Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]3723    >> Strona 2

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
3Adamczewski Antoni   
4Adamczewski Wincenty *1837  
5Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
6Adamski Franciszek   
7Adamski Mikołaj  +15-09-1750 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
8Adamski Stefan   
9Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
10Andersch Antoni *1807  
11Andrzejeski Wincenty z d. Andrzejewski    
12Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
13Andrzejewska Klara z d. Kopczyńska [0¬]     
14Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
15Andrzejewski Stanisław [0¬]     
16Andrzejewski Szymon    
17Andrzejewski Wiktor [0¬]     
18Andrzejewski Zbigniew [0¬]     
19Antkowiak Małgorzata z d. Lisowska [0¬]     
20Antkowiak Włodzimierz [0¬]     
21Arletp Fryderyk *1828   
22Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
23Babska Jadwiga   
24Babska Regina z d. Mięcik   
25Babski Andrzej   
26Babski Stanisław   
27Balcerkiewicz Dorota   
28Balcerkiewicz Marcin   
29Balewicki Franciszek    
30Bandurska Anna [0¬]     
31Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz [0¬]     
32Bandurski Henryk [0¬]     
33Baranowicz Stanisław   
34Baranowicz Wojciech   
35Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
36Baranowski Jan *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
37Baranowski Roman *30-01-1933 Poznań +30-03-2010 Poznań   
38Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
39Bardel N.    
40Bartczak Błażej   
41Bartczak Marianna z d. Kędziora   
42Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
43Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
44Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
45Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
46Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
47Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
48Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
49Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
50Basiński Józef *1843  
51Basiński Józef   
52Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
53Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
54Baszyński Jakub   
55Beyga Ewa   
56Beyga Wojciech   
57Beygowicz Wojciech *1859  
58Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
59Białek Adam [0¬]     
60Białek Anna z d. Świetlińska [0¬]     
61Białek Bartłomiej [0¬]     
62Białka Joanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
63Białka Piotr [0¬]     
64Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
65Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
66Bielecka Beata Izabela z d. Gałka [0¬]     
67Bielecka Edyta [0¬]     
68Bielecka Inga [0¬]     
69Bielecka Olga [0¬]     
70Bielecki Tadeusz [0¬]     
71Bigałke Edward   
72Bigałke Marianna z d. Dalecka   
73Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
74Bilski Marcin   
75Błachowicz Józef [0¬]     
76Błażeczkowiak Agnieszka   
77Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
78Błażeczkowiak Franciszek *1799  
79Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
80Błażeczkowiak Kazimierz   
81Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
82Bob Janina [0¬]     
83Bob Mallrice [0¬]     
84Bob Michael [0¬]     
85Bob Robin [0¬]     
86Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
87Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
88Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
89Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
90Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
91Bogusławski Jan *1861  
92Bogusławski Jan *1861  
93Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
94Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
95Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
96Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
97Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
98Boińska Katarzyna *1707 Buk  
99Boińska Katarzyna   
100Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
101Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
102Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
103Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
104Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
105Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
106Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
107Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
108Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
109Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
110Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
111Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
112Boiński Marcin   
113Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
114Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
115Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
116Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
117Boiński Wojciech *1709 Buk  
118Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
119Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
120Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
121Borsuk Alexandra Isabella [0¬]     
122Borsuk Jacek Bogusław [0¬]     
123Borsuk Maxymilian Benedict [0¬]     
124Borsuk Roman [0¬]     
125Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
126Bosy Marcin   
127Braszka Florian   
128Braszka Maria z d. Konarska   
129Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
130Brun Mieczysław Edward *31-05-1892 Warszawa +06-12-1953 Warszawa   
131Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
132Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
133Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
134Brzeski Józef    
135Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
136Brzozowska Anna [0¬]     
137Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
138Budnik Gottlob  +przed 1828  
139Buhlert Joachim Carl August   
140Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
141Buraczyńska Dorota [0¬]     
142Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
143Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
144Buraczyński Zbigniew [0¬]     
145Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
146Burwiel N. [0¬]     
147Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
148Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
149Buszewicz Tomasz   
150Buszewicz Tomasz   
151Bzyl Antoni   
152Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
153Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
154Bzyl Maria z d. Czach *1828  
155Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
156Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
157Bzyll Elżbieta   
158Bzyll Elżbieta   
159Bzyll Jakub   
160Bzyll Józef   
161Bzyll Marcin   
162Bzyll Weronika z d. Kosicka   
163Bzyll Wojciech   
164Cacha Andrzej   
165Cacha Ignacy *1850  
166Cacha Marianna z d. Michalska   
167Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
168Chelminiak Bożena z d. Fórmanowicz [0¬]     
169Chelminiak Justyna [0¬]     
170Chelminiak Marlena [0¬]     
171Chelminiak Waldemar [0¬]     
172Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
173Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
174Chocieszyński Maciej   
175Chraplak Danuta z d. Kulka [0¬]     
176Chraplak Jacek [0¬]     
177Chraplak Mirosław [0¬]     
178Chróścik Józef *1809   
179Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
180Chróścik Tekla z d. Szamowska    
181Chróścik Teodor *04-11-1839 Olszowa   
182Chrzanowska Anna  +przed 1850  
183Chrzanowska Małgorzata [0¬]     
184Chrzanowska Teodora z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
185Chrzanowska Zofia Maria z d. Rudnicka *1903 +1971 Warszawa   
186Chrzanowski Kazimierz Heliodor *23-10-1862 Mieczownica +18-05-1902 Rozalin   
187Chrzanowski Leopold Józef *1890 Izdebno +1920   
188Chrzanowski Leopold Wincenty *1817 Rzegocin  +16-11-1874 Miec:zownica   
189Chrzanowski Rafał  +przed 1850  
190Chrzanowski Tytus *1899 Rozalin +1971 Warszawa   
191Chudak Anna z d. Larek *1949   
192Chudak Igor [0¬]     
193Chudak Karolina z d. Zuber [0¬]     
194Chudak Michał [0¬]     
195Chudak Mikołaj [0¬]     
196Chudak Monika z d. Benyskiewicz [0¬]     
197Chudak Wiktor [0¬]     
198Chudak Wojciech [0¬]     
199Chudak Zbigniew [0¬]     
200Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
201Chyliński Władysław Stanisław *1857  
202Ciachowska Tekla *14-09-1817 Gostyń +16-04-1821 Gostyń /Gostyń/   
203Ciachowski Antoni *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
204Ciachowski Filip *22-05-1815 Gostyń +30-01-1827 Gostyń   
205Ciachowski Józef *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
206Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
207Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
208Cichorski Jan   
209Cichorski Wojciech   
210Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
211Cichoszewicz Kazimierz *1776 +25-07-1833 Gostyń /Gostyń/  
212Cichy Mikołaj  +28-03-1789 Wielichowo  
213Cieślewicz Stanisław *1817  
214Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
215Cieślik Gabriel *28-03-1790 Ziemin +30-01-1849 Ziemin  
216Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
217Ciosański Jakub   
218Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
219Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
220Cwojdzinski Tomasz *około 1710 Krobia  
221Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
222Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
223Cwojdziński Aleksander *11-01-1746   
224Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
225Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
226Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
227Czabajska Magdalena z d. Ganowicz   
228Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
229Czabajski Edmund *21-11-1830 Gostyń  
230Czabajski Franciszek *1802  
231Czabajski Józef Piotr *1856 Gostyń  
232Czabajski Marcin *1832 Gostyń +1910 Gostyń  
233Czabajski Tomasz *1862 Gostyń  
234Czapska Hanna z d. Brun *07-10-1924   
235Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
236Czarkowski Jan *1809   
237Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
238Czekaj Jan z d. Świetliński *1860  
239Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
240Czekała Daniel [0¬]     
241Czekała Filip [0¬]     
242Czekała Katarzyna z d. Śmigaj [0¬]     
243Czerniak Justyna Karolina [0¬]     
244Czerniak Krzysztof [0¬]     
245Czerniak Małgorzata Maria z d. Formanowicz [0¬]     
246Czerniak Michalina Maria [0¬]     
247Czerwiński Antoni   
248Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
249Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
250Ćwiklińska Elżbieta   
251Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849   
252Ćwikliński Ignacy   
253Ćwikliński Jakub *1843   
254Danaszek Barbara   
255Danaszek Łukasz   
256Danel Szymon *1810  
257Dąbkiewicz Anna z d. Kalewska   
258Dąbkiewicz Jan   
259Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
260Dąbrowska Regina   
261Dąbrowski Bartłomiej * Poznań  
262Dąbrowski Ignacy   
263Dąbrowski Mikołaj *1771 Wielka Wieś  
264Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
265Derdzinski Adam *1821  
266Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
267Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
268Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
269Dębiński Andrzej *31-07-1927   
270Dębiński Czesław    
271Dębiński Olgierd *02-07-1923 +15-08-1997 Australia   
272Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
273Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
274Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
275Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
276Dłużyński Jan    
277Doba Katarzyna z d. Nowak [0¬]     
278Doba N. [0¬]     
279Doba Sebastian [0¬]     
280Dobiliński Mikołaj   
281Dobrogowska Jadwiga z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
282Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *30-04-1849 Poznań - Jeżyce +20-04-1917   
283Dobrogowska Małgorzata z d. Mechacz *15-03-1892 Pawłowo   
284Dobrogowska Zofia Joanna z d. Faberska *11-05-1885 Baranów   
285Dobrogowski Bolesław *15-01-1878 Poznań - Jeżyce +03-11-1938 Poznań   
286Dobrogowski Edmund *20-06-1880 Poznań - Jeżyce   
287Dobrogowski Fryderyk Karol *18-03-1839 Poznań +23-12-1921 Poznań   
288Dobrogowski Józef *06-03-1874 Poznań   
289Dobrogowski Maksymilian *17-09-1887 Poznań - Jeżyce +17-09-1887 Poznań   
290Dobrogowski Roman *29-07-1883 Poznań - Jeżyce +16-09-1884 Poznań - Jeżyce   
291Dobrogowski Stanisław *30-04-1875 Poznań +02-05-1875   
292Dobrosławska Helena   
293Dobrosławski Stanisław   
294Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
295Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
296Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
297Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
298Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
299Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
300Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
301Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
302Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
303Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
304Dobrowolski Maciej [0¬]    
305Dobrowolski Maciej *21-02-1801 Krzywiń  
306Dobrowolski Szymon *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
307Dobrowolski Tomasz *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
308Dobrowolski Wincenty *04-04-1831 Nowieczek +09-06-1832 Nowieczek  
309Doepke Elmer Sylvester    
310Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
311Dohnke Józef *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
312Dohnke Leon *1864 Grodzisk  
313Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
314Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
315Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
316Domagalski Bonawentura   
317Domagała Paweł [0¬]     
318Domagała Agnieszka [0¬]     
319Domagała Aleksandra [0¬]     
320Domagała Barbara z d. Czapla [0¬]     
321Domagała Jan [0¬]     
322Domagała Karolina z d. Majchrzak [0¬]     
323Domagała Krystyna z d. Larek [0¬]     
324Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *1861 Lewice   
325Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska   
326Domazarski Jan   
327Domazarski Wawrzyniec Włodzimierz *1862 Kutno   
328Donabidowicz Danuta z d. Zalisz [0¬]     
329Donabidowicz Janusz [0¬]     
330Donabidowicz Marta [0¬]     
331Donabidowicz Rafał [0¬]     
332Dondajewska Izabela [0¬]     
333Dondajewska Krystyna z d. Słomińska [0¬]     
334Dondajewski Łukasz [0¬]     
335Dondajewski Marian [0¬]     
336Doruchowska Franciszka   
337Doruchowski Jan   
338Doruchowski Teodor   
339Drecka Maria z d. Stark [0¬]     
340Drecki Ryszard [0¬]     
341Drgasz Eligiusz [0¬]    
342Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
343Drgasz N.   
344Drożdżyńska Agnieszka   
345Drożdżyński Maciej * Krotoszyn  
346Drożdżyński Maciej   
347Drożdżyński Marcin   
348Drożdżyński Stanisław   
349Drzewiecka Anna [0¬]     
350Drzewiecka Ewa [0¬]     
351Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
352Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
353Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
354Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
355Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
356Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
357Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
358Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
359Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
360Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
361Drzewiecka Marta z d. Knop    
362Drzewiecka Marta [0¬]     
363Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
364Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
365Drzewiecki Antoni *1864   
366Drzewiecki h. Nałęcz Marcin Stanisław *około 1795 +od 1868 do 1887   
367Drzewiecki Jan Stefan *29-08-1866 Warszawa   
368Drzewiecki Jerzy *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
369Drzewiecki Józef Piotr *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
370Drzewiecki Leopold *około 1817 Inowrocław +07-05-1900 Bojarowo pod Warszawą   
371Drzewiecki Piotr Marcin *19-10-1837 Koronowo +19-01-1868 Szubin /Szubin/   
372Drzewiecki Stefan Karol *27-08-1835 Inowrocław   
373Drzewiecki Władysław *1833 Inowrocław +04-10-1896 Ruda Guzowska   
374Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
375Dubkiewicz Marian    
376Dubkiewicz N. [0¬]     
377Dubkiewicz N. [0¬]     
378Duda Agnieszka z d. Hudzik [0¬]     
379Duda Aleksandra [0¬]     
380Duda Kazimierz *14-11-1917 Jarosław +12-2011   
381Duda Marcin [0¬]     
382Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
383Duda Urszula z d. Lejwoda [0¬]     
384Duda Wojciech [0¬]     
385Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
386Dudziak Stanisław    
387Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
388Dudziak Tadeusz    
389Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
390Dulczewski Ignacy *1776 Jarocin  
391Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
392Dupczyński Walerian   
393Dura Józef   
394Dura Julian *1827   
395Dura Katarzyna z d. Wróż   
396Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
397Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
398Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
399Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
400Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
401Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
402Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
403Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
404Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
405Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
406Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
407Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
408Dybizbański Franciszek *20-09-1820 Buk  
409Dybizbański Jakub *1737 Buk  
410Dybizbański Jan *26-12-1816 Buk  
411Dybizbański Józef *08-03-1825 Buk  
412Dybizbański Józef *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
413Dybizbański Ludwik *24-08-1835 Buk  
414Dybizbański Łukasz *11-10-1799 Buk  
415Dybizbański Mikołaj *04-12-1829 Buk  
416Dybizbański Stanisław *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
417Dybizbański Telesfor (Stefan) *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
418Dybizbański Wincenty *04-04-1832 Buk  
419Dybizbański Wojciech *1752 Buk  
420Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
421Dyderska Marianna z d. Ławicka   
422Dyderska N. [0¬]     
423Dyderski Czesław * Opalenica + Śląsk   
424Dyderski Jan Władysław *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
425Dyderski Julian   
426Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
427Dydryński Jan   
428Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
429Dziembowski Stanisław *02-11-1897 Buk  
430Dzierzbon Jan   
431Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
432Engleicht N.    
433Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
434Engler Franciszek   
435Fatio Joanna z d. Lassieur   
436Fatio Karol   
437Fechner Jan *19-12-1881 Wielka Wieś  
438Fechner Józef *1825  
439Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
440Fechner Walenty *1854 +po 14-10-1913  
441Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
442Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
443Feliszkowski Wincenty *1830   
444Fiebig Michalina z d. Basińska *28-09-1901 Ostrów Wl;kp.   
445Fiebig Mieczysław Kazimierz *13-12-1899 Berlin   
446Fiedler Franciszek   
447Fiedler Maria z d. Wosińska   
448Figura Agnieszka [0¬]     
449Figura Ryszard [0¬]     
450Figura Wiesława z d. Zaczkowska [0¬]     
451Filipowska Jadwiga [0¬]     
452Filipowska Maria z d. Drzewiecka    
453Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
454Filipowski Antoni *23-04-1805 Buk   
455Filipowski Jan Bazyli *17-06-1773 Buk   
456Filipowski Jan Kanty *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
457Filipowski Roman [0¬]     
458Filipowski Władysław [0¬]     
459Filipowski Władysław [0¬]     
460Filipowski Wojciech *14-04-1801 Buk   
461Fliger Marianna    
462Fliger Patrycjusz    
463Forman Berenice *1902 Wisconsin   
464Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
465Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
466Formanowicz (?) Roch z d. Formanowicz (?)Formanowicz (?) *16-08-1799 Smogorzewo   
467Formanowicz (Formanowska) Regina    
468Formanowicz (Formanowski) Bartłomiej *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
469Formanowicz (Formanowski) Franciszek *06-04-1788 Pysząca   
470Formanowicz (Formanowski) Melchior *około 1760   
471Formanowicz (Furmanowicz) Walenty *07-01-1851 Buk +12-09-1911 Buk   
472Formanowicz Adam *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
473Formanowicz Adam [0¬]     
474Formanowicz Adam Edward [0¬]     
475Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
476Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
477Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
478Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
479Formanowicz Agnieszka *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
480Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
481Formanowicz Agnieszka [0¬]     
482Formanowicz Agnieszka [0¬]    
483Formanowicz Agnieszka [0¬]    
484Formanowicz Alexander Friedrich Wilhelm *18-07-1885 Berlin   
485Formanowicz Alexandra [0¬]     
486Formanowicz alias (Pierwszy)Grosz Antoni *około 1680 +10-11-1732 Buk, Targowisko /Buk/   
487Formanowicz Alicja z d. Woronko [0¬]     
488Formanowicz Alicja Walentyna [0¬]     
489Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
490Formanowicz Andrzej *około 1690 +30-03-1762 Wielichowo /Wielichowo/   
491Formanowicz Andrzej *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
492Formanowicz Andrzej *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
493Formanowicz Andrzej [0¬]     
494Formanowicz Andrzej *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
495Formanowicz Andrzej *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
496Formanowicz Andrzej *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
497Formanowicz Andrzej Roman [0¬]     
498Formanowicz Andrzej Tadeusz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
499Formanowicz Anna z d. Zdrojkowska [0¬]     
500Formanowicz Anna [0¬]     
501Formanowicz Anna [0¬]     
502Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
503Formanowicz Anneliese [0¬]     
504Formanowicz Antoni *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
505Formanowicz Antoni *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
506Formanowicz Antoni *08-01-1828 Buk   
507Formanowicz Antoni *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
508Formanowicz Antoni *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
509Formanowicz Antoni    
510Formanowicz Antoni vel Jakub *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
511Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
512Formanowicz Ashleigh Elizabeth, Rose [0¬]     
513Formanowicz Atanazy *02-05-1750 Gostyń +1752 Gostyń   
514Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
515Formanowicz Barbara z d. Hennes [0¬]     
516Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
517Formanowicz Barbara Krystyna z d. Czebotar [0¬]     
518Formanowicz Bernard *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
519Formanowicz Bolesław *25-03-1901 Siemowo +21-05-1974 Koszalin   
520Formanowicz Bolesław *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
521Formanowicz Bonawentura *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
522Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
523Formanowicz Bożena Maria z d. Kozacka [0¬]     
524Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
525Formanowicz Bronisława z d. Langenberg [0¬]     
526Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
527Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
528Formanowicz Daniel [0¬]     
529Formanowicz Dorota z d. Pauszek [0¬]     
530Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
531Formanowicz Edmund Bogumił *29-10-1951 Gostyń +12-08-2015 Poznań   
532Formanowicz Edward *05-10-1842 Gostyń +04-10-1852 Gostyń /Gostyń/   
533Formanowicz Edward Adam [0¬]     
534Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
535Formanowicz Elżbieta z d. Sawińska *około 1799   
536Formanowicz Elżbieta z d. ? [0¬]     
537Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
538Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
539Formanowicz Ewa z d. Kucharz (-ewicz) *około 1685 Buk (?)   
540Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
541Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
542Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
543Formanowicz Felix *17-01-1901 Herne +03-09-1945 Süchteln /Süchteln/   
544Formanowicz Filip *24-05-1835 Gostyń   
545Formanowicz Franciszek *około 1808 +14-07-1817 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
546Formanowicz Franciszek *25-03-1776 Wielichowo +09-09-1780 Wielichowo   
547Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk +03-07-1838 Buk /Buk/   
548Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk  
549Formanowicz Franciszek *10-10-1760 Buk +03-06-1762 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
550Formanowicz Franciszek *06-10-1826 Gostyń +18-10-1833 Gostyń /Gostyń/   
551Formanowicz Franciszek *01-10-1759 Buk +12-10-1759 Buk /Buk/   
552Formanowicz Franciszek Józef *09-03-1933 +2014 Rawicz   
553Formanowicz Franciszek Ksawery *03-12-1780 Wielichowo +07-12-1781 Wielichowo   
554Formanowicz Franciszek Ksawery *03-10-1840 Gostyń +04-08-1923 Modliszewko /Modliszewko/   
555Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
556Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
557Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
558Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
559Formanowicz Gerard [0¬]     
560Formanowicz Gerhard *18-03-1933 Herne +20-12-2016 Herne /Herne/   
561Formanowicz Gerhard [0¬]     
562Formanowicz Gertrud [0¬]     
563Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
564Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
565Formanowicz Grzegorz [0¬]     
566Formanowicz Grzegorz [0¬]     
567Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
568Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998 Poznań   
569Formanowicz Helena z d. Bergman    
570Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
571Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
572Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
573Formanowicz Helena Irena *21-01-1927 Sarnowa +12-04-2018 Rawicz   
574Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
575Formanowicz Henryka z d. Hamplewska [0¬]     
576Formanowicz Ignacy *26-07-1823 Buk +14-12-1825 Buk /Buk/   
577Formanowicz Ignacy *26-07-1756 Gostyń +10-02-1830 Gostyń /Gostyń/   
578Formanowicz Ignacy *25-05-1920 Krobia +05-02-1921 Krobia   
579Formanowicz Ignacy *23-01-1846 Buk +21-04-1848 Buk /Buk/   
580Formanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk  
581Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
582Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
583Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
584Formanowicz Jacek Bolesław [0¬]     
585Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
586Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
587Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
588Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
589Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
590Formanowicz Jakub *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
591Formanowicz Jakub *17-07-1820 Wielichowo   
592Formanowicz Jakub *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
593Formanowicz Jan *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
594Formanowicz Jan *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
595Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
596Formanowicz Jan *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
597Formanowicz Jan *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
598Formanowicz Jan *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
599Formanowicz Jan (Piotr) *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
600Formanowicz Jan Bronisław *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
601Formanowicz Jan Franciszek *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
602Formanowicz Jan Ignacy *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
603Formanowicz Jan Kanty *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
604Formanowicz Jan Nepomucen *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
605Formanowicz Jan Nepomucen *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
606Formanowicz Jan Nepomucen *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
607Formanowicz Jan Rafał *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
608Formanowicz Jan Stanisław *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
609Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
610Formanowicz Jerzy [0¬]     
611Formanowicz Jessica May [0¬]     
612Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
613Formanowicz Józef *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
614Formanowicz Józef *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
615Formanowicz Józef *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
616Formanowicz Józef Gabriel *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
617Formanowicz Józef Roman *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
618Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
619Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
620Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
621Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
622Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
623Formanowicz Julian *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
624Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
625Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
626Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
627Formanowicz Kacper, Melchior Baltazar *05-01-1813 Gostyń   
628Formanowicz Karol *29-10-1821 Buk +30-07-1822 Buk /Buk/   
629Formanowicz Karol Boromeusz *04-11-1783 Gostyń   
630Formanowicz Karol Walenty *30-01-1783 Wielichowo +po 1805   
631Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
632Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
633Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
634Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
635Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
636Formanowicz Katarzyna [0¬]     
637Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń +1753 Gostyń   
638Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
639Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
640Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
641Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
642Formanowicz Kazimierz *29-01-1883 +29-03-1948   
643Formanowicz Klaus [0¬]     
644Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
645Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
646Formanowicz Krystyna [0¬]     
647Formanowicz Krzysztof Mariusz [0¬]     
648Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
649Formanowicz Leon *05-01-1919 +07-03-1978 Katowice   
650Formanowicz Leon Marian *26-03-1878 Szubin +04-05-1942 Dachau /Dachau/   
651Formanowicz Lucyna [0¬]     
652Formanowicz Ludwik Stanisław *11-08-1872 Szubin +13-12-1960 Wrocław   
653Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
654Formanowicz Łucjan *03-01-1924 Jarocin +17-12-2003 Poznań   
655Formanowicz Łukasz *17-10-1745 Buk   
656Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
657Formanowicz Maciej Dariusz [0¬]     
658Formanowicz Maciej Maria [0¬]     
659Formanowicz Maciej Mateusz *około 1754 (Śląsk) +26-09-1814 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
660Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
661Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
662Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
663Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
664Formanowicz Magdalena Maria [0¬]     
665Formanowicz Maksymilian *26-08-1829 Michorzewo k/Buku +05-12-1831 Michorzewo k/Buku   
666Formanowicz Maksymilian *05-10-1887 Jarocin   
667Formanowicz Maksymilian *01-10-1936 Jarocin   
668Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
669Formanowicz Małgorzata [0¬]     
670Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
671Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
672Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
673Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
674Formanowicz Marcin *08-11-1795 Duszniki k/Buku +30-06-1857 Buk /Buk/   
675Formanowicz Marcin *06-11-1832 Wiry +25-10-1834 Wiry   
676Formanowicz Marcin *06-11-1766 Wielichowo +15-06-1774 Wielichowo   
677Formanowicz Marcin Otto *04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk +16-12-1983 Wrocław   
678Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
679Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
680Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
681Formanowicz Maria Małgorzata [0¬]     
682Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
683Formanowicz Marian *30-08-1902 Słupia +20-07-1978   
684Formanowicz Marian *23-01-1893 Siemowo +08-07-1916 Front wschodni /Nieznane/   
685Formanowicz Marian Józef *09-02-1923 Grodzisk +28-02-1973 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
686Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
687Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
688Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
689Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820   
690Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań - Jeżyce   
691Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
692Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
693Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
694Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
695Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
696Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
697Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
698Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
699Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
700Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
701Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
702Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
703Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
704Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
705Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
706Formanowicz Mariusz Stanisław [0¬]     
707Formanowicz Marta z d. Hagen *08-06-1879 Chodzież +04-01-1950 Wrocław   
708Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
709Formanowicz Mateusz [0¬]     
710Formanowicz Melchior *08-01-1813 Buk +26-01-1814 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
711Formanowicz Michael *01-10-1897 Herne +03-02-1968 Herne   
712Formanowicz Michał *29-09-1740 Wielichowo +od 1800 do 1818   
713Formanowicz Michał *10-05-1741 Buk +22-08-1741 Buk /Buk/   
714Formanowicz Michał *08-09-1826 Rosnowo +04-08-1843 Wiry   
715Formanowicz Michał Maurycy *22-09-1778 Gostyń +10-10-1808 Morownica k/Śmigla   
716Formanowicz Mieczysław Franciszek *27-11-1917 Sieraków +19-01-2017 Poznań   
717Formanowicz Mikołaj *07-12-1797 Smogorzewo +22-09-1817 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
718Formanowicz Olgierd [0¬]     
719Formanowicz or Forman Edward *06-03-1906 Chicago, Il (US) +18-03-1918 Chicago, Il (US) /Evergreen Park, IL (USA); St. Mary Cemetery/   
720Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
721Formanowicz or Forman John *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
722Formanowicz or Forman Leo (Leonard) *29-10-1867 Książ Wlkp. +04-03-1955 Berrien, Michigan   
723Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
724Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
725Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
726Formanowicz Piotr *30-01-1777 Gostyń +1778 Gostyń   
727Formanowicz Piotr [0¬]     
728Formanowicz Piotr *27-04-1885 Jarocin   
729Formanowicz Piotr [0¬]     
730Formanowicz Piotr *1816 +17-09-1819 Gostyń   
731Formanowicz Piotr *18-01-1829 Gostyń +11-11-1887 Kłecko /Kłecko/   
732Formanowicz Piotr Stanisław *18-04-1880 Szubin +13-11-1957 Inowrocław   
733Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
734Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
735Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
736Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
737Formanowicz Roman *28-02-1872 Książ Wlkp. +29-04-1933 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
738Formanowicz Roman *11-10-1885 Krobia +14-04-1959 Krobia   
739Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
740Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
741Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
742Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
743Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
744Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
745Formanowicz Stanisław *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
746Formanowicz Stanisław *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
747Formanowicz Stanisław *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
748Formanowicz Stanisław *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
749Formanowicz Stanisław *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
750Formanowicz Stanisław *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
751Formanowicz Stanisław *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
752Formanowicz Stanisław *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
753Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
754Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
755Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
756Formanowicz Stefan *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
757Formanowicz Stefan *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
758Formanowicz Stefan *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
759Formanowicz Stefan *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Cugny, Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
760Formanowicz Stefan Rudolf *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
761Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
762Formanowicz Stefania Wacława z d. Olejniczak [0¬]     
763Formanowicz Susan z d. Mclean [0¬]     
764Formanowicz Sylwester Mieczysław *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
765Formanowicz Sylwia z d. Lange [0¬]     
766Formanowicz Szczepan (Stefan) *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
767Formanowicz Szymon Tadeusz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
768Formanowicz Tadeusz [0¬]     
769Formanowicz Tatjana [0¬]     
770Formanowicz Teodor *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
771Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
772Formanowicz Teresa z d. Kowalska [0¬]     
773Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
774Formanowicz Teresa z d. Jasienowicz [0¬]     
775Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
776Formanowicz Tomasz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
777Formanowicz Tomasz Marian *11-02-1956 Koźmin Wlkp. +27-11-2001 /Koźmin Wlkp./   
778Formanowicz Wacław *19-09-1886 Gostyń +08-02-1953 Radom   
779Formanowicz Wacław *15-09-1902 Krobia +26-11-1929 Sarnowa /Sarnowa/   
780Formanowicz Walenty *14-01-1911 Jarocin +09-11-1941 Lublin /Poznań/   
781Formanowicz Walenty *09-02-1710 Dobieżyn k/Buku +18-07-1776 Buk /Buk/   
782Formanowicz Walenty *08-02-1803 Buk +27-09-1804 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
783Formanowicz Walenty *07-02-1859 Gostyń   
784Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
785Formanowicz Wiktoria Michalina [0¬]     
786Formanowicz Wincenty *23-01-1819 Buk +około 1859   
787Formanowicz Wincenty Jan Piotr *21-01-1874 +11-08-1874 Kąkolewo   
788Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
789Formanowicz Władysław *03-05-1889 Krobia +20-07-1944 Wrocław   
790Formanowicz Władysław Jan *24-06-1924 Sarnowa +15-07-1993 Wrocław   
791Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
792Formanowicz Wojciech *około 1716 Wielichowo (?) +20-08-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
793Formanowicz Wojciech *19-04-1838 Buk +07-07-1844 Buk /Buk/   
794Formanowicz Wojciech *19-04-1838  
795Formanowicz Wojciech *17-04-1713 Dobieżyn k/Buku +06-06-1737 Buk /Buk/   
796Formanowicz Zbigniew  +około 1940   
797Formanowicz Zdzisław *12-08-1925 +12-01-2013 Jarocin   
798Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
799Formanowicz Zofia z d. Braterska    
800Formanowicz Zofia *15-05-1754 Gostyń +1761 Gostyń   
801Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
802Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
803Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
804Formanowicz Zuzanna z d. ? *1692 +18-11-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
805Formanowicz Zygmunt *24-04-1866 Buk + Grodzisk /Grodzisk/   
806Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
807Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Marianna Michalina z d. Kotarska *05-09-1867 Przecław +1949 Warszawa   
808Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
809Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
810Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
811Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
812Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
813Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
814Fórmanowicz Agata [0¬]     
815Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
816Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
817Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
818Fórmanowicz Aleksandra z d. Perlik [0¬]     
819Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
820Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
821Fórmanowicz Andrzej *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
822Fórmanowicz Andrzej *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
823Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
824Fórmanowicz Anna Maria [0¬]     
825Fórmanowicz Antoni *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
826Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
827Fórmanowicz Barbara z d. Sadowska [0¬]     
828Fórmanowicz Bartosz [0¬]     
829Fórmanowicz Benedykt Kazimierz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
830Fórmanowicz Bernard *12-05-1911 Wielichowo +06-05-1916 Wielichowo   
831Fórmanowicz Błażej [0¬]     
832Fórmanowicz Bogdan [0¬]     
833Fórmanowicz Bogumiła [0¬]     
834Fórmanowicz Bonawentura *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
835Fórmanowicz Bonifacy Marek *25-04-1917 +18-03-1998   
836Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
837Fórmanowicz Cyprian Piotr [0¬]     
838Fórmanowicz Czesława Kazimiera z d. Kaczmarek *20-04-1944 +08-06-2017 Poznań   
839Fórmanowicz Dagmara [0¬]     
840Fórmanowicz Dezyderiusz *16-05-1909 Wielichowo +24-05-1976 Wielichowo   
841Fórmanowicz Dominik [0¬]     
842Fórmanowicz Dominika [0¬]     
843Fórmanowicz Dorota z d. Cielebąk [0¬]     
844Fórmanowicz Dorota [0¬]     
845Fórmanowicz Edward Stanisław *22-10-1910 Wielichowo +12-01-1959 Kościan   
846Fórmanowicz Elżbieta z d. Patalas [0¬]     
847Fórmanowicz Elżbieta z d. Grzelczyk [0¬]     
848Fórmanowicz Emanuel Narcyz *05-11-1915 +03-12-2000 Zawada /cmentarz w Zawadzie/   
849Fórmanowicz Eryk [0¬]     
850Fórmanowicz Ewa z d. Muszyńska [0¬]     
851Fórmanowicz Felicja Emilia Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +24-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
852Fórmanowicz Franciszek *18-02-1916 Wilkowo Polskie +04-12-1990 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
853Fórmanowicz Franciszek *12-03-1837 Wielichowo +1866 Wielichowo   
854Fórmanowicz Franciszek *09-10-1836 Wielichowo +18-11-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
855Fórmanowicz Genowefa z d. Koneczek [0¬]     
856Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
857Fórmanowicz Hanna z d. Bremborowicz [0¬]     
858Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
859Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
860Fórmanowicz Henryk [0¬]     
861Fórmanowicz Hilary [0¬]     
862Fórmanowicz Hipolit *04-08-1854 Wielichowo   
863Fórmanowicz Hubert [0¬]     
864Fórmanowicz Ignacy *25-07-1867 Wielichowo +23-10-1867 Wielichowo /Wielichowo/   
865Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
866Fórmanowicz Jakub *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
867Fórmanowicz Jan *27-04-1917 Wielichowo   
868Fórmanowicz Jan *20-05-1876 Wielichowo   
869Fórmanowicz Józef *19-02-1889 Wielichowo   
870Fórmanowicz Józef *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
871Fórmanowicz Józef Gwidon *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
872Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
873Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
874Fórmanowicz Julia [0¬]     
875Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
876Fórmanowicz Kamila Katarzyna z d. Kozłowska [0¬]     
877Fórmanowicz Karol *23-10-1825 Wielichowo +02-08-1864 Wielichowo /Wielichowo/   
878Fórmanowicz Karol *05-10-1847 Wielichowo +20-06-1892 Wielichowo /Wielichowo/   
879Fórmanowicz Katarzyna z d. Kunicka [0¬]     
880Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
881Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
882Fórmanowicz Kinga [0¬]     
883Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
884Fórmanowicz Krystyna z d. Krajnik [0¬]     
885Fórmanowicz Krystyna z d. Kempińska [0¬]     
886Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
887Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
888Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
889Fórmanowicz Kwiryn *16-03-1881 Wielichowo +07-05-1928 Wielichowo /Wielichowo/   
890Fórmanowicz Leon *22-02-1883 Wielichowo +22-12-1930 Wielichowo /Wielichowo/   
891Fórmanowicz Leon *09-04-1925 Narożniki  +19-10-1980 Zielona Góra   
892Fórmanowicz Leon Zygfryd *20-02-1911 Wielichowo +30-04-1911 Wielichowo /Wielichowo/   
893Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
894Fórmanowicz Ludosław Maciej [0¬]     
895Fórmanowicz Ludwik *30-07-1875 Wielichowo +17-04-1940 Wielichowo /Wielichowo/   
896Fórmanowicz Ludwik *27-07-1913 Wielichowo   
897Fórmanowicz Ludwik *13-08-1926 Narożniki +21-05-1979 Elbląg   
898Fórmanowicz Ludwik *13-07-1913 +13-07-1913 Wielichowo   
899Fórmanowicz Ludwik Stefan [0¬]     
900Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
901Fórmanowicz Maciej *16-02-1824 Wielichowo +przed 1867   
902Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
903Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
904Fórmanowicz Maja [0¬]     
905Fórmanowicz Marcin *około 1800 Wielichowo +01-10-1866 Wielichowo /Wielichowo/   
906Fórmanowicz Marcin  +01-10-1866 Wielichowo   
907Fórmanowicz Maria Ruth z d. Meyer [0¬]     
908Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
909Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
910Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
911Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +19-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
912Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
913Fórmanowicz Marianna z d. ? [0¬]     
914Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
915Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
916Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
917Fórmanowicz Mariusz [0¬]     
918Fórmanowicz Marzena z d. Osinska [0¬]     
919Fórmanowicz Mateusz *około 1815 Wielichowo +04-03-1818 Wielichowo /Wielichowo/   
920Fórmanowicz Mateusz [0¬]     
921Fórmanowicz Mateusz *23-09-1770 Wielichowo +po 1835 Wielichowo   
922Fórmanowicz Mateusz [0¬]     
923Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
924Fórmanowicz Melchior [0¬]     
925Fórmanowicz Melita z d. Krempl [0¬]     
926Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
927Fórmanowicz Michał [0¬]     
928Fórmanowicz Mieczysław Emanulel [0¬]     
929Fórmanowicz Mieczysław Tomasz *19-02-1912 Wielichowo +06-11-1918 Wielichowo   
930Fórmanowicz N. [0¬]     
931Fórmanowicz Nathalie [0¬]     
932Fórmanowicz Nico Marcel [0¬]     
933Fórmanowicz Nikodem *01-06-1858 Wielichowo +29-12-1860 Wielichowo   
934Fórmanowicz Piotr *23-07-1861 Wielichowo +10-08-1861 Wielichowo   
935Fórmanowicz Piotr *01-06-1858 Wielichowo +02-08-1858 Wielichowo   
936Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
937Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
938Fórmanowicz Rafał [0¬]     
939Fórmanowicz Regina z d. Zembold [0¬]     
940Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
941Fórmanowicz Ryszard [0¬]     
942Fórmanowicz Sebastian [0¬]     
943Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
944Fórmanowicz Sławomira z d. Kołodziejczak [0¬]     
945Fórmanowicz Stanisław *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
946Fórmanowicz Stanisław *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
947Fórmanowicz Stanisław *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
948Fórmanowicz Stanisław Kostka *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
949Fórmanowicz Stanisława z d. Kietrys [0¬]     
950Fórmanowicz Stefan *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
951Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
952Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
953Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań   
954Fórmanowicz Sylwester [0¬]     
955Fórmanowicz Tadeusz *29-02-1920 +25-12-1998   
956Fórmanowicz Tadeusz [0¬]     
957Fórmanowicz Tadeusz *19-05-1911 Wielichowo +04-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
958Fórmanowicz Tadeusz [0¬]     
959Fórmanowicz Tomasz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
960Fórmanowicz Tomasz *17-12-1863 Wielichowo   
961Fórmanowicz Tomasz [0¬]     
962Fórmanowicz Tomasz [0¬]     
963Fórmanowicz Tomasz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
964Fórmanowicz Walenty *02-02-1879 Wielichowo +29-03-1948 Tarnowa /Prochy (Nowa Sól)/   
965Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
966Fórmanowicz Wiesława z d. Dychton [0¬]     
967Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
968Fórmanowicz Władysław *25-06-1882 Wielichowo +27-01-1943 Poznań   
969Fórmanowicz Zbigniew *08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna +24-02-1950 Sieraków /Międzychód/   
970Fórmanowicz Zbigniew *01-01-1939 +06-12-2014 Poznań   
971Fórmanowicz Zdzisław [0¬]     
972Fórmanowicz Zofia [0¬]     
973Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
974Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
975Francuzik Janusz [0¬]     
976Francuzik Marek [0¬]     
977Francuzik Maria z d. Roszkiewicz [0¬]     
978Francuzik Zygmunt [0¬]     
979Frąckowiak Dariusz [0¬]     
980Frąckowiak Dorota z d. Ratajska [0¬]     
981Frąckowiak Jagoda [0¬]     
982Frąckowiak Jakub [0¬]     
983Frąckowiak Kamil [0¬]     
984Frąckowiak Krzysztof     
985Frąckowiak Maria z d. Larek [0¬]     
986Frąckowiak Martyna [0¬]     
987Frąckowiak Renata z d. Piosik [0¬]     
988Frąckowiak Renata z d. Jaskowiak [0¬]     
989Frąckowiak Robert [0¬]     
990Frąckowiak Stanisław [0¬]     
991Freund Heinrich Julius *13-12-1881   
992Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
993Furman (Furmanowicz) Jan *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
994Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
995Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
996Furman Józefa  +przed 1834   
997Furman Wojciech *29-03-1840 Kurów +27-06-1840 Kurów   
998Furmanowicz Adam [0¬]     
999Furmanowicz Adam *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
1000Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
1001Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
1002Furmanowicz Andrzej *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
1003Furmanowicz Andrzej [0¬]     
1004Furmanowicz Anna [0¬]     
1005Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
1006Furmanowicz Antoni *25-12-1882 Buk +20-12-1950 Poznań /Nowina/   
1007Furmanowicz Antoni *1902 Krempa +1902 Krempa   
1008Furmanowicz Antoni Józef *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
1009Furmanowicz Antoni Lucjan *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
1010Furmanowicz Barbara *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
1011Furmanowicz Barbara [0¬]     
1012Furmanowicz Beata z d. Mogilewska [0¬]     
1013Furmanowicz Bogdan *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
1014Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk [0¬]     
1015Furmanowicz Bożena z d. Mazur [0¬]     
1016Furmanowicz Celina [0¬]     
1017Furmanowicz Cezary [0¬]     
1018Furmanowicz Czesław *20-07-1906 Dortmund +12-02-1998 Poznań /Poznań, cmentarz Podolany/   
1019Furmanowicz Dariusz [0¬]     
1020Furmanowicz Dionizy *15-03-1908 Kłecki   
1021Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
1022Furmanowicz Ewa z d. ? [0¬]     
1023Furmanowicz Feliks *30-08-1899 Grodzisk +07-1977 Białystok   
1024Furmanowicz Franciszek *1826 Wielichowo (?) +18-01-1827 Wielichowo /Wielichowo/   
1025Furmanowicz Franciszek *08-10-1904 Krępa   
1026Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
1027Furmanowicz Genowefa z d. Glubiak [0¬]     
1028Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
1029Furmanowicz Hanna z d. Fiksa [0¬]     
1030Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
1031Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
1032Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
1033Furmanowicz Henryk *16-01-1903 Polska Wieś k/Kłecka +02-05-1976 Bydgoszcz   
1034Furmanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk +17-04-1916 /Nieznane/   
1035Furmanowicz Iwona [0¬]     
1036Furmanowicz Jacek [0¬]     
1037Furmanowicz Jakub *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
1038Furmanowicz Jan *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1039Furmanowicz Jan *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
1040Furmanowicz Jan *05-12-1880 +16-12-1880  
1041Furmanowicz Joanna z d. Marciniak [0¬]     
1042Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
1043Furmanowicz Józef *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
1044Furmanowicz Józef *24-02-1896 Ostrów Wl;kp.   
1045Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
1046Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
1047Furmanowicz Julia [0¬]     
1048Furmanowicz Juliana [0¬]     
1049Furmanowicz Julianna z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
1050Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
1051Furmanowicz Karolina Jadwiga z d. Zielińska [0¬]     
1052Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
1053Furmanowicz Kazimierz *15-02-1898 Kłecko +11-05-1898 Kłecko   
1054Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
1055Furmanowicz Konstanty *27-01-1914 Kłecko +05-10-1972   
1056Furmanowicz Konstanty *23-01-1900 Biskupice k/Kłecka +17-05-1985 Goleniów   
1057Furmanowicz Kornelia [0¬]     
1058Furmanowicz Krystyna z d. ? [0¬]     
1059Furmanowicz Krystyna [0¬]     
1060Furmanowicz Krzysztof [0¬]     
1061Furmanowicz Leokadia z d. ? [0¬]     
1062Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
1063Furmanowicz Leon *11-03-1899 Kłecko +11-12-1972 Poznań   
1064Furmanowicz Ludwik *30-08-1867 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1065Furmanowicz Ludwik *14-08-1902 Biskupice k/Kłecka +12-02-1903 Biskupice k/Kłecka   
1066Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
1067Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk +1975 Poznań   
1068Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
1069Furmanowicz Marianna z d. Matuszak *1867 +04-1922 Krępa   
1070Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
1071Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1807   
1072Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
1073Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
1074Furmanowicz Michał [0¬]     
1075Furmanowicz N.    
1076Furmanowicz N.    
1077Furmanowicz N.  *30-09-1904 Kłecko +30-09-1904 Kłecko   
1078Furmanowicz N.     
1079Furmanowicz N.     
1080Furmanowicz Olga z d. Łancewicz [0¬]     
1081Furmanowicz Paweł [0¬]     
1082Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
1083Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
1084Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
1085Furmanowicz Piotr *26-05-1878 Popowo Tomkowe +24-07-1878 Popowo Tomkowe   
1086Furmanowicz Rafał [0¬]     
1087Furmanowicz Romuald [0¬]     
1088Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań   
1089Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
1090Furmanowicz Ryszard *12-10-1939 Dopiewo +19-06-1943 Dopiewo   
1091Furmanowicz Sebastian *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1092Furmanowicz Stanisław *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
1093Furmanowicz Stanisław *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
1094Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
1095Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
1096Furmanowicz Stefan *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
1097Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
1098Furmanowicz Sylwester *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
1099Furmanowicz Tadeusz Jan *22-05-1915 Buk   
1100Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
1101Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
1102Furmanowicz Walenty z d. Furman *08-02-1838 Kurów +04-07-1907 Ostrów Wlkp.    
1103Furmanowicz Walenty *01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi +1948 /Poznań/   
1104Furmanowicz Waleria z d. Dąbkiewicz *12-12-1896 Ostrów Wl;kp. +30-09-1983   
1105Furmanowicz Wanda z d. ? [0¬]     
1106Furmanowicz Wiktor *27-09-1904 Kłecko +29-09-1905 Kłecko   
1107Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
1108Furmanowicz Wincenty z d. Formanowicz *29-01-1806 Buk +po 1848   
1109Furmanowicz Wincenty *31-03-1836 Poznań - Garbary +12-06-1910 Poznań   
1110Furmanowicz Wincenty Czesław *16-07-1899 Kłecko +31-07-1899 Kłecko   
1111Furmanowicz Władysław *21-06-1890 Buk +09-01-1931 Buk /Buk/   
1112Furmanowicz Władysław *16-11-1894 Kłecko +29-12-1894 Kłecko   
1113Furmanowicz Władysław *06-06-1910 Buk +02-06-1982 Poznań   
1114Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
1115Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
1116Furmanowicz Włodzimierz *14-06-1944 Poznań +04-08-1984 Ostrzeszów   
1117Furmanowicz Wojciech [0¬]     
1118Furmanowicz Wojciech *06-04-1870 Gniezno +14-10-1895 Lisewo   
1119Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
1120Furmanowicz Zygfryd Stanisław *29-01-1887 Sławno k/Gniezna   
1121Furmanowicz, 1 v Tomaszewska Marianna z d. Stodolska *30-03-1851 Krępa   
1122Furmanowicz-Jankowska Karolina z d. Furmanowicz [0¬]     
1123Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
1124Gainski Piotr *1821   
1125Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
1126Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
1127Gaj Wojciech *około 1675 +23-10-1736 Wielichowo  
1128Gajek Jadwiga z d. Cicha   
1129Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
1130Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
1131Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
1132Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
1133Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
1134Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
1135Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
1136Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
1137Gajewicz Katarzyna   
1138Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
1139Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
1140Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
1141Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
1142Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
1143Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
1144Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
1145Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
1146Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
1147Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
1148Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
1149Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
1150Galantowicz Józef   
1151Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
1152Galantowicz Maciej *1802  
1153Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
1154Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
1155Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
1156Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
1157Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
1158Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
1159Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
1160Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
1161Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
1162Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
1163Gałka Arkadiusz [0¬]     
1164Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz [0¬]     
1165Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
1166Gałka Jacek Kazimierz [0¬]     
1167Gałka Tomasz [0¬]     
1168Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
1169Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
1170Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
1171Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
1172Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
1173Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
1174Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
1175Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
1176Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
1177Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
1178Gałkowski Franciszek   
1179Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
1180Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
1181Gałkowski Tomasz    
1182Gałkowski Tomasz   
1183Gałkowski Walenty   
1184Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
1185Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
1186Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
1187Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
1188Ganowicz Stefan Kazimierz *30-08-1921 +17-05-1980   
1189Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
1190Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
1191Garas Aleksandra [0¬]     
1192Garas Anastazja [0¬]     
1193Garas Maciej [0¬]     
1194Garas Magdalena z d. Nadolska [0¬]     
1195Garas Mateusz [0¬]     
1196Garbarz Justyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1197Garbarz Paulina [0¬]     
1198Garbarz Sławomir [0¬]     
1199Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
1200Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
1201Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
1202Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
1203Gembalski Józef   
1204Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
1205Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
1206Geming Ewa [0¬]     
1207Geming Grzegorz [0¬]     
1208Geming Iwona z d. Jaśkowiak [0¬]     
1209Geming Maciej [0¬]     
1210Gębarzewski Jakub   
1211Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
1212Giebel Marianna z d. Snyś *1845 +przed 1868   
1213Giebel Reinhold *1832 +15-10-1890 Poznań   
1214Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
1215Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
1216Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
1217Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
1218Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
1219Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
1220Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
1221Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
1222Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
1223Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
1224Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
1225Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
1226Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
1227Ginter Regina   
1228Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
1229Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
1230Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
1231Gizewski Joanna   
1232Gizewski Leon   
1233Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz [0¬]     
1234Godlewski Tomasz [0¬]     
1235Godlewski Włodzimierz [0¬]     
1236Godlewski Wojciech [0¬]     
1237Goliszewski Antoni   
1238Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
1239Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
1240Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
1241Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
1242Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
1243Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
1244Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
1245Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
1246Górczak Tomasz [0¬]     
1247Górecka Eleonora z d. Michniewska [0¬]     
1248Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
1249Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
1250Górecka Ewa [0¬]     
1251Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
1252Górecka Urszula [0¬]     
1253Górecka Zofia z d. Klimowicz    
1254Górecki Adam [0¬]     
1255Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
1256Górecki Florian Stanisław *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
1257Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
1258Górecki Julian *1846  
1259Górecki Kajetan [0¬]     
1260Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
1261Górecki Tadeusz [0¬]     
1262Górka Kinga z d. Bandurska [0¬]     
1263Górska Kunegunda z d. Musielska   
1264Górski Józef   
1265Graban Ewa [0¬]     
1266Graban Leszek [0¬]     
1267Graban Małgorzata [0¬]     
1268Graban Mirosława z d. Formanowicz [0¬]     
1269Grabowski Francioszek   
1270Grygiel Anna [0¬]     
1271Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
1272Grygiel Ewa z d. Zielińska [0¬]     
1273Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
1274Grygiel Maciej [0¬]     
1275Grygiel Małgorzata [0¬]     
1276Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
1277Grygiel Michał *1860  
1278Grygiel Michał [0¬]     
1279Grygiel Piotr Wiktor [0¬]     
1280Gryglewicz Antoni [0¬]    
1281Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska [0¬]    
1282Grześkowiak Bartosz [0¬]     
1283Grześkowiak Krzysztof [0¬]     
1284Grześkowiak Paulina z d. Fórmanowicz [0¬]     
1285Grzybowski Szymon * Grodzisk  
1286Günter Manfred [0¬]     
1287Gwardzik Mariusz [0¬]     
1288Gwardzik Wioletta z d. Fórmanowicz [0¬]     
1289Gwincińska Ida [0¬]     
1290Gwincińska Mirosława z d. Stokłosa [0¬]     
1291Gwinciński Emil [0¬]     
1292Gwinciński Tomasz [0¬]     
1293Gwinciński Tymon [0¬]     
1294Hajt Agnieszka z d. Świetlińska [0¬]     
1295Hajt Jarosław [0¬]     
1296Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
1297Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
1298Hałdrzyński Maciej *około 1710 +29-01-1779 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
1299Hamrol Aleksandra z d. Klecha [0¬]     
1300Hamrol Krzysztof [0¬]     
1301Hamrol Krzysztof [0¬]     
1302Hamrol Mateusz [0¬]     
1303Hamrol Paweł [0¬]     
1304Hance Stanisław [0¬]     
1305Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
1306Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
1307Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
1308Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
1309Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
1310Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
1311Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
1312Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
1313Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
1314Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
1315Hasińska Magdalena   
1316Hasińska Magdalena   
1317Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
1318Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
1319Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
1320Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
1321Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
1322Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
1323Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
1324Hasińska Regina   
1325Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
1326Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
1327Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
1328Hasiński Adam *23-12-1775 Gostyń  
1329Hasiński Antoni *14-07-1761 Gostyń  
1330Hasiński Bartłomiej *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
1331Hasiński Chryzostom Wojciech *30-04-1847 Gostyń   
1332Hasiński Franciszek *02-12-1742 Gostyń  
1333Hasiński Grzegorz *12-03-1763 Gostyń +26-04-1834 Gostyń /Gostyń/  
1334Hasiński Jan *08-07-1799 Gostyń  
1335Hasiński Józef Francioszek *09-03-1852 Gostyń   
1336Hasiński Klemens *11-10-1795 Gostyń +1858 Gostyń  
1337Hasiński Leonard Marcin *06-11-1836 Gostyń +27-03-1838 Gostyń   
1338Hasiński Ludwik  +1842 Gostyń   
1339Hasiński Maciej *18-02-1792 Gostyń  
1340Hasiński Mateusz *16-09-1799 Gostyń  
1341Hasiński Melchior *około 1700  
1342Hasiński Roch *07-08-1790 Gostyń +1831 Gostyń  
1343Hasiński Sebastian *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
1344Hasiński Szymon Józef *11-10-1849 Gostyń   
1345Hasiński Tomasz *21-12-1801 Gostyń  
1346Hasiński Tomasz *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
1347Hasiński Tomasz Walerian *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
1348Hasiński Walenty *przed 1738  
1349Hasiński Walenty *13-02-1855 Gostyń   
1350Hasiński Wojciech *23-04-1843 Gostyń +29-06-1846 Gostyń   
1351Heine Walentyna Apolonia z d. Kotarska *04-1862 Przecław   
1352Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
1353Heinrich Wilhelm Emil Fritz *25-02-1880   
1354Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
1355Heinsch Wojciech   
1356Hejnowicz Anastazja Helena *21-02-1851 Gostyń   
1357Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
1358Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
1359Hejnowicz Jan   
1360Hejnowicz Józef Aleksander *02-03-1840 Gostyń   
1361Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
1362Hejnowicz Kacper *1812 +25-08-1888 Gostyń /Gostyń/   
1363Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
1364Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
1365Hemerling Antoni *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
1366Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
1367Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
1368Hensel Antoni *1854 Strzelce k/Mogilna   
1369Hensel Antoni *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
1370Hensel Antoni *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
1371Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
1372Hensel Chryzostom *1774 +20-09-1846 Gostyń   
1373Hensel Edmund *16-10-1885 Gostyń +20-07-1899 Gostyń   
1374Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
1375Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
1376Hensel Franciszek *30-11-1891 Gostyń   
1377Hensel Franciszek Ksawery *03-10-1845 Głogówko   
1378Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
1379Hensel Hieronim *20-09-1883 Miejska Górka   
1380Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
1381Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
1382Hensel Józef *25-02-1857 Głogówko   
1383Hensel Józef *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
1384Hensel Józef Jan *11-03-1848 Gostyń   
1385Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
1386Hensel Karol *1839 Strzelce k/Mogilna +1839 Strzelce k/Mogilna   
1387Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
1388Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
1389Hensel Kazimierz Józef *08-03-1894 Gostyń   
1390Hensel Leon *18-03-1887 Gostyń +1902 Gostyń   
1391Hensel Leszek [0¬]     
1392Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
1393Hensel Maksymilian *01-10-1880 Gostyń +07-10-1943 Warszawa   
1394Hensel Marcin *30-10-1847 Głogówko +07-11-1847 Gostyń   
1395Hensel Maria z d. Ossowska     
1396Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
1397Hensel Marian *24-07-1904 Gostyń +03-02-1979 Gniezno /Gniezno/   
1398Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
1399Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
1400Hensel Marianna z d. Konatowska *1814 +1899   
1401Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
1402Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
1403Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
1404Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
1405Hensel Michał *27-08-1885 Gostyń   
1406Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
1407Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
1408Hensel N. [0¬]     
1409Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
1410Hensel Przemysław [0¬]     
1411Hensel Roch *1842 Strzelce k/Mogilna   
1412Hensel Romuald Edmund Adam *30-10-1914 Poznań +18-07-2001   
1413Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
1414Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
1415Hensel Stefan *26-12-1843 Głogówko   
1416Hensel Sylwester *21-12-1866 Gostyń   
1417Hensel Szymon Chryzostom *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
1418Hensel Szymon Paweł *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
1419Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
1420Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
1421Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
1422Hensel Wacław *21-09-1889 Gostyń +1908 Gostyń   
1423Hensel Walenty *08-02-1842 Głogówko +02-05-1900 Gostyń   
1424Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
1425Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
1426Hensel Witold *29-03-1917 Poznań +22-11-2008 Warszawa   
1427Hensel Wojciech [0¬]     
1428Hensel Zdzisław [0¬]     
1429Herman Jadwiga   
1430Herman Jan *1780 Reńsko  
1431Herman Jan   
1432Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
1433Hermann Franz Anton (Frank)    
1434Hermann Władysława Helena (Charlotte) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
1435Hęćka Daria Maria z d. Formanowicz [0¬]     
1436Hęćka Dominika [0¬]     
1437Hęćka Przemysław [0¬]     
1438Hęćka Wojciech [0¬]     
1439Hirchfelder Marcin   
1440Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
1441Hoffman Franciszek *1865   
1442Hoffman Franciszek    
1443Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
1444Hoffman Maciej *1806   
1445Hoffman Maksymilian *29-09-1857 Wielichowo   
1446Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
1447Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
1448Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
1449Hoffmann Francioszek   
1450Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
1451Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
1452Humerczyk Walenty   
1453Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
1454Hyc N. [0¬]     
1455Hyc Tomasz [0¬]     
1456Hyc Zofia [0¬]     
1457Iżycka Agnieszka z d. Grabowska   
1458Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1863 Lewice   
1459Iżycki Jan Antoni *1863 Sierakówko   
1460Iżycki Ludwik   
1461Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
1462Jachimowski Bronisław    
1463Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
1464Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
1465Jadłowski Antoni *1851   
1466Jadłowski Jan   
1467Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
1468Jahnke Wiesława [0¬]     
1469Jahnke Zdzisław *09-02-1895 Poznań +07-08-1972   
1470Jakubkowicz Józef   
1471Jakubkowicz Maciej   
1472Janelt Izabela    
1473Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
1474Janelt Marian *16-01-1915 +17-11-1995 Poznań /Junikowo/   
1475Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
1476Jankiewicz Filip *około 1792   
1477Jankiewicz Jarosław *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
1478Jankiewicz Józef Kalasanty *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
1479Jankiewicz Józef Michał *04-09-1869   
1480Jankiewicz Józef Zygfryd *14-03-1864   
1481Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
1482Jankiewicz Kalikst *26-06-1921 Gostyń +02-03-1991 Gostyń   
1483Jankiewicz Kalikst Stefan *08-10-1871 +23-05-1940   
1484Jankiewicz Michał *24-09-1831 Gostyń +25-08-1895 Gostyń   
1485Jankiewicz Michał *18-09-1900 Gostyń +26-08-1927 Pobiedziska /Gostyń/   
1486Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
1487Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
1488Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
1489Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
1490Jankiewicz Wojciech *01-10-1904 +27-06-1963   
1491Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
1492Jankiewicz Zygmunt *25-03-1902 +12-06-1963   
1493Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
1494Jankowska Zuzanna [0¬]     
1495Jankowski Jakub *1821  
1496Jankowski Jakub *1821  
1497Jankowski Wojciech [0¬]     
1498Jarosz Katarzyna   
1499Jasienowicz Irena z d. Owsik   
1500Jasienowicz Józef   
1501Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
1502Jaśkowiak Ireneusz [0¬]     
1503Jedynecki Piotr *1792 Buk  
1504Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
1505Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
1506Jerzykowski Roman *02-02-1881 Jaraczewo +1933 Poznań   
1507Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
1508Jóźwiak Wojciech [0¬]     
1509Jung Emilia [0¬]     
1510Jurisch Gerhard *22-11-1914 +06-06-1991   
1511Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
1512Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
1513Juszczyk Bonifacy Sławomir *1871 +1879 Warszawa  
1514Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
1515Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
1516Juszczyk Filip Józef *1869 Warszawa  
1517Juszczyk Franciszek   
1518Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
1519Juszczyk Jan *1864 Warszawa  
1520Juszczyk Józef *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
1521Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
1522Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
1523Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
1524Juszczyk vel Juszczykiewicz Wawrzyniec *1800 Ostrowiec +1883 Kielce  
1525Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
1526Kabaciński Feliks *24-01-1887 Kozłowo +13-01-1967 Polska Wieś k/Kłecka  
1527Kachlicka Agnieszka [0¬]     
1528Kachlicka Aleksandra [0¬]     
1529Kachlicka Barbara z d. Bartkowiak [0¬]     
1530Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
1531Kachlicka Karina z d. Barczak [0¬]     
1532Kachlicka Magdalena [0¬]     
1533Kachlicki Adam [0¬]     
1534Kachlicki Jerzy *1923 +1993   
1535Kachlicki Maciej [0¬]     
1536Kachlicki Paweł [0¬]     
1537Kachlicki Zbigniew [0¬]     
1538Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
1539Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
1540Kaczmarkiewicz Tomasz *1771 +1863 Gostyń  
1541Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
1542Kaczmarski Wojciech *1839  
1543Kadoch Alina z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
1544Kadoch Marek [0¬]     
1545Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
1546Kaletka Antoni *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
1547Kaletka Antonina z d. Gryglewicz [0¬]    
1548Kaletka Franciszek *około 1820 Siekowo k/Przemętu +31-10-1872 Wielichowo /Wielichowo/  
1549Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
1550Kaletka Henryk Adam *22-12-1887 Wielichowo +03-01-1956 Poznań /Poznań/   
1551Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
1552Kaletka Marcin *07-11-1857 Ziemin  
1553Kaletka Stefan Ignacy *31-07-1884 Wielichowo  
1554Kaletka Waleria z d. Nowak   
1555Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
1556Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
1557Kaniewski Jan *10-07-1861 Pogorzela   
1558Kaniewski Marcin *1815  
1559Kaniewski Władysław *19-06-1887 Berlin   
1560Kapska Agnieszka z d. Słominska    
1561Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
1562Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
1563Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
1564Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
1565Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
1566Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
1567Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
1568Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
1569Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
1570Kapska Zofia z d. ?    
1571Kapski Franciszek *09-1795 Wielichowo +10-09-1795 Wielichowo   
1572Kapski Franciszek *09-03-1767 Wielichowo   
1573Kapski Gaspar *06-02-1763 Wielichowo   
1574Kapski Józef    
1575Kapski Łukasz *około 1735 Wielichowo +09-06-1803 Wielichowo   
1576Kapski Walenty *23-01-1765 Wielichowo   
1577Karczmarz Andrzej   
1578Karczmarz Magdalena   
1579Kardańska Aniela [0¬]     
1580Kardańska Hanna [0¬]     
1581Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
1582Kardańska Jolanta [0¬]     
1583Kardańska Małgorzata [0¬]     
1584Kardańska Teodora [0¬]     
1585Kardański Grzegorz [0¬]     
1586Kardański Leon [0¬]     
1587Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
1588Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
1589Kasperski Szczepan (Stefan)   
1590Kasperski Władysław    
1591Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
1592Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
1593Kasprzak Michał *1873   
1594Kasprzak Michał   
1595Kauppe Jan *około 1710  
1596Kauppe Zofia   
1597Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
1598Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
1599Kąkolewicz Kazimierz *26-02-1832 Gostyń   
1600Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
1601Kąkolewicz Paweł *10-01-1829 Gostyń +26-02-1829 Gostyń /Gostyń/   
1602Kąkolewicz Piotr *28-04-1820 Gostyń +26-02-1824 Gostyń /Gostyń/   
1603Kąkolewicz Piotr *1789 +09-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
1604Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
1605Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
1606Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
1607Kempee N.    
1608Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
1609Kiciński Florian [0¬]     
1610Kiciński Mieczysław [0¬]     
1611Kiciński N.    
1612Kijanowsk Antoni *12-01-1852 Wielichowo  
1613Kijanowsk Konstanty  +1852  
1614Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
1615Kirszke Franciszek   
1616Klecha Andrzej [0¬]     
1617Klecha Beata [0¬]     
1618Klecha Damian [0¬]     
1619Klecha Dawid [0¬]     
1620Klecha Donata *21-01-1951 +24-03-2000   
1621Klecha Hanna z d. Fornalewicz [0¬]     
1622Klecha Henryk [0¬]     
1623Klecha Izabella z d. Bosa [0¬]     
1624Klecha Jolanta z d. Pazderska [0¬]     
1625Klecha Natalia [0¬]     
1626Klecha Oskar [0¬]     
1627Klecha Walerian *1914 +14-07-1987   
1628Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
1629Kledzik Magdalena z d. Fórmanowicz [0¬]     
1630Kledzik Paweł [0¬]     
1631Klimczak Edmund *16-11-1920 Krobia +06-09-1986 Poznań /Gostyń/   
1632Klimczak Michał *19-09-1891 Niechanów k. Gniezna +19-06-1960 Czempiń   
1633Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
1634Kłonowska Helena z d. Filipowska [0¬]     
1635Kłonowska Renata [0¬]     
1636Kłonowski Bogdan [0¬]     
1637Kłonowski Dariusz [0¬]     
1638Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
1639Kmieć Marcin *1826  
1640Knapacz Agnieszka z d. Karalus [0¬]     
1641Knapacz Czesław [0¬]     
1642Knapacz Ewa [0¬]     
1643Knapacz Jadwiga z d. Kopczyńska [0¬]     
1644Knapacz Konrad [0¬]     
1645Knapacz Krzysztof [0¬]     
1646Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
1647Knispe Christoph * Gros Groitzig  
1648Knop Ignacy   
1649Knop Karolina z d. Fibich   
1650Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
1651Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
1652Kokotkiewicz Agnieszka   
1653Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
1654Kokotkiewicz Jan Paweł, Wncenty *25-01-1795   
1655Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
1656Kokotkiewicz Wojciech   
1657Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
1658Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
1659Komorowicz Antoni *1799 +około 1840   
1660Komorowska Zofia z d. Rogulska   
1661Komorowski Grzegorz   
1662Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
1663Konieczna Marianna   
1664Konieczny Stanisław   
1665Konieczyńska Jadwiga   
1666Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
1667Konieczyński Apolinary *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
1668Konieczyński Edward *13-09-1897 + Poznań   
1669Konieczyński Jerzy *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
1670Kononczuk Marianna z d. Górecka [0¬]     
1671Kononczuk N. [0¬]     
1672Kononczuk Wojciech [0¬]     
1673Kopczyńska Ilona [0¬]     
1674Kopczyńska Jolanta z d. Siemierz [0¬]     
1675Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
1676Kopczyńska Monika [0¬]     
1677Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
1678Kopczyńska Sabina z d. Szarzyńska [0¬]     
1679Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
1680Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
1681Kopczyński Jan *1824  
1682Kopczyński Janusz [0¬]     
1683Kopczyński Józef *1793 +22-12-1867 Buk  
1684Kopczyński Krzysztof [0¬]     
1685Kopczyński Rafał [0¬]     
1686Kopczyński Robert [0¬]     
1687Kopczyński Roman *27-01-1860 Buk  
1688Kopczyński Ryszard [0¬]     
1689Kopczyński Stanisław *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
1690Kopczyński Tadeusz *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
1691Korcz N. [0¬]     
1692Korcz Witold [0¬]     
1693Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
1694Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
1695Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
1696Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
1697Kortylewicz Edmund *13-11-1888 Berlin +20-03-1964 Berlin   
1698Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
1699Kortylewicz Feliks *24-05-1886 Gostyń   
1700Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
1701Kortylewicz Josefat *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
1702Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
1703Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
1704Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
1705Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
1706Koryciak Damian [0¬]     
1707Koryciak Gabriela z d. Formanowicz [0¬]     
1708Koryciak Jerzy [0¬]     
1709Kosiarczyk Tomasz *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
1710Koszewski Jan * Opalenica  
1711Kotarska Felicja z d. Skórzewska *około 1822 +04-08-1847 Podlesie Kościellne  
1712Kotarska Izabela z d. Justyńslea  *około 1827  
1713Kotarska Józefa z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
1714Kotarska Józefa Emilia z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
1715Kotarska Łucja *03-1859 Przecław   
1716Kotarski Adam Seweryn *22-12-1817 Przecław  
1717Kotarski Feliks *08-1816 Przecław  
1718Kotarski Józef *31-10-1819 Przecław  
1719Kotarski Kazimierz *około 1783   
1720Kotarski Kazimierz Benedykt *1856 Przecław +05-1858 Przecław   
1721Kotarski Kazimierz Tadeusz *02-1866 Przecław   
1722Kotarski Ksawery Ludwik *03-12-1812 Przecław  
1723Kotarski Michał Tomasz *1854 Przecław   
1724Kotarski Tytus Apolinary *01-01-1814 Przecław +11-03-1890 Przecław /Ostrowite/   
1725Koth Antoni *około 1809   
1726Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
1727Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
1728Kotlarski Łukasz    
1729Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
1730Kowalkowski Andrzej *14-11-1881   
1731Koziałkowicz Franciszek   
1732Kozik Agnieszka   
1733Kozik Karol   
1734Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
1735Koziołek Dominika z d. Szkudlarek [0¬]     
1736Koziołek Julia [0¬]     
1737Koziołek Oliwia [0¬]     
1738Koziołek Piotr [0¬]     
1739Koziołkiewicz Franciszek   
1740Kozłowicz Franciszek *1722 Buk  
1741Kozłowicz Jadwiga   
1742Kozłowicz Jan   
1743Kozłowicz Jan   
1744Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
1745Kozłowska Adela z d. Dals   
1746Kozłowska Danuta z d. Fórmanowicz [0¬]     
1747Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
1748Kozłowska Helena    
1749Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
1750Kozłowska Katarzyna   
1751Kozłowski Andrzej *około 1710  
1752Kozłowski Jan Konstanty *1881   
1753Kozłowski Klemens   
1754Kozłowski Łukasz [0¬]     
1755Kozłowski Marek [0¬]     
1756Kozłowski Walenty *02-1730 Wielichowo  
1757Kraus Andreas [0¬]     
1758Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
1759Krause Lloyd N    
1760Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
1761Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
1762Krauza Bogusław *około 1740  
1763Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
1764Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
1765Krauza Franciszek *około 1735 +16-10-1769 Buk /Buk/   
1766Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
1767Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
1768Krauza Jan *25-10-1776 Buk  
1769Krauza Maciej *20-02-1765 Buk +15-11-1765 Buk  
1770Krauza Maciej * Śmigiel +12-01-1769 Buk /Buk/   
1771Krauza Stanisław Kostka *15-11-1779 Buk  
1772Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
1773Krawczyk Leokadia  +1945   
1774Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
1775Krawczyk Wiojciech *04-04-1879 Chodrzenin   
1776Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
1777Krolikowski Stanisław *1818   
1778Król Agnieszka [0¬]     
1779Król Anna z d. Korduba [0¬]     
1780Król Ewa z d. Formanowicz [0¬]     
1781Król Grzegorz [0¬]     
1782Król Irena z d. Wąchocka [0¬]     
1783Król Jan *27-01-1916 +28-04-1989   
1784Król Jerzy Władysław [0¬]     
1785Król Joanna Małgorzata [0¬]     
1786Król Małgorzata [0¬]     
1787Król Michał Piotr [0¬]     
1788Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
1789Król vel Królikiewicz Antoni *1818   
1790Królikiewicz Marianna *09-08-1861 Doktorowo   
1791Królikowska Jadwiga   
1792Królikowski Antoni   
1793Krul Krzysztof   
1794Kruszona Katarzyna   
1795Kruszona Marcin   
1796Krzeszkiewicz Józef  +1849  
1797Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
1798Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
1799Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
1800Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
1801Krzyczyńska Teofila z d. Tyczewska    
1802Krzyczyński Franciszek   
1803Krzyczyński Jan *24-10-1790 Wielichowo   
1804Krzyczyński Jan *1838 Wielichowo +1898 Wielichowo   
1805Krzyczyński Kacper *31-12-1828 Wielichowo +28-07-1829 Wielichowo /Wielichowo/   
1806Krzykowski Karol *1786 +przed 1810  
1807Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
1808Krzyżański Melchior *1746 Buk +1818 Buk  
1809Krzyżański Wojciech   
1810Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
1811Krzyżogórska Marianna   
1812Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
1813Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
1814Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
1815Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
1816Krzyżogórski Francioszek *około 1720  
1817Krzyżogórski Idzi *03-09-1828 Stęszew   
1818Krzyżogórski Ignacy *02-02-1804 Stęszew  
1819Krzyżogórski Łukasz *25-05-1750 Stęszew +15-02-1808 Stęszew  
1820Krzyżogórski Marcin *07-11-1782  
1821Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
1822Kuberkiewicz Maciej *1813   
1823Kubiak John Andrew    
1824Kubiak Stanisława Franciszka (Stella) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
1825Kucharz Stefan  +przed 1686  
1826Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
1827Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
1828Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
1829Kucharzewicz Grzegorz *około 1765   
1830Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
1831Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
1832Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
1833Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
1834Kucharzewicz Marianna   
1835Kucharzewicz Nepomucen *12-05-1812 Buk   
1836Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
1837Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
1838Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
1839Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
1840Kucoff Konstanty Aleksander *12-02-1862 Zimnowoda   
1841Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
1842Kucoff Michael   
1843Kuczyńska Wanda z d. Lisowska [0¬]     
1844Kuczyński Zygmunt [0¬]     
1845Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
1846Kudliński Antoni *1826 +1882 Buk  
1847Kudła M. [0¬]     
1848Kudła T. [0¬]     
1849Kulka Feliks [0¬]     
1850Kulka Hanna [0¬]     
1851Kulka Teresa z d. Kopczyńska [0¬]     
1852Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
1853Kuraszkiewicz Jan *1772 Mikołajki  
1854Kuraszkiewicz Jan    
1855Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
1856Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
1857Kurkiewicz Leon *26-03-1912 Wielichowo   
1858Kurkiewicz Nikodem *1880   
1859Kurowska Edyta z d. Świetlińska-Pięta [0¬]     
1860Kurowska Marcelina [0¬]     
1861Kurowski Karol [0¬]     
1862Kurowski Robert [0¬]     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl