedrich Wilhelm *18-07-1885 Berlin   
464Formanowicz Alexandra     
465Formanowicz alias (Pierwszy)Grosz Antoni *około 1680 +10-11-1732 Buk, Targowisko /Buk/   
466Formanowicz Alicja z d. Woronko     
467Formanowicz Alicja Walentyna     
468Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
469Formanowicz Andrzej *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
470Formanowicz Andrzej *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
471Formanowicz Andrzej *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
472Formanowicz Andrzej * Poznań    
473Formanowicz Andrzej *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
474Formanowicz Andrzej *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
475Formanowicz Andrzej *około 1690 +30-03-1762 Wielichowo /Wielichowo/   
476Formanowicz Andrzej Roman * Bristol    
477Formanowicz Andrzej Tadeusz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
478Formanowicz Anna     
479Formanowicz Anna * Poznań    
480Formanowicz Anna z d. Zdrojkowska     
481Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
482Formanowicz Anneliese     
483Formanowicz Antoni *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
484Formanowicz Antoni *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
485Formanowicz Antoni *08-01-1828 Buk   
486Formanowicz Antoni *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
487Formanowicz Antoni *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
488Formanowicz Antoni z d. Fórmanowicz    
489Formanowicz Antoni vel Jakub *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
490Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
491Formanowicz Ashleigh Elizabeth, Rose  * RPA    
492Formanowicz Atanazy *02-05-1750 Gostyń   
493Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
494Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
495Formanowicz Barbara z d. Hennes * Herne    
496Formanowicz Barbara Krystyna z d. Czebotar     
497Formanowicz Bernard *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
498Formanowicz Bolesław *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
499Formanowicz Bolesław *25-03-1901 Siemowo +1974   
500Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
501Formanowicz Bonawentura *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
502Formanowicz Bożena Maria z d. Kozacka * Poznań    
503Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
504Formanowicz Bronisława z d. Langenberg     
505Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
506Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
507Formanowicz Daniel * Poznań    
508Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
509Formanowicz Dorota z d. Pauszek     
510Formanowicz Edmund Bogumił *29-10-1951 Gostyń +12-08-2015 Poznań   
511Formanowicz Edward *05-10-1842 Gostyń +04-10-1852 Gostyń /Gostyń/   
512Formanowicz Edward Adam * Gostyń    
513Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
514Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
515Formanowicz Elżbieta z d. ?     
516Formanowicz Elżbieta z d. Sawińska *około 1799   
517Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
518Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
519Formanowicz Ewa z d. Kucharz (-ewicz) *około 1685 Buk (?)   
520Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
521Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
522Formanowicz Felix z d. Fórmanowicz *17-01-1901 Herne +03-09-1945 Süchteln /Süchteln/   
523Formanowicz Filip *24-05-1835 Gostyń   
524Formanowicz Franciszek *01-10-1759 Buk +12-10-1759 Buk /Buk/   
525Formanowicz Franciszek *06-10-1826 Gostyń +18-10-1833 Gostyń /Gostyń/   
526Formanowicz Franciszek *10-10-1760 Buk +03-06-1762 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
527Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk  
528Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk +03-07-1838 Buk /Buk/   
529Formanowicz Franciszek *25-03-1776 Wielichowo +09-09-1780 Wielichowo   
530Formanowicz Franciszek *około 1808 +14-07-1817 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
531Formanowicz Franciszek Józef     
532Formanowicz Franciszek Ksawery *03-10-1840 Gostyń +04-08-1923 Modliszewko /Modliszewko/   
533Formanowicz Franciszek Ksawery *03-12-1780 Wielichowo +07-12-1781 Wielichowo   
534Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
535Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
536Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
537Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
538Formanowicz Genowefa     
539Formanowicz Gerard * Rzepiennik Biskupi    
540Formanowicz Gerhard * Herne    
541Formanowicz Gerhard *18-03-1933 Herne +20-12-2016 Herne /Herne/   
542Formanowicz Gertrud     
543Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
544Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
545Formanowicz Grzegorz     
546Formanowicz Grzegorz     
547Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
548Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998   
549Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
550Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
551Formanowicz Helena z d. Bergman    
552Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
553Formanowicz Helena Irena * Sarnowa    
554Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
555Formanowicz Henryka z d. Hamplewska     
556Formanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk  
557Formanowicz Ignacy *23-01-1846 Buk +21-04-1848 Buk /Buk/   
558Formanowicz Ignacy *25-05-1920 Krobia +05-02-1921 Krobia   
559Formanowicz Ignacy *26-07-1756 Gostyń +10-02-1830 Gostyń /Gostyń/   
560Formanowicz Ignacy *26-07-1823 Buk +14-12-1825 Buk /Buk/   
561Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
562Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
563Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
564Formanowicz Jacek Bolesław     
565Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
566Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
567Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
568Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
569Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
570Formanowicz Jakub *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
571Formanowicz Jakub *17-07-1820 Wielichowo   
572Formanowicz Jakub *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
573Formanowicz Jan *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
574Formanowicz Jan *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
575Formanowicz Jan *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
576Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
577Formanowicz Jan *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
578Formanowicz Jan *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
579Formanowicz Jan (Piotr) *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
580Formanowicz Jan Bronisław *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
581Formanowicz Jan Franciszek *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
582Formanowicz Jan Ignacy *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
583Formanowicz Jan Kanty *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
584Formanowicz Jan Nepomucen *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
585Formanowicz Jan Nepomucen *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
586Formanowicz Jan Nepomucen *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
587Formanowicz Jan Rafał *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
588Formanowicz Jan Stanisław *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
589Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
590Formanowicz Jerzy     
591Formanowicz Jessica May * RPA    
592Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
593Formanowicz Józef *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
594Formanowicz Józef *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
595Formanowicz Józef *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
596Formanowicz Józef Gabriel *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
597Formanowicz Józef Roman *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
598Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
599Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
600Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
601Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
602Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
603Formanowicz Julian *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
604Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
605Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
606Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
607Formanowicz Kacper, Melchior Baltazar *05-01-1813 Gostyń   
608Formanowicz Karol *29-10-1821 Buk +30-07-1822 Buk /Buk/   
609Formanowicz Karol Boromeusz *04-11-1783 Gostyń   
610Formanowicz Karol Walenty *30-01-1783 Wielichowo +po 1805   
611Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
612Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
613Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń   
614Formanowicz Katarzyna     
615Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
616Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
617Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
618Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
619Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
620Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
621Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
622Formanowicz Kazimierz *29-01-1883 +29-03-1948   
623Formanowicz Klaus     
624Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
625Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
626Formanowicz Krystyna     
627Formanowicz Krzysztof Mariusz     
628Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
629Formanowicz Leon *05-01-1919 +07-03-1978 Katowice   
630Formanowicz Leon Marian *26-03-1878 Szubin +04-05-1942 Dachau /Dachau/   
631Formanowicz Lucyna     
632Formanowicz Ludwik *11-08-1872 Szubin +13-12-1960 Wrocław   
633Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
634Formanowicz Łucjan *03-01-1924 Jarocin +17-12-2003 Poznań   
635Formanowicz Łukasz *17-10-1745 Buk   
636Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
637Formanowicz Maciej Dariusz     
638Formanowicz Maciej Maria     
639Formanowicz Maciej Mateusz *około 1754 (Śląsk) +26-09-1814 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
640Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
641Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
642Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
643Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
644Formanowicz Magdalena Maria     
645Formanowicz Maksymilian *01-10-1936 Jarocin   
646Formanowicz Maksymilian *05-10-1887 Jarocin   
647Formanowicz Maksymilian *26-08-1829 Michorzewo k/Buku +05-12-1831 Michorzewo k/Buku   
648Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
649Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
650Formanowicz Małgorzata     
651Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
652Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
653Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
654Formanowicz Marcin *06-11-1766 Wielichowo +15-06-1774 Wielichowo   
655Formanowicz Marcin *06-11-1832 Wiry +25-10-1834 Wiry   
656Formanowicz Marcin *08-11-1795 Duszniki k/Buku +30-06-1857 Buk /Buk/   
657Formanowicz Marcin Otto *04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk +16-12-1983 Wrocław   
658Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
659Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
660Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
661Formanowicz Maria Małgorzata     
662Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
663Formanowicz Marian *23-01-1893 Siemowo +08-07-1916 Front wschodni /Nieznane/   
664Formanowicz Marian *30-08-1902 Słupia +20-07-1978   
665Formanowicz Marian Józef *09-02-1923 Grodzisk +28-02-1973 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
666Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
667Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
668Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
669Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
670Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
671Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
672Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
673Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
674Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
675Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
676Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
677Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
678Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
679Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań / Jeżyce   
680Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820   
681Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
682Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
683Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
684Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
685Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
686Formanowicz Mariusz Stanisław * Koźmin Wlkp.    
687Formanowicz Marta z d. Hagen *08-06-1879 Chodzież +04-01-1950 Wrocław   
688Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
689Formanowicz Mateusz     
690Formanowicz Melchior *08-01-1813 Buk +26-01-1814 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
691Formanowicz Michael z d. Fórmanowicz *01-10-1897 Herne +03-02-1968 Herne   
692Formanowicz Michał *08-09-1826 Rosnowo +04-08-1843 Wiry   
693Formanowicz Michał *10-05-1741 Buk +22-08-1741 Buk /Buk/   
694Formanowicz Michał *29-09-1740 Wielichowo +od 1800 do 1818   
695Formanowicz Michał Maurycy *22-09-1778 Gostyń +10-10-1808 Morownica k/Śmigla   
696Formanowicz Mieczysław Franciszek *27-11-1917 Sieraków +19-01-2017 Poznań   
697Formanowicz Mikołaj *07-12-1797 Smogorzewo +22-09-1817 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
698Formanowicz Olgierd     
699Formanowicz or Forman Edward *06-03-1906 Chicago, Il (US) +18-03-1918 Chicago, Il (US) /Evergreen Park, IL (USA); St. Mary Cemetery/   
700Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
701Formanowicz or Forman John *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
702Formanowicz or Forman Leo (Leonard) *29-10-1867 Książ Wlkp. +04-03-1955 Berrien, Michigan   
703Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
704Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
705Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
706Formanowicz Piotr *18-01-1829 Gostyń +11-11-1887 Kłecko /Kłecko/   
707Formanowicz Piotr *1816 +17-09-1819 Gostyń   
708Formanowicz Piotr     
709Formanowicz Piotr *27-04-1885 Jarocin   
710Formanowicz Piotr * Poznań    
711Formanowicz Piotr *30-01-1777 Gostyń   
712Formanowicz Piotr Stanisław *18-04-1880 Szubin +13-11-1957 Inowrocław   
713Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
714Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
715Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
716Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
717Formanowicz Roman *11-10-1885 Krobia +14-04-1959 Krobia   
718Formanowicz Roman *28-02-1872 Książ Wlkp. +29-04-1933 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
719Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
720Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
721Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
722Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
723Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
724Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
725Formanowicz Stanisław *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
726Formanowicz Stanisław *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
727Formanowicz Stanisław *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
728Formanowicz Stanisław *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
729Formanowicz Stanisław *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
730Formanowicz Stanisław *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
731Formanowicz Stanisław *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
732Formanowicz Stanisław *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
733Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
734Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
735Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
736Formanowicz Stefan *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
737Formanowicz Stefan *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
738Formanowicz Stefan *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
739Formanowicz Stefan *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
740Formanowicz Stefan Rudolf *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
741Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
742Formanowicz Stefania Wacława z d. Olejniczak * Krobia    
743Formanowicz Susan z d. Mclean     
744Formanowicz Sylwester Mieczysław *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
745Formanowicz Sylwia z d. Lange     
746Formanowicz Szczepan (Stefan) *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
747Formanowicz Szymon Tadeusz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
748Formanowicz Tadeusz * Jarocin (?)    
749Formanowicz Tadeusz Jan    
750Formanowicz Tatjana     
751Formanowicz Teodor *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
752Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
753Formanowicz Teresa z d. Jasienowicz * Jasień    
754Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
755Formanowicz Teresa z d. Kowalska     
756Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
757Formanowicz Tomasz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
758Formanowicz Tomasz Marian *11-02-1956 Koźmin Wlkp. +27-11-2001 /Koźmin Wlkp./   
759Formanowicz Wacław *15-09-1902 Krobia +26-11-1929 Sarnowa /Sarnowa/   
760Formanowicz Wacław *19-09-1886 Gostyń +08-02-1953 Radom   
761Formanowicz Walenty *07-02-1859 Gostyń   
762Formanowicz Walenty *08-02-1803 Buk +27-09-1804 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
763Formanowicz Walenty *09-02-1710 Dobieżyn k/Buku +18-07-1776 Buk /Buk/   
764Formanowicz Walenty *14-01-1911 Jarocin +09-11-1941 Lublin /Poznań/   
765Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
766Formanowicz Wiktoria Michalina     
767Formanowicz Wincenty *23-01-1819 Buk +około 1859   
768Formanowicz Wincenty Jan Piotr *21-01-1874 +11-08-1874 Kąkolewo   
769Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
770Formanowicz Władysław *03-05-1889 Krobia +20-07-1944 Wrocław   
771Formanowicz Władysław Jan *24-06-1924 Sarnowa +15-07-1993 Wrocław   
772Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
773Formanowicz Wojciech *17-04-1713 Dobieżyn k/Buku +06-06-1737 Buk /Buk/   
774Formanowicz Wojciech *19-04-1838  
775Formanowicz Wojciech *19-04-1838 Buk +07-07-1844 Buk /Buk/   
776Formanowicz Wojciech *około 1716 Wielichowo (?) +20-08-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
777Formanowicz Zbigniew  +około 1940   
778Formanowicz Zdzisław *12-08-1925 +12-01-2013 Jarocin   
779Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
780Formanowicz Zofia z d. Braterska    
781Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
782Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
783Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
784Formanowicz Zuzanna z d. ? *1692 +18-11-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
785Formanowicz Zygmunt *24-04-1866 Buk + Grodzisk /Grodzisk/   
786Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
787Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Maria z d. Kotarska *1867 pow. Słupca +1949 Warszawa   
788Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
789Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
790Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
791Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
792Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
793Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
794Fórmanowicz Agata     
795Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
796Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
797Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
798Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
799Fórmanowicz Aleksandra z d. Perlik     
800Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
801Fórmanowicz Andrzej *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
802Fórmanowicz Andrzej *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
803Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
804Fórmanowicz Anna Maria * Sydney    
805Fórmanowicz Antoni *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
806Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
807Fórmanowicz Barbara z d. Sadowska     
808Fórmanowicz Bartosz     
809Fórmanowicz Benedykt Kazimierz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
810Fórmanowicz Bernard *1911 +1916   
811Fórmanowicz Błażej     
812Fórmanowicz Bogdan     
813Fórmanowicz Bogumiła     
814Fórmanowicz Bonawentura *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
815Fórmanowicz Bonifacy Marek *25-04-1917 +18-03-1998   
816Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
817Fórmanowicz Cyprian Piotr     
818Fórmanowicz Czesława z d. Kaczmarek     
819Fórmanowicz Dagmara     
820Fórmanowicz Dezyderiusz *16-05-1909 Wielichowo +24-10-1976   
821Fórmanowicz Dominik     
822Fórmanowicz Dominika     
823Fórmanowicz Dorota     
824Fórmanowicz Dorota z d. Cielebąk     
825Fórmanowicz Edward Stanisław *13-10-1910 Wielichowo +12-01-1959 Kościan   
826Fórmanowicz Elżbieta z d. Grzelczyk     
827Fórmanowicz Elżbieta z d. Patalas     
828Fórmanowicz Emanuel Narcyz *05-11-1915 +03-12-2000 Zawada /cmentarz w Zawadzie/   
829Fórmanowicz Eryk     
830Fórmanowicz Ewa z d. Muszyńska     
831Fórmanowicz Felicja Emilia, Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +25-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
832Fórmanowicz Franciszek *09-10-1836 Wielichowo +18-11-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
833Fórmanowicz Franciszek *12-03-1837 Wielichowo +1866 Wielichowo   
834Fórmanowicz Franciszek *18-02-1916 Wilkowo Polskie +04-12-1990 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
835Fórmanowicz Genowefa z d. Koneczek     
836Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
837Fórmanowicz Hanna z d. Bremborowicz     
838Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
839Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
840Fórmanowicz Henryk     
841Fórmanowicz Hilary     
842Fórmanowicz Hipolit *04-08-1854 Wielichowo   
843Fórmanowicz Hubert     
844Fórmanowicz Ignacy *25-07-1867 Wielichowo +23-10-1867 Wielichowo /Wielichowo/   
845Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
846Fórmanowicz Jakub *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
847Fórmanowicz Jan *20-05-1876 Wielichowo   
848Fórmanowicz Jan *27-04-1917 Wielichowo   
849Fórmanowicz Józef *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
850Fórmanowicz Józef *19-02-1889 Wielichowo   
851Fórmanowicz Józef Gwidon *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
852Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
853Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
854Fórmanowicz Julia     
855Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
856Fórmanowicz Kamila Katarzyna z d. Kozłowska * Brodnica    
857Fórmanowicz Karol *05-10-1847 Wielichowo +20-06-1892 Wielichowo /Wielichowo/   
858Fórmanowicz Karol *23-10-1825 Wielichowo +02-08-1864 Wielichowo /Wielichowo/   
859Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
860Fórmanowicz Katarzyna z d. Kunicka     
861Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
862Fórmanowicz Kinga     
863Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
864Fórmanowicz Krystyna z d. Kempińska     
865Fórmanowicz Krystyna z d. Krajnik     
866Fórmanowicz Krzysztof     
867Fórmanowicz Krzysztof     
868Fórmanowicz Krzysztof     
869Fórmanowicz Kwiryn *16-03-1881 Wielichowo +07-05-1928 Wielichowo /Wielichowo/   
870Fórmanowicz Leon *09-04-1925 Narożniki  +19-10-1980   
871Fórmanowicz Leon *22-02-1883 Wielichowo +22-12-1930 Wielichowo /Wielichowo/   
872Fórmanowicz Leon Zygmunt *02-1911 Wielichowo +30-04-1911 Wielichowo /Wielichowo/   
873Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
874Fórmanowicz Ludosław Maciej     
875Fórmanowicz Ludwik *13-07-1913 +13-07-1913 Wielichowo   
876Fórmanowicz Ludwik *13-08-1926 Narożniki +21-05-1979 Elbląg   
877Fórmanowicz Ludwik *27-07-1913 Wielichowo   
878Fórmanowicz Ludwik *30-07-1875 Wielichowo +17-04-1940 Wielichowo /Wielichowo/   
879Fórmanowicz Ludwik Stefan     
880Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
881Fórmanowicz Maciej *16-02-1824 Wielichowo +przed 1867   
882Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
883Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
884Fórmanowicz Maja     
885Fórmanowicz Marcin  +01-10-1866 Wielichowo   
886Fórmanowicz Marcin *około 1800 Wielichowo +01-10-1866 Wielichowo /Wielichowo/   
887Fórmanowicz Maria Ruth z d. Meyer      
888Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
889Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
890Fórmanowicz Marianna z d. ?     
891Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
892Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +14-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
893Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
894Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
895Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
896Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
897Fórmanowicz Mariusz     
898Fórmanowicz Marzena z d. Osinska     
899Fórmanowicz Mateusz     
900Fórmanowicz Mateusz *23-09-1770 Wielichowo +po 1835 Wielichowo   
901Fórmanowicz Mateusz     
902Fórmanowicz Mateusz *około 1815 Wielichowo +04-03-1818 Wielichowo /Wielichowo/   
903Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
904Fórmanowicz Melchior     
905Fórmanowicz Melita z d. Krempl     
906Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
907Fórmanowicz Michał     
908Fórmanowicz Mieczysław Emanulel     
909Fórmanowicz N.     
910Fórmanowicz Nathalie     
911Fórmanowicz Nico Marcel     
912Fórmanowicz Nikodem *01-06-1858 Wielichowo +29-12-1860 Wielichowo   
913Fórmanowicz Piotr *01-06-1858 Wielichowo +02-08-1858 Wielichowo   
914Fórmanowicz Piotr *23-07-1861 Wielichowo +10-08-1861 Wielichowo   
915Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
916Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
917Fórmanowicz Rafał     
918Fórmanowicz Regina z d. Zembold     
919Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
920Fórmanowicz Ryszard     
921Fórmanowicz Sebastian     
922Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
923Fórmanowicz Sławomira z d. Kołodziejczak     
924Fórmanowicz Stanisław *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
925Fórmanowicz Stanisław *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
926Fórmanowicz Stanisław *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
927Fórmanowicz Stanisław Kostka *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
928Fórmanowicz Stanisława z d. Kietrys     
929Fórmanowicz Stefan *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
930Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Kościan /Wielichowo/   
931Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
932Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *1926 +1979   
933Fórmanowicz Sylwester     
934Fórmanowicz Tadeusz     
935Fórmanowicz Tadeusz *13-06-1911 +28-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
936Fórmanowicz Tadeusz     
937Fórmanowicz Tadeusz *29-02-1920 +25-12-1998   
938Fórmanowicz Tomasz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
939Fórmanowicz Tomasz     
940Fórmanowicz Tomasz     
941Fórmanowicz Tomasz *17-12-1863 Wielichowo   
942Fórmanowicz Tomasz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
943Fórmanowicz Tomasz Mieczysław *1911 +1918   
944Fórmanowicz Walenty *02-02-1879 Wielichowo +29-03-1948 Tarnowa /Prochy (Nowa Sól)/   
945Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
946Fórmanowicz Wiesława z d. Dychton      
947Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
948Fórmanowicz Władysław *25-06-1882 Wielichowo +27-01-1943 Poznań   
949Fórmanowicz Zbigniew     
950Fórmanowicz Zbigniew *08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna +24-02-1950 Sieraków /Międzychód/   
951Fórmanowicz Zdzisław     
952Fórmanowicz Zofia     
953Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
954Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
955Francuzik Janusz     
956Francuzik Marek     
957Francuzik Maria z d. Roszkiewicz     
958Francuzik Zygmunt     
959Frąckowiak Dariusz     
960Frąckowiak Dorota z d. Ratajska     
961Frąckowiak Jagoda     
962Frąckowiak Jakub     
963Frąckowiak Kamil     
964Frąckowiak Krzysztof     
965Frąckowiak Maria z d. Larek     
966Frąckowiak Martyna     
967Frąckowiak Renata z d. Jaskowiak     
968Frąckowiak Renata z d. Piosik     
969Frąckowiak Robert     
970Frąckowiak Stanisław     
971Freund Heinrich Julius *13-12-1881   
972Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
973Furman (Furmanowicz) Jan *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
974Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
975Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
976Furman Józefa  +przed 1834   
977Furman Wojciech *29-03-1840 Kurów +27-06-1840 Kurów   
978Furmanowicz Adam *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
979Furmanowicz Adam     
980Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
981Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
982Furmanowicz Andrzej     
983Furmanowicz Andrzej *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
984Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
985Furmanowicz Anna *06-02-1931 Toruń   
986Furmanowicz Antoni *1902 Krempa +1902 Krempa   
987Furmanowicz Antoni *25-12-1882 Buk +20-12-1950 Poznań /Nowina/   
988Furmanowicz Antoni Józef *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
989Furmanowicz Antoni Lucjan *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
990Furmanowicz Barbara     
991Furmanowicz Barbara *1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
992Furmanowicz Beata z d. Mogilewska     
993Furmanowicz Bogdan *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
994Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk    
995Furmanowicz Bożena z d. Mazur     
996Furmanowicz Celina * Dopiewo    
997Furmanowicz Cezary     
998Furmanowicz Czesław *20-07-1906 Dortmund +12-02-1998 Poznań /Poznań, cmentarz Podolany/   
999Furmanowicz Dariusz     
1000Furmanowicz Dionizy *15-03-1908 Kłecki   
1001Furmanowicz Ewa z d. ?     
1002Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
1003Furmanowicz Feliks *30-08-1899 Grodzisk +07-1977 Białystok   
1004Furmanowicz Franciszek *08-10-1904 Krępa   
1005Furmanowicz Franciszek *1826 Wielichowo (?) +18-01-1827 Wielichowo /Wielichowo/   
1006Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
1007Furmanowicz Genowefa z d. Glubiak     
1008Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
1009Furmanowicz Hanna z d. Fiksa     
1010Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
1011Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
1012Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
1013Furmanowicz Henryk *16-01-1903 Polska Wieś k/Kłecka +02-05-1976 Bydgoszcz   
1014Furmanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk +17-04-1916 /Nieznane/   
1015Furmanowicz Iwona     
1016Furmanowicz Jacek     
1017Furmanowicz Jakub *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
1018Furmanowicz Jan *05-12-1880 +16-12-1880  
1019Furmanowicz Jan *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
1020Furmanowicz Jan *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1021Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
1022Furmanowicz Joanna z d. Marciniak     
1023Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wl;kp.   
1024Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
1025Furmanowicz Józef *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
1026Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
1027Furmanowicz Julia     
1028Furmanowicz Julia z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki +około 1883   
1029Furmanowicz Juliana     
1030Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
1031Furmanowicz Karolina Jadwida z d. Zielińska     
1032Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
1033Furmanowicz Kazimierz *15-02-1898 Kłecko +11-05-1898 Kłecko   
1034Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
1035Furmanowicz Konstanty *23-01-1900 Biskupice k/Kłecka +17-05-1985 Goleniów   
1036Furmanowicz Konstanty *27-01-1914 Kłecko +05-10-1972   
1037Furmanowicz Kornelia     
1038Furmanowicz Krystyna     
1039Furmanowicz Krystyna z d. ?     
1040Furmanowicz Krzysztof     
1041Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
1042Furmanowicz Leokadia z d. ?     
1043Furmanowicz Leon *11-03-1899 Kłecko +11-12-1972 Poznań   
1044Furmanowicz Ludwik *14-08-1902 Biskupice k/Kłecka +12-02-1903 Biskupice k/Kłecka   
1045Furmanowicz Ludwik *30-08-1867 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1046Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
1047Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk   
1048Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
1049Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
1050Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
1051Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1807   
1052Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
1053Furmanowicz Marianna z d. Matuszak  +04-1922 Krępa   
1054Furmanowicz Marianna z d. Tomaszewska    
1055Furmanowicz Michał     
1056Furmanowicz N.     
1057Furmanowicz N.    
1058Furmanowicz N.      
1059Furmanowicz N.     
1060Furmanowicz N.  *30-09-1904 Kłecko +30-09-1904 Kłecko   
1061Furmanowicz Olga z d. Łancewicz     
1062Furmanowicz Paweł     
1063Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
1064Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
1065Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
1066Furmanowicz Piotr *26-05-1878 Popowo Tomkowe +24-07-1878 Popowo Tomkowe   
1067Furmanowicz Rafał     
1068Furmanowicz Romuald     
1069Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
1070Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań /Poznań/   
1071Furmanowicz Ryszard *12-10-1939 Dopiewo +19-06-1943 Dopiewo   
1072Furmanowicz Sebastian *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1073Furmanowicz Stanisław *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
1074Furmanowicz Stanisław *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
1075Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
1076Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
1077Furmanowicz Stefan *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
1078Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
1079Furmanowicz Sylwester *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
1080Furmanowicz Tadeusz Jan *22-05-1915 Buk   
1081Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
1082Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
1083Furmanowicz Walenty *01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi +1948 /Poznań/   
1084Furmanowicz Walenty z d. Furman *08-02-1838 Kurów +04-07-1907 Ostrów Wlkp.    
1085Furmanowicz Wanda z d. ?     
1086Furmanowicz Wiktor *27-09-1904 Kłecko +29-09-1905 Kłecko   
1087Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
1088Furmanowicz Wincenty *31-03-1836 Poznań - Garbary +12-06-1910 Poznań /Poznań/   
1089Furmanowicz Wincenty z d. Formanowicz *29-01-1806 Buk +po 1848   
1090Furmanowicz Wincenty Czesław *16-07-1899 Kłecko +31-07-1899 Kłecko   
1091Furmanowicz Władysław *06-06-1910 Buk +02-06-1982 Poznań   
1092Furmanowicz Władysław *16-11-1894 Kłecko +29-12-1894 Kłecko   
1093Furmanowicz Władysław *21-06-1890 Buk +09-01-1931 Buk /Buk/   
1094Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
1095Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
1096Furmanowicz Włodzimierz *14-06-1944 Poznań +04-08-1984 Ostrzeszów   
1097Furmanowicz Wojciech *06-04-1870 Gniezno +14-10-1895 Lisewo   
1098Furmanowicz Wojciech * Wolbrom    
1099Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
1100Furmanowicz Zygfryd Stanisław *29-01-1887 Sławno k/Gniezna   
1101Furmanowicz-Jankowska Karolina z d. Furmanowicz     
1102Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
1103Gainski Piotr *1821   
1104Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
1105Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
1106Gaj Wojciech *około 1675 +23-10-1736 Wielichowo  
1107Gajek Jadwiga z d. Cicha   
1108Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
1109Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
1110Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
1111Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
1112Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
1113Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
1114Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
1115Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
1116Gajewicz Katarzyna   
1117Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
1118Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
1119Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
1120Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
1121Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
1122Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
1123Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
1124Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
1125Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
1126Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
1127Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
1128Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
1129Galantowicz Józef   
1130Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
1131Galantowicz Maciej *1802  
1132Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
1133Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
1134Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
1135Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
1136Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
1137Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
1138Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
1139Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
1140Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
1141Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
1142Gałka Arkadiusz     
1143Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz     
1144Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
1145Gałka Jacek Kazimierz     
1146Gałka Tomasz     
1147Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
1148Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
1149Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
1150Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
1151Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
1152Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
1153Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
1154Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
1155Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
1156Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
1157Gałkowski Franciszek   
1158Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
1159Gałkowski Tomasz   
1160Gałkowski Tomasz    
1161Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
1162Gałkowski Walenty   
1163Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
1164Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
1165Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
1166Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
1167Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
1168Garas Aleksandra     
1169Garas Anastazja *16-11-2005 Poznań +16-11-2005 Poznań   
1170Garas Maciej     
1171Garas Magdalena z d. Nadolska     
1172Garas Mateusz     
1173Garbarz Justyna z d. Fórmanowicz     
1174Garbarz Paulina     
1175Garbarz Sławomir     
1176Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
1177Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
1178Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
1179Gembalski Józef   
1180Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
1181Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
1182Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
1183Geming Ewa     
1184Geming Grzegorz     
1185Geming Iwona z d. Jaśkowiak     
1186Geming Maciej     
1187Gębarzewski Jakub   
1188Giebel Marianna z d. Snyś *1845   
1189Giebel Reinhold *1832   
1190Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
1191Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
1192Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
1193Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
1194Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
1195Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
1196Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
1197Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
1198Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
1199Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
1200Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
1201Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
1202Ginter Regina   
1203Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
1204Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
1205Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
1206Gizewski Joanna   
1207Gizewski Leon   
1208Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz     
1209Godlewski Tomasz     
1210Godlewski Włodzimierz     
1211Godlewski Wojciech     
1212Goliszewski Antoni   
1213Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
1214Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
1215Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
1216Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
1217Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
1218Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
1219Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
1220Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
1221Górczak Tomasz     
1222Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 +20-11-1995   
1223Górecka Eleonora z d. Michniewska     
1224Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
1225Górecka Ewa     
1226Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-01-1908 Wielichowo   
1227Górecka Urszula     
1228Górecka Zofia z d. Klimowicz    
1229Górecki Adam     
1230Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
1231Górecki Florian *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
1232Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
1233Górecki Julian *1846  
1234Górecki Kajetan     
1235Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
1236Górecki Tadeusz     
1237Górka Kinga z d. Bandurska     
1238Górska Kunegunda z d. Musielska   
1239Górski Józef   
1240Graban Ewa     
1241Graban Leszek     
1242Graban Małgorzata     
1243Graban Mirosława z d. Formanowicz     
1244Grabowski Francioszek   
1245Grygiel Anna     
1246Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
1247Grygiel Ewa z d. Zielińska     
1248Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
1249Grygiel Maciej     
1250Grygiel Małgorzata     
1251Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
1252Grygiel Michał     
1253Grygiel Michał *1860  
1254Grygiel Piotr Wiktor     
1255Gryglewicz Antoni   
1256Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska    
1257Grześkowiak Bartosz     
1258Grześkowiak Krzysztof     
1259Grześkowiak Paulina z d. Fórmanowicz     
1260Grzybowski Szymon * Grodzisk  
1261Günter Manfred     
1262Gwardzik Mariusz     
1263Gwardzik Wioletta z d. Fórmanowicz     
1264Gwincińska Ida     
1265Gwincińska Mirosława z d. Stokłosa     
1266Gwinciński Emil     
1267Gwinciński Tomasz     
1268Gwinciński Tymon     
1269Hajt Agnieszka z d. Świetlińska     
1270Hajt Jarosław     
1271Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
1272Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
1273Hałdrzyński Maciej *około 1710 +29-01-1779 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
1274Hamrol Aleksandra z d. Klecha     
1275Hamrol Krzysztof     
1276Hamrol Krzysztof     
1277Hamrol Mateusz     
1278Hamrol Paweł     
1279Hance Stanisław     
1280Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
1281Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
1282Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
1283Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
1284Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
1285Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
1286Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
1287Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
1288Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
1289Hasińska Magdalena   
1290Hasińska Magdalena   
1291Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
1292Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
1293Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
1294Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
1295Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
1296Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
1297Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
1298Hasińska Regina   
1299Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
1300Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
1301Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
1302Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
1303Hasiński Adam *23-12-1775 Gostyń  
1304Hasiński Antoni *14-07-1761 Gostyń  
1305Hasiński Bartłomiej *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
1306Hasiński Chryzostom Wojciech *30-04-1847 Gostyń   
1307Hasiński Franciszek *02-12-1742 Gostyń  
1308Hasiński Grzegorz *12-03-1763 Gostyń +26-04-1834 Gostyń /Gostyń/  
1309Hasiński Jan *08-07-1799 Gostyń  
1310Hasiński Józef Francioszek *09-03-1852 Gostyń   
1311Hasiński Klemens *11-10-1795 Gostyń +1858 Gostyń  
1312Hasiński Leonard Marcin *06-11-1836 Gostyń +27-03-1838 Gostyń   
1313Hasiński Ludwik  +1842 Gostyń   
1314Hasiński Maciej *18-02-1792 Gostyń  
1315Hasiński Mateusz *16-09-1799 Gostyń  
1316Hasiński Melchior *około 1700  
1317Hasiński Roch *07-08-1790 Gostyń +1831 Gostyń  
1318Hasiński Sebastian *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
1319Hasiński Szymon Józef *11-10-1849 Gostyń   
1320Hasiński Tomasz *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
1321Hasiński Tomasz *21-12-1801 Gostyń  
1322Hasiński Tomasz Walerian *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
1323Hasiński Walenty *13-02-1855 Gostyń   
1324Hasiński Walenty *przed 1738  
1325Hasiński Wojciech *23-04-1843 Gostyń +29-06-1846 Gostyń   
1326Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
1327Heinrich Wilhelm Emil Fritz *25-02-1880   
1328Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
1329Heinsch Wojciech   
1330Hejnowicz Anastazja Helena *21-02-1851 Gostyń   
1331Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
1332Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
1333Hejnowicz Jan   
1334Hejnowicz Józef Aleksander *02-03-1840 Gostyń   
1335Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
1336Hejnowicz Kacper *1812 +25-08-1888 Gostyń /Gostyń/   
1337Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
1338Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
1339Hemerling Antoni *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
1340Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
1341Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
1342Hensel Antoni *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
1343Hensel Antoni *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
1344Hensel Antoni *1854 Strzelce k/Mogilna   
1345Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
1346Hensel Chryzostom *1774 +20-09-1846 Gostyń   
1347Hensel Edmund *16-10-1885 Gostyń +20-07-1899 Gostyń   
1348Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
1349Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
1350Hensel Franciszek *30-11-1891 Gostyń   
1351Hensel Franciszek Ksawery *03-10-1845 Głogówko   
1352Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
1353Hensel Hieronim *20-09-1883 Miejska Górka   
1354Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
1355Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
1356Hensel Józef *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
1357Hensel Józef *25-02-1857 Głogówko   
1358Hensel Józef Jan *11-03-1848 Gostyń   
1359Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
1360Hensel Karol *1839 Strzelce k/Mogilna +1839 Strzelce k/Mogilna   
1361Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
1362Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
1363Hensel Kazimierz Józef *08-03-1894 Gostyń   
1364Hensel Leon *18-03-1887 Gostyń +1902 Gostyń   
1365Hensel Leszek     
1366Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
1367Hensel Maksymilian *01-10-1880 Gostyń +07-10-1943 Warszawa   
1368Hensel Marcin *30-10-1847 Głogówko +07-11-1847 Gostyń   
1369Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
1370Hensel Maria z d. Ossowska     
1371Hensel Marian *24-07-1904 Gostyń +03-02-1979 Gniezno /Gniezno/   
1372Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
1373Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
1374Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
1375Hensel Marianna z d. Konatowska *1812   
1376Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
1377Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
1378Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
1379Hensel Michał *27-08-1885 Gostyń   
1380Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
1381Hensel N.     
1382Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
1383Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
1384Hensel Przemysław     
1385Hensel Roch *1842 Strzelce k/Mogilna   
1386Hensel Romuald Edmund Adam *30-10-1914 Poznań +18-07-2001   
1387Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
1388Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
1389Hensel Stefan *26-12-1843 Głogówko   
1390Hensel Sylwester *21-12-1866 Gostyń   
1391Hensel Szymon Chryzostom *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
1392Hensel Szymon Paweł *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
1393Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
1394Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
1395Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
1396Hensel Wacław *21-09-1889 Gostyń +1908 Gostyń   
1397Hensel Walenty *08-02-1842 Głogówko +02-05-1900 Gostyń   
1398Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
1399Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
1400Hensel Witold *29-03-1917 Poznań +22-11-2008 Warszawa   
1401Hensel Wojciech *24-10-1943 +10-07-1997 Warszawa   
1402Hensel Zdzisław * Poznań    
1403Herman Jadwiga   
1404Herman Jan   
1405Herman Jan *1780 Reńsko  
1406Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
1407Hermann Franz Anton (Frank)    
1408Hermann Władysława Helena (Charlotte) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
1409Hęćka Daria Maria z d. Formanowicz     
1410Hęćka Dominika     
1411Hęćka Przemysław     
1412Hęćka Wojciech     
1413Hirchfelder Marcin   
1414Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
1415Hoffman Franciszek    
1416Hoffman Franciszek *1865   
1417Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
1418Hoffman Maciej *1806   
1419Hoffman Maksymilian *29-09-1857 Wielichowo   
1420Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
1421Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
1422Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
1423Hoffmann Francioszek   
1424Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
1425Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
1426Humerczyk Walenty   
1427Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
1428Hyc N.     
1429Hyc Tomasz     
1430Hyc Zofia     
1431Iżycka Agnieszka z d. Grabowska   
1432Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1863 Lewice   
1433Iżycki Jan Antoni *1863 Sierakówko   
1434Iżycki Ludwik   
1435Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
1436Jachimowski Bronisław     
1437Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
1438Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
1439Jadłowski Antoni *1851   
1440Jadłowski Jan   
1441Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
1442Jahnke Wiesława     
1443Jahnke Zdzisław *09-02-1895 Poznań +07-08-1972   
1444Jakubkowicz Józef   
1445Jakubkowicz Maciej   
1446Janelt Izabela    
1447Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
1448Janelt Marian *16-01-1915 +17-11-1995 Poznań /Junikowo/   
1449Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
1450Jankiewicz Filip *około 1792   
1451Jankiewicz Jarosław *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
1452Jankiewicz Józef Kalasanty *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
1453Jankiewicz Józef Michał *04-09-1869   
1454Jankiewicz Józef Zygfryd *14-03-1864   
1455Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
1456Jankiewicz Kalikst *26-06-1921 Gostyń +02-03-1991 Gostyń   
1457Jankiewicz Kalikst Stefan *08-10-1871 +23-05-1940   
1458Jankiewicz Michał *18-09-1900 Gostyń +26-08-1927 Pobiedziska /Gostyń/   
1459Jankiewicz Michał *24-09-1831 Gostyń +25-08-1895 Gostyń   
1460Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
1461Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
1462Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
1463Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
1464Jankiewicz Wojciech *01-10-1904 +27-06-1963   
1465Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
1466Jankiewicz Zygmunt *25-03-1902 +12-06-1963   
1467Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
1468Jankowska Zuzanna     
1469Jankowski Jakub *1821  
1470Jankowski Jakub *1821  
1471Jankowski Wojciech     
1472Jarosz Katarzyna   
1473Jasienowicz Irena z d. Owsik   
1474Jasienowicz Józef   
1475Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
1476Jaśkowiak Ireneusz     
1477Jedynecki Piotr *1792 Buk  
1478Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
1479Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
1480Jerzykowski Roman *02-02-1881 Jaraczewo +1933 Poznań   
1481Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
1482Jóźwiak Wojciech     
1483Jung Emilia     
1484Jurisch Gerhard *22-11-1914 +06-06-1991   
1485Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
1486Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
1487Juszczyk Bonifacy Sławomir *1871 +1879 Warszawa  
1488Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
1489Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
1490Juszczyk Filip Józef *1869 Warszawa  
1491Juszczyk Franciszek   
1492Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
1493Juszczyk Jan *1864 Warszawa  
1494Juszczyk Józef *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
1495Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
1496Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
1497Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
1498Juszczyk vel Juszczykiewicz Wawrzyniec *1800 Ostrowiec +1883 Kielce  
1499Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
1500Kabaciński Feliks *24-01-1887 Kozłowo +13-01-1967 Polska Wieś k/Kłecka  
1501Kachlicka Agnieszka     
1502Kachlicka Aleksandra     
1503Kachlicka Barbara z d. Bartkowiak     
1504Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
1505Kachlicka Karina z d. Barczak     
1506Kachlicka Magdalena     
1507Kachlicki Adam     
1508Kachlicki Jerzy *1923 +1993   
1509Kachlicki Maciej     
1510Kachlicki Paweł     
1511Kachlicki Zbigniew     
1512Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
1513Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
1514Kaczmarkiewicz Tomasz *1771 +1863 Gostyń  
1515Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
1516Kaczmarski Wojciech *1839  
1517Kadoch Alina z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
1518Kadoch Marek     
1519Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
1520Kaletka Antoni *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
1521Kaletka Antonina z d. Gryglewicz *10-06-1857 Wielichowo  
1522Kaletka Franciszek *około 1820 Siekowo k/Przemętu +31-10-1872 Wielichowo /Wielichowo/  
1523Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
1524Kaletka Henryk Adam *22-12-1887 Wielichowo +03-01-1956 Poznań /Poznań/   
1525Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
1526Kaletka Marcin *07-11-1857 Ziemin  
1527Kaletka Stefan Ignacy *31-07-1884 Wielichowo  
1528Kaletka Waleria z d. Nowak   
1529Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
1530Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
1531Kaniewski Jan *10-07-1861 Pogorzela   
1532Kaniewski Marcin *1815  
1533Kaniewski Władysław *19-06-1887 Berlin   
1534Kapska Agnieszka z d. Słominska    
1535Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
1536Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
1537Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
1538Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
1539Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
1540Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
1541Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
1542Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
1543Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
1544Kapska Zofia z d. ?     
1545Kapski Franciszek *09-03-1767 Wielichowo   
1546Kapski Franciszek *09-1795 Wielichowo +10-09-1795 Wielichowo   
1547Kapski Gaspar *06-02-1763 Wielichowo   
1548Kapski Józef     
1549Kapski Łukasz *około 1735 Wielichowo +09-06-1803 Wielichowo   
1550Kapski Walenty *23-01-1765 Wielichowo   
1551Karczmarz Andrzej   
1552Karczmarz Magdalena   
1553Kardańska Aniela     
1554Kardańska Hanna     
1555Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
1556Kardańska Jolanta     
1557Kardańska Małgorzata     
1558Kardańska Teodora     
1559Kardański Grzegorz     
1560Kardański Leon    
1561Kardański Leon     
1562Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
1563Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
1564Kasperski Szczepan (Stefan)   
1565Kasperski Władysław    
1566Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
1567Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
1568Kasprzak Michał   
1569Kasprzak Michał     
1570Kauppe Jan *około 1710  
1571Kauppe Zofia   
1572Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
1573Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
1574Kąkolewicz Kazimierz *26-02-1832 Gostyń   
1575Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
1576Kąkolewicz Paweł *10-01-1829 Gostyń +26-02-1829 Gostyń /Gostyń/   
1577Kąkolewicz Piotr *1789 +09-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
1578Kąkolewicz Piotr *28-04-1820 Gostyń +26-02-1824 Gostyń /Gostyń/   
1579Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
1580Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
1581Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
1582Kempee N.    
1583Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
1584Kiciński Florian     
1585Kiciński Mieczysław     
1586Kiciński N.    
1587Kijanowsk Antoni *12-01-1852 Wielichowo  
1588Kijanowsk Konstanty  +1852  
1589Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
1590Kirszke Franciszek   
1591Klecha Andrzej     
1592Klecha Beata     
1593Klecha Damian     
1594Klecha Dawid     
1595Klecha Donata *21-01-1951 +24-03-2000   
1596Klecha Hanna z d. Fornalewicz     
1597Klecha Henryk     
1598Klecha Izabella z d. Bosa     
1599Klecha Jolanta z d. Pazderska     
1600Klecha Natalia     
1601Klecha Oskar     
1602Klecha Walerian *1914 +14-07-1987   
1603Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
1604Kledzik Magdalena z d. Fórmanowicz     
1605Kledzik Paweł     
1606Klimczak Edmund *16-11-1920 Krobia +06-09-1986 Poznań /Gostyń/   
1607Klimczak Michał *19-09-1891 Niechanów k. Gniezna +19-06-1960 Czempiń   
1608Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
1609Kłonowska Helena z d. Filipowska * Tarnów    
1610Kłonowska Renata     
1611Kłonowski Bogdan     
1612Kłonowski Dariusz     
1613Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
1614Kmieć Marcin *1826  
1615Knapacz Agnieszka z d. Karalus     
1616Knapacz Czesław     
1617Knapacz Ewa    
1618Knapacz Ewa     
1619Knapacz Jadwiga z d. Kopczyńska * Buk    
1620Knapacz Konrad     
1621Knapacz Krzysztof     
1622Knapacz Krzysztof    
1623Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
1624Knispe Christoph * Gros Groitzig  
1625Knop Ignacy   
1626Knop Karolina z d. Fibich   
1627Kokotkiewicz Agnieszka   
1628Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
1629Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
1630Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
1631Kokotkiewicz Jan Paweł, Wncenty *25-01-1795   
1632Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
1633Kokotkiewicz Wojciech   
1634Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
1635Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
1636Komorowicz Antoni *1799 +około 1840   
1637Komorowska Zofia z d. Rogulska   
1638Komorowski Grzegorz   
1639Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
1640Konieczna Marianna   
1641Konieczny Stanisław   
1642Konieczyńska Jadwiga   
1643Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
1644Konieczyński Apolinary *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
1645Konieczyński Edward *13-09-1897 + Poznań   
1646Konieczyński Jerzy *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
1647Kononczuk Marianna z d. Górecka     
1648Kononczuk N.     
1649Kononczuk Wojciech     
1650Kopczyńska Ilona     
1651Kopczyńska Jolanta z d. Siemierz *28-05-1956 Buk +2001 Buk   
1652Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
1653Kopczyńska Monika     
1654Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
1655Kopczyńska Sabina z d. Szarzyńska     
1656Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
1657Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
1658Kopczyński Jan *1824  
1659Kopczyński Janusz     
1660Kopczyński Józef *1793 +22-12-1867 Buk  
1661Kopczyński Krzysztof     
1662Kopczyński Rafał     
1663Kopczyński Robert     
1664Kopczyński Roman *27-01-1860 Buk  
1665Kopczyński Ryszard     
1666Kopczyński Stanisław *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
1667Kopczyński Tadeusz *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
1668Korcz N.     
1669Korcz Witold     
1670Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
1671Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
1672Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
1673Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
1674Kortylewicz Edmund *13-11-1888 Berlin +20-03-1964 Berlin   
1675Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
1676Kortylewicz Feliks *24-05-1886 Gostyń   
1677Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
1678Kortylewicz Josefat *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
1679Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
1680Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
1681Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
1682Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
1683Koryciak Damian     
1684Koryciak Gabriela z d. Formanowicz     
1685Koryciak Jerzy     
1686Kosiarczyk Tomasz *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
1687Koszewski Jan * Opalenica  
1688Kotarska Emilia z d. Ulatowska   
1689Kotarski Tytus   
1690Koth Antoni *około 1809   
1691Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
1692Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
1693Kotlarski Łukasz    
1694Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
1695Kowalkowski Andrzej *14-11-1881   
1696Koziałkowicz Franciszek    
1697Kozik Agnieszka   
1698Kozik Karol   
1699Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
1700Koziołek Dominika z d. Szkudlarek     
1701Koziołek Julia     
1702Koziołek Oliwia     
1703Koziołek Piotr     
1704Koziołkiewicz Franciszek   
1705Kozłowicz Franciszek *1722 Buk  
1706Kozłowicz Jadwiga   
1707Kozłowicz Jan   
1708Kozłowicz Jan   
1709Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
1710Kozłowska Adela z d. Dals   
1711Kozłowska Danuta z d. Fórmanowicz     
1712Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
1713Kozłowska Helena     
1714Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
1715Kozłowska Katarzyna   
1716Kozłowski Andrzej *około 1710  
1717Kozłowski Jan Konstanty *1881   
1718Kozłowski Klemens   
1719Kozłowski Łukasz     
1720Kozłowski Marek     
1721Kozłowski Walenty *02-1730 Wielichowo  
1722Kraus Andreas     
1723Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
1724Krause Lloyd N    
1725Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
1726Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
1727Krauza Bogusław *około 1740  
1728Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
1729Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
1730Krauza Franciszek *około 1735 +16-10-1769 Buk /Buk/   
1731Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
1732Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
1733Krauza Jan *25-10-1776 Buk  
1734Krauza Maciej * Śmigiel +12-01-1769 Buk /Buk/   
1735Krauza Maciej *20-02-1765 Buk +15-11-1765 Buk  
1736Krauza Stanisław Kostka *15-11-1779 Buk  
1737Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
1738Krawczyk Leokadia  +1945   
1739Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
1740Krawczyk Wiojciech *04-04-1879 Chodrzenin   
1741Krężołek Anna    
1742Krężołek Kazimierz   
1743Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
1744Krolikowski Stanisław *1818   
1745Król Agnieszka     
1746Król Anna z d. Korduba     
1747Król Ewa z d. Formanowicz * Gniezno    
1748Król Grzegorz     
1749Król Irena z d. Wąchocka     
1750Król Jan *27-01-1916 +28-04-1989   
1751Król Jerzy Władysław     
1752Król Joanna Małgorzata     
1753Król Małgorzata     
1754Król Michał Piotr     
1755Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
1756Król vel Królikiewicz Antoni *1818   
1757Królikiewicz Marianna * Doktorowo    
1758Królikowska Jadwiga   
1759Królikowski Antoni   
1760Krul Krzysztof   
1761Kruszona Katarzyna   
1762Kruszona Marcin   
1763Krzeszkiewicz Józef  +1849  
1764Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
1765Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
1766Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
1767Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
1768Krzyczyński Franciszek   
1769Krzyczyński Jan *24-10-1790 Wielichowo   
1770Krzyczyński Kacper *31-12-1828 Wielichowo +28-07-1829 Wielichowo /Wielichowo/   
1771Krzykowski Karol *1786 +przed 1810  
1772Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
1773Krzyżański Melchior *1746 Buk +1818 Buk  
1774Krzyżański Wojciech    
1775Krzyżogórska Marianna   
1776Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
1777Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
1778Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
1779Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
1780Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
1781Krzyżogórski Francioszek *około 1720  
1782Krzyżogórski Idzi *03-09-1828 Stęszew   
1783Krzyżogórski Ignacy *02-02-1804 Stęszew  
1784Krzyżogórski Łukasz *25-05-1750 Stęszew +15-02-1808 Stęszew  
1785Krzyżogórski Marcin *07-11-1782  
1786Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
1787Kuberkiewicz Maciej *1813   
1788Kubiak John Andrew    
1789Kubiak Stanisława Franciszka (Stella) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
1790Kucharz Stefan  +przed 1686  
1791Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
1792Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
1793Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
1794Kucharzewicz Grzegorz *około 1765   
1795Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
1796Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
1797Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
1798Kucharzewicz Marianna   
1799Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
1800Kucharzewicz Nepomucen *12-05-1812 Buk   
1801Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
1802Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
1803Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
1804Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
1805Kucoff Konstanty Aleksander *12-02-1862 Zimnowoda   
1806Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
1807Kucoff Michael   
1808Kuczyńska Wanda z d. Lisowska * Buk    
1809Kuczyński Zygmunt *19-05-1937 +17-07-2014   
1810Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
1811Kudliński Antoni *1826 +1882 Buk  
1812Kudła M.     
1813Kudła T.     
1814Kulka Feliks * Poznań    
1815Kulka Hanna     
1816Kulka Teresa z d. Kopczyńska * Buk    
1817Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
1818Kuraszkiewicz Jan    
1819Kuraszkiewicz Jan *1772 Mikołajki  
1820Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
1821Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
1822Kurkiewicz Nikodem *1880   
1823Kurowska Edyta z d. Świetlińska-Pięta * Wolsztyn    
1824Kurowska Marcelina     
1825Kurowski Karol     
1826Kurowski Robert * Wolsztyn    
1827Kusiak Emilia z d. Fórmanowicz * Wielichowo    
1828Kusiak Irena     
1829Kusiak Stanisław *20-09-1923 +02-08-1982   
1830Kusior Beata z d. Fórmanowicz     
1831Kusior Jakub     
1832Kusior Maciej     
1833Kusior Szymon     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl